Poznáte dobrého detského zubára v Trnave?

ivka1603
23. máj 2008

Ahojte mamicky !!! Neviete mi niektora poradit dobreho detskeho zubara v Trnave ? Moja 6-rocna dcera potrebuje ist na preventivku a skontrolovat nove trvalky..... 🙂

melory
23. máj 2008

my chodime k sukromnikovi dr.luzakovi, je velmi citlivy k detickam, ma super pristup...ale tie ceny su o niecom inom, nic nepreplaca poistovna.

ivka1603
autor
23. máj 2008

ahoj melory...dakujem za tip...kde ma ordinaciu Dr. Luzak? je moc drahy?

oazapokoja
23. máj 2008

my chodíme dr. jarošovej na polikliniku,sme spokojný už 4 roky 😀 ,ale neviem či ešte berie pacientov alebo len zo svojho obvodu,nás si nechala aj po prestahovaní z trnavy 😉

silvulienka
24. máj 2008

Aj my chodime k dr.Jarošovej.Nie sme ani priamo z TT.Trochu sme si pockali kym nas prijala ale stoji to za to.Zatial sme spokojni vsetci.Chodim k nej aj ja.

ivka1603
autor
24. máj 2008

ahojte baby, dakujem za vase tipy....v utorok sa chystam na polikliniku, tak skusim pozriet Dr.Jarosovu. Ahojte a este krasny zvysok tohto nadherneho slnecneho vikendu...

ivka1603
autor
27. máj 2008

ahojte kocky....tak som sa vratila z polikliniky...bola som pohladat aj Dr Jarosovu, ale nezobrala nas, ze vraj nepatrime do jej obvodu....ani Dr Heribanova nas moc nechce, ze vraj len do septembra...a deti na ZDŠ Limbova a Gorkeho nemaju vlastneho skolskeho zubara....som max. znechutena a znicena, lebo som nic nevybavila.....Co mam robit????

kukona1
27. máj 2008

ivka,aj ja som bola u dr Jarošovej odmietla nás vraj mám počkat kým pojde do školky a bude patrit pod nejaký obvod....čomu som fakt nerozumela......vo vedlajšej ambulancii povedali že det neberú.skúsila som dr.Haviarovú ale tá nás tiež nezobrala / je súkromníčka-asi nepotrebuje peniaze/ vraj nie sme je pacientami tak nemože zobrat naše dieta,tak sme sa rozhodli íst tiež k dr.Lužákovi,k nemu chodí celá naša rodina.....Je fakt super,aj sestričky sú úžasné...trocha drahý ale tie peniaze stoja za to .... 😉

elise
27. máj 2008

my chodíme bednárikovi od lukaskovho 10 mesiaca odkedy malému vyliezol prvý zub, a už sme boli aj druhý raz na preventívke, je super zubár a má na tom kresle aj monitor kde vidím čo mi robí (teda obrázok zubov sú tam plomby, vrtania) kolko to stojí ..... malý sa vždy unho povozí v kresle ale zuby mu ukáže uplne vždy čo nám doma iba ked sa mu chce

elise
27. máj 2008

nie je vyslovene detský ale má aj deti 😉

meria
19. okt 2010

na dr. luzaka ma niekto aj kontakt? nenasla som ho na nete... ☹ hodi mi ho prosim vas niekto do ip? VDAKA!!!!!

vekisova
11. okt 2011

Dobry den, prosim vas neviete mi tak orientacne priblizit Luzakov cennik? napr kolko stoji plomba? dakujem...

mirka0210
23. jan 2014

Ahojte. Tiez by ma zaujimali ceny u Luzaka, aj u Bednarika a Jarosovej. Budem Vam velmi vdacna.

aklimka81
4. jún 2014

Babulky, neviete, ako sa vola detska zubarka na prednadrazi? Dakujem 🙂

y.o.u
19. jún 2015

tak my sme si dnes vyskusali p. zubara Luzaka.... je vyborny ozaj ale tie ceny???? Plomba stoji 80€... ja neviem ale je to podla mna hrozne vela... ci?

sisinta
7. okt 2022

Dobry den, neviete mi niekto poradit dobreho zubara pre moju 6 rocku dcerku? Samozrejme v Trnave. Chodili sme 4 roky doktorke Jarosovej..ta skoncila a nova nas vyradila z evidencie. Doktorka Jarosova jej neriesila vobec zubky ktore sa jej zlomili pri pade a teraz mame problem ze jej idu svoje a ten zbytok mliecneho jej tam.zavadza. dakujem za kazde doporucenie. Hlavne hladam zubara cez poistovnu.

sasha07
7. okt 2022

@sisinta my chodíme k babjarcikovej..mladá zubárka super prístup,patrí pod saidastorm ..3.poschodie na poliklinike ceny sú primerané žiadna hrôza

sisinta
8. okt 2022

@sasha07 dakujem skusim zavolat