Poznáte dobrého lekára v Senci a okolí?

nevesta
21. máj 2008

Ahojte, byvam pri Senci a chodili sme s malou k Vargovi. Strasne ma nahneval, ked ma s malou vyhodil po ockovani z ambulancie (bola len v plienke) ze chce telefonovat a nepocuje.

Potrebujem poradit nejakeho lekara v Senci, pripadne okolie pre malinku...

Dakujeme 🙂

barunka
21. máj 2008

nevesta, my sme teraz menili lekára a skončili sme v sc v medinete, kde robí Harsányi. Je to síce súkromný lekár, ale dojem z neho mám výborný. má vzťah k deťom a vôbec ho neprekvapilo ani nerozhodilo, keď mu simi robila prieskum ordinácie, dokonca mal z toho radosť, že je taká živá.... má vzťah k deťom, to je vidieť...

nevesta
autor
23. máj 2008

Tak ja som nakoniec zvolila Dr. Dolanovu (neviem presne ako sa vola vybavuje to manzel) vo Velkom Biely.. dostala som na nu odporucania, tak snad bude ok...

katy1979
23. máj 2008

baby tiež sa k vám pridávam, budeme sa stahovať do senca tak ak máte nejaký tip na dobrého detského lekára budem len rada.

barunka aký tam majú ročný poplatok alebo ako to tam funguje?

seki
23. máj 2008

nevesta pozri aj v regionoch senec su tam referencie na det. lekarov a ja chodim k dolanovej do bielu a velmi chvalim. 😉

katy1979
23. máj 2008

vidím že už ste tu dve od dr. dolanovej. Naozaj je v pohode a je trpezlivá aj na otázky rodičov?
Ako tam baby chodíte? Autom?

barunka
23. máj 2008

katy ja som sa tam prehlásila nedávno, platila som na rok 1250 Sk, myslím, že prvý rok je poplatok 1500 Sk za celý rok, druhý už len 1000 . Tých 500 je za založenie karty.
Ak potrebuješ ísť s drobcom k lekárovi, tak zavoláš sestričke, ona ťa objedná na presný čas, ak je chorý tak prednostne a ty len prídeš a bez čakania ideš dovnútra s čím odpadá stres už s väčším dieťaťom ako ho niekde udržať zavreté 😀 😀 Lekár je veľmi fajn, v rámci senca myslím, že aj príde pozrieť dieťatko, môžeš mu kedykoľvek do deviatej večer zavolať ak je nejaký problém a on poradí, pomôže 🙂

katy1979
24. máj 2008

barunka dakujem za info.

seki
25. máj 2008

katy hej chodim autom ale my nie sem priamo zo senca takze do auta by som sadala tak ci tak tak uzsu mi tie 2km ukradnute. a je trpezliva a odpoveda. na kazdu blbost.

yvka
25. máj 2008

Ahojte,
ja som pôvodne zo SC. Dobre ste spravili že ste išli k Dolanovej. Haršany má sice celkom dobrý vzťah k ďeťom a neni zástanca antibiotik, ALE skôr či neskôr vášim detičkam zistí alergiu na bielkovinu kravského mlieka 😀 . Musim sa smiať, pretož ja s mojimi kamoškami sme boli jeho prvé "pacientky" teda naše detičky na a pri každej z nás skôr či neskôr pri nejakom probléme dal spraviť krvné testy a vytery a diagnoza "alergia na bielkovinu kravského mlieka" Kamoškyna malá nepila mliečko pol roka kvoli tomu /inak mala trošku vyhádzané lýčka/ keď jej to neprechádzalo išla k jednej odborničke a tá sa len usmiala. Naordinovala nejaké mastičky a všetko bolo v pohode. Mala sa nevedela dojesť pribináčikov a mlieka.... No a nato nezávisle od nej ďalšie 4 kamoška s detičkamy a tá ista diagnoza. 😖 .
A to nehovorim o tom že tam nikdy neni. Dohodnete sa sním na určitú hodinu a príde o hodinu. A to vás ide rozhodiť keď má dieťa teplotu....
Neodporúčam....
Kamoška išla tiež k Dolanovej do Vel.bielu. Je veľmi spokojná.

barunka
25. máj 2008

yvka no neviem, ja som tam bola trikrát a trikrát tam bol on ešte skôr ako ja a to som prišla skôr. Alergiu na bielkovinu kravského mlieka?? neviem, Simi robil testy a výsledok bol v poriadku, zdravá, bez alergií a to Simi problém má, s očkovaniami...

iwa1
21. máj 2010

@barunka ...chcem sa opytat, este stale chodievas k tomu istemu dokimu?

barunka
28. máj 2010

@iwa1 áno, stále chodíme do senca k dokimu. stále sme zatiaľ spokojní, simča je na neho zvyknutá, v pohode sa nechá vyšetriť, vždy pomohol, poradil...

nikollette
28. máj 2010

My chodíme v Senci k pani doktorke Somogyovej, a sme spokojný 🙂
Milá, trpezlivá, a má dorbý vzťah k deťom 😉

iwa1
6. jan 2013

@nevesta ako si spokojna s MUDr. Dolanovou? ked sa mozem opytat?lebo chcem zmenit dokinu, tak hladam niekoho dobreho 😕

nevesta
autor
6. jan 2013

Ja som spokojna 🙂

katrenka111
26. feb 2013

Ahojte chcem sa opýtat na MUDr. Dolanovu ta sa zaobera aj prirodnou medicinou???

matkovazuzka
19. mar 2015

Nejaké nové info o MUDr. Dolanovej, alebo Somogyovej ? Dakujem.

adakleinova
30. jún 2015

MUDr. Dolanova: neodporucam.

martinkaqtinka
30. júl 2015

adakleinova MUDr. Dolanova: neodporucam. PRECO?