Poznáte detského zubára v Bratislave?

lakotovav
6. sep 2009

Mamičky prosím o radu, som z Liptova a hľadám nejakého dobrého detského zubára/ku v Bratislave. Môjmu 2,5 ročnému synovi som našla na predných zúbkoch a aj na stoličkách kazy. Môj zubný lekár, mi povedal, že s ním mám prísť, až keď ho budú zúbky bolieť. Ale to už bude neskoro. Na internete som čítala o liečení zubného kazu ozónom, máte s tým skúsenosti?

fackolka
19. sep 2014
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

ahojte baby.. ja budem musiet niekde prihlasit mojho synceka tak uvitam kazdu dobru radu pre koho sa mam rozhodnut..
PS: na peniaze v tomto pripade moc nehladim ale zas netreba to zneuzivat 🙂

eugenie11
21. sep 2014

ahoj ja chodim s dcerou do Ruzinova za pani Annou Globanovou a som spokojna jednak s pracou ako aj s komunikaciou...

fackolka
24. sep 2014
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.

@eugenie11 ahoj a ako dlho tam uz chodis?? je to tam na urovni? nechcem zas prihlasovat maleho synceka milion krat niekde.. dakujem 🙂

moonshine1
27. sep 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

ja chodim do PearlDental a som spokojna nadmieru 🙂 hlavne mi tam dokazu vsetko vybavit naraz

andelok
6. okt 2014

@moonshine1 Prosim ta, kde najdem ich cennik? Na stranke nemaju. Alebo vies mi aspon cca povedat, ake su ceny napr. za prvu preventivnu prehliadku s dietatom? Dakujem 🙂

majdulienka
11. okt 2014
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

@andelok ja chodim tiez do Pearl Dental neviem kolko presne stoji preventivka pre dieta ale ceny tam maju OK priemerne nic strasne.. videla som inde aj omnoho vyssie ceny 🙂

moonshine1
12. okt 2014
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@andelok skus im zaslat ziadost na mail, cennik ti poslu. my sme za vstupne vysetrenie platili 20 eur, kazda dalsia prehliadka stoji nieco myslim 16 alebo 18 eur. nepamatam si teraz presne....

habibi78
1. dec 2014

@novazienka keď chceš tak ti pošlem kontakt do ip, najlepšie je zavolať si, lebo ja fakt netuším

novazienka
1. dec 2014

@habibi78 dakujem uz sme boli u Cyprichovej. Bola to drama ale asi sa inak nedá. Malé deti sa vŕtania boja. 🙂

ziza55
16. feb 2015

@kotecek a ku ktoremu doktorovi resp doktorke chodis?

kotecek
16. feb 2015

@ziza55 Monika Budajova,teraz maju ambulanciu aj v Pezinku tak chodime tam

ziza55
16. feb 2015

@kotecek my ideme tiez do PK doktor Kollarik..nepoznas?alebo rozmyslam ci sa nepreobjednam k tej dr Budajovej.., vy ste boli teda spokojni? co sa tyka vztahu k detom.., odbornosti? aj vysvetli co ide robit?pouzila nejake analgetikum?

kotecek
16. feb 2015

@ziza55 ja som velmi spokojna,vdaka nej moj syn prekonal strach zo zubarov,vsetko vysvetli,necha deticky si trebars napustit vodu pozapinat kreslo,ked je treba venuje sa aj hodinu.Doteraz sme zvladali bez analgetik,dokonca dnes bol na dentalnej hygiene a pecatila mu 3 zuby a on stastny ake ma krasne zubky🙂 A to prvykrat ked bol u nej tak ho museli 3 baby drzat a aj sa pozvracal ale to mal stres ,lebo byvala zubarka od ktorej sme presli k Budajovej nanho nakricala,tak na 1. navsteve u Budajovej stres ale pomaly ho presvedcila,ze sa nemusi bat a 3. navsteva uz bez problemov a teraz sa tesi,ked ide na kontrolu.

ziza55
16. feb 2015

@kotecek a kolko ste platili?cenovo prijatelne?tak sa zajtra preobjednam ku nej tiez🙂...maly ma tiez traumu z predchadzajuceho zubara... a pecatila mi aj mliecne ubky?

kotecek
17. feb 2015

@ziza55 cenovo to nieje najlacnejsie ale nam to stoji za to.Pecatila mu 3 zubky uz trvale sestky .

bufy
2. mar 2015

@kikana Rozmýšľam nad Dr. Borecovou. Aký má prosím pristup k deťom a cenovo je to u nej prijateľné? Ďakujem 🙂

peneloppe
24. mar 2015

Vie niekto poradit dobreho detskeho zubara s normalnymi cenami v BA? Takeho co ma zluvu so vseobecnou zdravotnou poistovnou? Dakujem.

@lumari
Pozrela som si webstranku co si odporucila, len nemaju zmluvu so VZP. Skoda

eliska22
25. mar 2015

@peneloppe my chodíme do family dental care MDDr. Kolárikovi, pozri na nete ich stránku......
za vŕtanie mliečnoho zubu platíme 20 Eur. Ale ja tie peniaze dám, pretože moje 5. ročné dieťa u zubára
neplače a bez problémov sa nechá ošetriť. Pri prvej návšteve jej všetko poukazovali, vysvetlili
a dcérka vôbec nemá strach. 😉

vavrenka
1. apr 2015

kocky, poznate neiktora dr. tulekovu? robi na dlhych dieloch v bratislave, robi aj v sedacii a j CA, ideme k enj na prvu konzultaciu, rovno spravi aj roentgen, uvod nas bude stat 35e. je dobra na deti?

tweety7
14. apr 2015

@vavrenka ahoj, uz ste prosim boli u tulekovej? Nam ju odporucila cyprichova, kedze ona ma strasne plno a terminy dava az na oktober.. A vaham teda, nic som o nej nenasla.. Dakujem

vavrenka
14. apr 2015

@tweety7 ano, boli sme. podla mna je super a ma vyborne vybavenie, s detmi to vie

tweety7
14. apr 2015

@vavrenka dakujem, objednali sme sa k nej, tak snad to bude ok..

emiluska
23. apr 2015

Ja som dnes bola s dcerkou u jedneho lekara pri poluse v BA. Na objednanie sme cakali asi tyzden.
Dcerke nasiel 5 kazov a dva jej rovno aj opravil, Nozaj to velmi dobre vedel s detmi cely cas sa na nu usmieval a rozpraval nieco o zubozrutovi ako ho umyva atd...Necakala som ze si necha opravit zubky lebo je na seba dost citliva. Ale dohodli sa 🙂 za vstupnu prehliadku si pyta 15 eur, za jednu plompu 29. Ale vzhladom na jeho pristup ju k nemu znovu objednam aby jej opravil aj zvysne 3 kazy.

vavrenka
23. apr 2015

@tweety7 na kedy mate termin? moja hanka sa tesi, ze uz opat k nej pojde, ja sa desim 😀 😝

tweety7
23. apr 2015

@vavrenka o 2 tyzdne ideme.. Aj vam nieco robila, ci len vstupna prehliadka? Nam bude zrejme, odporucili nam sedaciu, desim sa toho trosku :/

vavrenka
23. apr 2015

@tweety7 mi uz mame jednu za sebou, bolo to priserne, ale mala si na nic nepamata.. nebolelo ju nic, dostala injekciu do bloesti,t o v pohode drzala, co uz bol zazrak,a el potom jej zafixovali ustocka a to bol horor, cca 30min vrestala, ael doki fakt makala, nepovedala nai slvo a sestra presne vedeli,c o od nich chce. taky zohrany tim som este nevidela. al pri predstave, ze by toto mala absolvovat pri plnom vedomi, s bolestivymi zubami, tak hoci je to strasne, osetrenie bez sedacie by bolo este strasnejsie.la ked jej ta latka zaca la ucinkovat,tak som sa na nej aj pobavila, chytala obama ruckami nieco vo vzduchu, chichotala sa a bolo je dooobre, predobre. a ked sme vysli, uz s opravenymi zubkami, tak bola este hotova, ale uz pocas jedenia (hned po zakroku, v cakarni), prestala plakat a zrazu sa ma spytala, ze ci uz jej ten zubok opravili 🙂

tweety7
23. apr 2015

@vavrenka fuch, no nic prijemne toto.. Ale fakt asi lepsie, ako narobit dietatu tolko stresov a paniku zo zubarov do buducna.. Som teda zvedava, ako to dopadne u nas.. Dakujem za info a drzme si palce, aby sme takychto situacii mali co najmenej..

mistejks
14. aug 2015

@kotecek ahoj prosim Ta, nevies, ci Mudr. Budajova ordinuje aj v BA na Sturovej? alebolen v PK?

kotecek
14. aug 2015

@mistejks tusim ze v ba len v utorky,inac je v PK.A v septembri ma 2 tyzdne dovolenku