Poznáte dobrého detského zubára v Čadci?

liliana363
1. aug 2011

Ahojte, vedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho zubara v Čadci? Dcera ma 2,5roka a chcela by som ju zobrat prvy krat k zubarovi. Z lekarou ma ale hruzu, tak hladam nejakeho co ma dobry a trpezlivy pristup. Dakujem za kazdy tip.

danielita13
28. aug 2011

@liliana363 ahoj ja viem jedine o zubarke ale ta je v Krasne nad Kysucou, Durcanova stráááásne mila k detickam 😉

liliana363
autor
29. aug 2011

@danielita13 Ahoj, dakujem za odpoved. Teraz mam s malou velke problemy s cestovanim v aute. Uz po par metroch zacina plac, ktory trva s miniprestavkami celu cestu. Chcem skusit dr. Jancigu tu v Cadci, len neviem ci berie aj deti.

danielita13
29. aug 2011

@liliana363 no tu nepoznam ja somsa tu do cadce pristahovala z Krasna tak tu este nepoznam vela zubarov, ja chodim k Dzupovi, a co tak placka? ved deticky sa rady vozia ☹

liliana363
autor
31. aug 2011

@danielita13 , tento mudr Janciga by mal byt u tohto Dzupu co ty chodis.

danielita13
31. aug 2011

http://www.petramed.sk/profil-spolocnosti/nas-tim/ tu je aj on ale nepoznam ho hadam ti mala otvori ustocka🙂 😉

lubka131
10. apr 2016

Otváram tému, a hľadám dobrého zubára v Čadci, príp. v okolí? poradíte? prosím....

afra
10. apr 2016

@lubka131 ja som teraz presla k zubarke Kasubjakovej aj so synom- vsetko mu poukazovala, velmi sa mu pacilo. A ja som bola tiez spokojna. Konecne mi niekto riadne pozrel zuby 😀

kotatko201
9. máj 2017

@afra mozem sa opytatmna tu dr. Kasubjakovu? Aka je? A co ceny?

afra
9. máj 2017

@kotatko201 cennik fajn- ak porovnam so zubarom,kt.ma manzel v ZA.... Ale samozrejme su vyssie ako u zubarov starej skoly. Je mila, mlada, robotu robi dobre- nikdy sa mojim zubom nedostalo takej kvalitnej starostlivosti ako teraz za posledny rok.

kotatko201
9. máj 2017

@afra co je to vyssie... nechce sa my platit 50 eur za jeden ukon... to uz mozem ist k sukromnej... ci??

afra
9. máj 2017

@kotatko201 Tak ja neviem, co ti bude robit 😀 Vstupna prehliadka stoji10€ a zvysok podla ukonov. Cennik bohuzial v hlave nemam 🙂