Poznáte detského zubára v Bratislave?

lakotovav
6. sep 2009

Mamičky prosím o radu, som z Liptova a hľadám nejakého dobrého detského zubára/ku v Bratislave. Môjmu 2,5 ročnému synovi som našla na predných zúbkoch a aj na stoličkách kazy. Môj zubný lekár, mi povedal, že s ním mám prísť, až keď ho budú zúbky bolieť. Ale to už bude neskoro. Na internete som čítala o liečení zubného kazu ozónom, máte s tým skúsenosti?

miska212
8. jún 2014

@novazienka nas maly ma tiez kaz, a vstupne vysetrenie u Cyprichovej az na konci septembra! Tolko cakat nebudem..

habibi78
8. jún 2014

@novazienka netuším ale veď si na ich stránke vyžiadaj cenník, pošlú ti ho mejlom 🙂

novazienka
9. jún 2014

Už som a neposlali

novazienka
9. jún 2014

@miska212 ani ja nechcem cakat ale nechcem malého stresovat niekde kde to s deťmi nevedia . On má len 3 roky.

miska212
9. jún 2014

@novazienka ja som si uz u nich dohodla termin na koniec juna (3 mesiace skor, nez mi ponukli v evidente).. snad nebudem lutovat. Potom mozem napisat, ako tam bolo..

novazienka
10. jún 2014

@miska212 a u koho ste sa objednali? tiez by som chcela ist skor

miskaska
10. jún 2014

@novazienka skus to Dently, je to v Apollo Bussiness center...my chodime ku doktorke Mrazovej. Zatial nas vyvrtanie a zaplombovanie stalo 25 € jeden kaz + 30 € vstupna prehliadka. Som nadmieru spokojna s pristupom.

novazienka
12. jún 2014

@miskaska ďakujem za typ 🙂 kolko má tvoje dieťa rokov?

miskaska
12. jún 2014

Má necelé dva rocky 🙂
@novazienka

novazienka
12. jún 2014

@miskaska tak to klobuk dole ze tak drzi pri vrtani. Pani doktorka mu aj nieco dala? Anesteziu, sedaciu, alebo nieco podobne? Alebo uplne nic? Moj maly ma 3 roky. Hrozne sa boji vrtacky. Teda tej ozajstnej. Zubarsku este nevidel. Ale mam starch ze ked ju uvidi a pocuje neotvori ani usta. Preto mu chcem najst niekoho komu by doveroval a nebal sa.

gween
14. jún 2014

Milé mamičky ! Ak máte chuť pomôcť PA pri písaní dizertačnej práce a tým podporiť prirodzený pôrod, prosím vyplnte dotazník na www.studioprezeny.sk. Ďakujem. Ema 😉

kotecek
17. jún 2014

Odporúčam Family Dental Care na Štúrovej, super lekárky,prístup k deťom. Chodím tam so 4-ročným synom. Trpezlivé, všetko dieťaťu vysvetlia.

pips
17. jún 2014

super je jm dent
http://www.jmdent.sk/

pani doktorka je super!!! ceny ma naozaj primerane...detska ju maju radi.

moonshine1
19. jún 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

ja chodim s dcerkou k pani doktorke Globanovej z Pearl dentalu.Ma neskutocny pristup k detom.Obdivujem jej trpezlivost.Som naozaj rada,ze som ju nasla,nie je vobec jednoduche najst dobreho zubara,ktory by zvladol s usmevom aj najmensie deticky.Nechcem aby mala zle zazitky a potom sa bala chodit kontrolovat svoje zubky

busni
26. jún 2014

ja odporucam tiez dently. osetruju aj deti a moja 4,5 rocna dcera je najvacsia kamoska s doktorkou. normalne si dala vyvrtat zub ani sa nepohla - lezala na mne. teraz vsade ukazuje, ze ma fialovu plombicku 🙂 pristup je skvely, maju rongeny aj ostatne vybavenie, hoci trochu vyssia cena, ale stoji to podla mna za to.

kukucg
4. júl 2014

@miskaska ja mam 16 mesacnu dceru a zubkov ma len 6 na hornych jednotkach ma vsak hnede fliaciky, zrejme zacinajuce kazy, rozmyslam ze pojdeme do dently na osetrenie len by ma zaujimalo kolko ste cca platili za ostrenie kazov na tych jednotkach. vdaka

miskaska
4. júl 2014

@kukucg ahoj.. doteraz sme vzdy platili 25 € za jeden kaz.

miskaska
4. júl 2014

@novazienka ahoj, nic mu nedala..nebolo treba. Zvykol si, ze mu nieco robi v puse...takze momentalne ma bezbolestne vyvrtane a opravene 4 predne zubky. Este zostava dokoncit medzizubny kaz na jednotkach a vrhnut sa na stolicku. Snad to bude vsetko a zubky vydrzia, co najdlhsie.

kukucg
4. júl 2014

@miskaska no akurat mi odpisali odtial ze prehliadka 30 eur a kaz od 50 eur vyssie tak hm neviem neviem 😒

miskaska
4. júl 2014

@kukucg aj mne vraveli 50 € a účtujú 25 €..ale radšej sa na to nepytam 🙂

adrianakru
4. júl 2014

Ja môžem len doporucit Mudr. Cypricha, Evident. V tom čase zobral dcérku, roky patríme k nemu. Ak hľadáte profesionalitu, kvalitu tak ste na správnom mieste. Je pravda, že ich služby sú drahé. Ale deťom sa venuje jeho manželka.

kukucg
4. júl 2014

@miskaska no bodaj by ale ak mi nauctuju cez 50 za kazdy zubok tak ma asi porazi.... 🙂

kukucg
4. júl 2014

@adrianakru Pani doktorke cyprichovej som pisala asi pred dvomi tyzdnami a nemam zatial ani odpoved a citam tu ze sa dlho caka u nich... och joj

mircalla
4. júl 2014

Tak toto ma zaujima, davam do oblubenych

habibi78
4. júl 2014

@kukucg veď zavolaj na recepciu a dohodni si u nej najbližší voľný termín 😊

kukucg
4. júl 2014

@miskaska prosim ta ku ktoremu lekarovi tam chodis??

kukucg
4. júl 2014

@habibi78 ved hej len ja som bola v 3Sdent kde mi povedali ze s tym sa nic nerobi co ma dcera tak som chcela vediet ze ci oni postupuju rovnako, nechce sa mi vymetat vsetkych zubarov, vsade nechat 30 eur za prehliadku aby mi povedali ze ani oni s tym nic nerobia... ale asi nebudem mat na vyber.

miskaska
4. júl 2014

@kukucg My chodime k doktorke Mrazovej, je uzasna.

zuzu_31
4. júl 2014

Franc vo vrakuni

miskaska
9. aug 2014

Ahojte maminky, tu je nas pribeh o tom, ako syn zvladol zubarku. https://www.modrykonik.sk/blog/miskaska/article/edko-a-jeho-zubky-6wfj1a/