Poznáte dobrého a cenovo prijateľného zubára v Nitre?

gabi29
1. júl 2010

Prosím poraďte dobrého a cenovo priateľného zubára v NR. Mám super zubárku no cenovo ma laťku dosť vysoko a pri materskej to nie je nič moc.
Vopred ďakujem za pomoc

miskalevica
29. júl 2010

@gabi29 ahoj gabi, ja chodim dr. sadeckej na klokocinu. ma perfektnu bezbolestnu robotu a pokial chodis pravidelne na preventivky je to financne v pohode

lily3
3. mar 2011

Najlepší je Michalík!

miskaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mycats
3. sep 2012

@lily3 ahoj, tiez hladam noveho zubara a neviem si vybrat. Mudr. Michalik je sukromny zubar alebo robi aj cez poistovne? a nahodou nepoznas Michala Stanka? Aky je?
ja mam kartu na parovciach, u jednej zubarky. ale vzdy tam dost vela zaplatim a vzdy je to s bolestami.
hladam nejaku dobru dusu, co by mala pochopenie pre moj nie prave vrucny vztah k vrtacke 😀 😀 😀

psyxooo
16. okt 2012

@mycats ahoj, ja som chodila k Stankovi so synom, pristup mal skvely, ja som sice unho nebola, lebo chodim Kovarcikovej a aj tak sme sa uz prestahovali, tak som neriesila prestup, ale isla by som k nemu, nenecha ta trpiet, on pracuje pre 3S dent, pozri si ich stranku, ak chces.

mycats
16. okt 2012

@psyxooo Dakujem za referencie, prave dnes som sa u neho objednala. uz ten zub robi problemy a mojej aktualnej lekarke, juhasovej, sa bojim ist. takze uz som zmenila.
tesim sa, ze ma niekto dobre skusenosti, dufam, ze budem spokojna 🙂
stranka vyzera super, uz som to tam studovala a mam ho aj po ruke 🙂

psyxooo
16. okt 2012

tak snad budes spokojna, daj potom vediet, ci bol fajn
@mycats

mycats
16. okt 2012

@psyxooo oki 🙂

mrauco
13. nov 2012

@mycats chcem sa psytat bola si spokojna s tymto zubarom? A cneovo je prijatelny?

barcelona94901
13. nov 2012

Mendelová,v Ivánke pri Nitre ,pani doktorka ,perfektná a ceny ľudové 😉

mycats
13. nov 2012

@mrauco zatial som tam bola dva krat a vsetko super. 🙂 mily, ochotny mlady doktor to je 🙂 ma aj vybavenie, takze clovek nemusi nikam bezat koli rtg alebo niecomu. mne vyplna korienky, mala som hnis. s lokalnou anestezou, vsetko super, necakam ked pridem. takze zatial mam len pozitivne skusenosti 🙂

mycats
13. nov 2012

@barcelona94901 tak ja som k dr. mendelovej chodila a vdaka jej x super osetreniam mam dnes korunku :(
ale pravda, ze ceny ma fakt ako z ineho storocia 🙂

mycats
13. nov 2012

@psyxooo dakujem za referenice, zatial celkom fajn. len pozit. skusenosti s nim mam 🙂

barcelona94901
13. nov 2012

@mycats no vidíš,kolko ludí,tolko skuseností
mne zas zachránila zuby ,som ich mala v hroznom stave po buračke,plné skla,neprajem nikomu zažiť..
v Komárne mi to nedokázali vybrať,
ona bezbolestne našla hned to čo prehliadli,my už celá rodina sme k nej presedlali 🙂
ja som odišla od Juhasky k nej 😀

mycats
13. nov 2012

@barcelona94901 ja som tiez chodila Juhasovej na parovce a absolutne teda neodporucam. bolesti mam do dnes po tom ako mi vymenila plombu, vraj uz netesni!!

karinka2105
22. júl 2013

@mycats ahoj ako si spokojna so zubarom stankom,kolko si platila?

mycats
22. júl 2013

@karinka2105 Ahoj, ja som spokojna. Je to mlady lekar, ale ja mam zatial len pozitivne skusenosti. Vzdy ked som potrebovala ma zobral a zatial ziadne bolesti. Vopred sa spyta ci suhlasi s vykonom, ktory mi odporuca 😉
A co mi opravil zubky, tak bez problemov sluzia do dnes 😀

karinka2105
22. júl 2013

@mycats a cenovo?

mycats
22. júl 2013

@karinka2105 cenovo je to taky priemer. Na parovciach som mavala vyssie ucty.

karinka2105
22. júl 2013

@mycats 50e za zub 😀

mycats
22. júl 2013

@karinka2105 u tety juhasovej to bola bezna vec veru 😀 😀 😀 a este ma to bolelo neviem kolko

evik13
8. aug 2013

@mycats Vie ti poradiť prípadne odporúčať výkon ,alebo starostlivosť?

mycats
8. aug 2013

@evik13 ano, vzdy pred vykonom to so mnou konzultuje a mozem sa spytat na co chcem, aj ohladne ceny a pod.

http://www.lekar.sk/ - skus kuk tu, su tam aj hodnotenie lekarov 😉

michal87
16. feb 2014

Dobry vecer nevie niekto poratit dobreho zubara v okoli nitra?????lebo mam panicky strach so zubarou......a ci nema niekto skusenost s pani zubarkou STRANSKOU

milovana29
13. máj 2014

Ja som chodila k p.Mudr. Masikovi, je pravda ze pre niektorych bol jeho pristup cisto profesionalny, ale zuby som mala perfektne urobene, a peniaze pytal, az po celkovom uzdraveni zubu, a nie vela..,Bohu zial uz je na dochodku..

Potom som presla Stranskej... no dva zuby mi robila uz 3 krat a stale bolia, takze menim zubara, len neviem komu pojdem.

pro_user
21. máj 2014

pozrite co som nasiel na Doktorku Sadecku...

http://www.azet.sk/firma/209898/mudr-alexandra-...

dischelka
18. aug 2014

Ahojte, ja mam skusenosti s doktorom Hechtom, tiez som sa dala zlakat na dobre vybavenie, rtg priamo v ordinacii, nikdy som necakala, doktor mlady, pristup k pacientovi fajn, avsak po jeho osetreniach nemam zub a hnisavu korunku, ktoru mi zatlacil na dasno tak, ze si ju musim dat spravit nanovo a samozrejme nanovo zaplatit. Tento lekar u mna doveru bohuzial stratil... Takze neodporucam.... 😖

marish2
19. nov 2015

Ahojte, chcem sa opytat ako si spokojna so Stankom? Rozmyslam ze prejdem k nemu..cenovo sa ako pohybuje? Napr. Jedna oprava? Cca? Dakujem pekne 🙂

branoazden
2. jún 2016

Dobry den vie mi niekdo poradit dobreho zubara v nitre?alebo v blizkom okolii.cenovo dostupnehoo.nakolko som sa prestahoval do nitri nemam prehlad o zubarov..dneska som bol u zubara zaplatil som 38euro za dve inekcie a liecivu vlozzku..co sa my zda velaa ??ale cert to vzal tych 38 europ..ale bolest vobec nepresla hnis sa my nezmensuje.a vetou mi prestava ucinkovatt ..poradte prosimm zubara

sasha871
11. aug 2016

prosim vas ten stanko kolko berie? mam dieru jak svet v zube a uz musim ist len materska je nizka a ceny vysoke a zase by som nerada platila dva x koli nekvalitnej robote.