Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte zubára v Bardejove

lilianka851
4. aug 2012

KTORY JE NAJLEPSI?

lusika22
4. aug 2012

@lilianka851 Holí v bardejovskej nemocnici je dobrý aspoň podľa môjho názoru.

lilianka851
autor
4. aug 2012

a gursky?

bianca
4. aug 2012

@lilianka851 ja chodim k Dr.Gurskemu.Celkom v pohode.Sestricka i hygienicka mile,ustretove,šikovne.Ja mam sialeny strach zo zubarov ale jeho sa az tak nebojim 🙂

lilianka851
autor
4. aug 2012

ku gurskemu chodim aj ja ale chcela som pocut nazory na inych lekarov

bianca
4. aug 2012

@lilianka851 tak potom som asi evidentne nepochopila tvoju druhu otazku.

luuuciiik
5. aug 2012

ahojte,
zo skúseností : Macko je veľmi dobrý zubár,ale tak drahší 😉 jedine,ak má niekto poistovňu,s kt.má on zmluvu,tak sa to viac oplatí 😉 ja chodím k Ďurčákovej - som maximálne spokojná 😎

bianca
5. aug 2012

@luuuciiik Macko je asi najlepsi.Plomby od neho mi drzia aj 15 rokov co sa o dalsich mojich zubaroch povedat neda.

luuuciiik
5. aug 2012

@bianca tak ja som si ako decko zlomila vpredu zub a on mi ho robil,no ale spokojnosť 😉 ale nepochybujem o tom,že by sa nenašiel niekto,kto by mal negatívnu skúsenosť 😉 veď sto ľudí,sto názorov 😀 k Ďurčákovej chodím vyše 10 rokov,ale nemám dôvod sa sťažovať 😉

96jozo96
27. okt 2013

Ahojte, ja by som sa chcel opýtať, či nepoznáte lepšie stomatologicku Ludmilu Katanikovu, kedysi som chodil ku staškovej ale tá bola hruza des. a na odporučenie známych som prestupil k spominanej katanikovej, lenze nesom boh vie ako spokojny, robila mi dva zuby, dala mi blomby, a obydva ma teraz začali bolieť.

gabsy
19. sep 2017

Dobrý deň,presťahovali sme sa do BJ a potrebujem poradiť dobrého a cenovo prístupného zubára. Momentálne máme Gurskeho, no cenovo sa mi zdá dosť drahý (čistenie kanálikov + vložka som platila 46 eur a to ešte nemám bombu). Viete o niekom?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli