Poznáte dobrého detského zubára v Žiline?

bika
5. máj 2008

Ahojte maminky,
viete mi niektorá poradiť, či je v Žiline alebo blízkom okolí detský zubár, ktorý by zobral 4-ročnú neter a 7-ročného synovca? Prisťahovali sa tu a potrebovali by zubára. Skúšali sme hľadať, ale nikde sme nič nenašli. K obvodnému ale nechceme ísť. Vďaka.

lauraa
5. máj 2008

My chodime k Dr.Daniele Nemethovej,sme velmi spokojny,velmi mila pani doktorka.Mozem ti poslat cislo ak chces.

bika
autor
6. máj 2008

ďakujem, lauraa, môžeš mi poslať to číslo do IP, posuniem ho sestre, nech sa rozhodne.

Ja som síce k tejto pani dr. chodila ešte ako dieťa (bola naša školská zubárka) a žiaľ musím povedať, že mi veľa zubov zanedbala a keď som potom na strednej prišla k inému zubárovi, tak ten len zalamoval rukami a chodila som tam ako na klavír... ☹ problém bol možno v tom, že som mala "tetracyklínové" zuby a o tie sa bolo treba špeciálne starať... no ale to je na inú tému.

ak máte ešte niekto aj ďalší tip, pošlite prosím...

dadus
6. máj 2008

bika skus sa popytat zubarov na ZS.....hadam sa nejaky najde....ma mam Schmidtovu zo ZS Hliny V, a ja som s nou spokojna, chodila som tam od 7 rokov, no je pravda, ze zo zubami som nikdy problemy nemala, takze ja nemozem povedat z mojho pohladu, ze je zla 😉

bika
autor
6. máj 2008

dadus, to je dobrý nápad, to mi nenapadlo. Poviem segre nech sa popýta.díky.

lauraa
7. máj 2008

Ahoj bika.Ja nemozem povedat na tuto pani zubarku nic zleho.Svoju pracu odviedla super a zachranila z mojich zubov co sa dalo.Ale vies, mozno je to aj tym,ze sa casy zmenili a zo statnych sa stali sukromni zubari....

bika
autor
7. máj 2008

Ahoj lauraa, mojím príspevkom som nechcela povedať, že tá pani zubárka nie je dobrá (teraz). Len som chcela napísať, akú skúsenosť som mala ja, ale to je veľa rokov dozadu, časy sa naozaj zmenili. Teraz si zrejme nemôže dovoliť takýto prístup k pacientom.
A kde má ordináciu? Pre prípad, že by sa tam sestra predsa len rozhodla ísť. vďaka.

lauraa
8. máj 2008

Ahoj.Vidis to som ti zabudla napisat. Stefanikova 17,tel.5623730 5002343 5002344.

danu
23. júl 2009

evette • Dnes o 20:31
Ahojte,
neviete mi prosim vas poradit zubara v Žiline, ktory osetruje aj deti? VDAKA

asitka • 2d • Dnes o 20:43
skús v nejakých školách...kde sú zubári...lebo fakt málokto chce malé deti ošetriť...aale od troch rokov by mali bežne ošetrovať tuším

severka222
3. jan 2011

ahojte, podobne , prosím neviete ktorý zubár berie deti, mám trojročnú dcéru 😉

janka229
12. jan 2012

Tak ja by som určite neodporucala zubara na Solinkach v kostole, bola som tam s malym 5 rocnym a isiel mu trhat zub, ale ked vybral inekciu a pichol mu ju z jednej strany, maly viac usta neotvoril a zubar bol maximalne arogantny, ze co ma s nim robit ked nespolupracuje, no niečo hrozne.Odvtedy som tam s nim nebola a ked ho bolel zubok radsej som isla na pohotovost, kde mu ho vyvrtali a osetrili, kupodivu pekne s tym zubarom spolupracoval a vobec sa nebal.Neviem ale asi to bude v zubarovi.Teraz hladam pre neho noveho a tiez sa zatial neviem rozhodnut kde.

elbe
28. feb 2012

Ahojte, pozná niekto Mudr. Valentínyho, mal by robiť na Bôriku. Aké s ním máte skúsenosti? Dik.