Poznáte dobrého pediatra v Partizánskom?

saska145
22. aug 2012

Potrebovala by som radu kt. detský lekár v PE je najvhodnejší 🙂

sante81
23. aug 2012

dr. Peniaskova, mam u nej obe deti, ja manzel k nej chodil ešte ako dieta. fakt zlata doktorka, poradí ti, nemala som s nou nikdy problém v nicom

saska145
autor
23. aug 2012

@sante81 Nemá nejako moc detí? ako rýchlo sa u nej vybavím ? dá sa u nej objednať? Nebude môjmu dieťaťu predpisovať stále len nejaké sirupy kt. nebudú zaberať? Ako sa správa k deťom, k rodičom?

zuzik311
23. aug 2012

@saska145 ja som tiež chodila k Peniaškovej a bola som spokojná

pastelka74
23. aug 2012

My chodíme ku Mudr.Humajovej....mám tam obe dcérky a sme naozaj veľmi spokojný ľudský prístup,ochota...aj lekárky,tak isto aj sestričky....môžem iba odporučiť 😉

saska145
autor
23. aug 2012

@pastelka74 Na Murd. Humajovú som už aj ja počula len a len samé chváli 🙂 a som rada, že sa aj tu našiel ďalší rodič, kt. s ňou má dobrú skúsenosť 🙂 ako dlho trvá kým sa vybavíte? dá sa objednať? 🙂
@zuzik311 na Peniaškovú som práveže ešte nič nepočula...

zuzik311
23. aug 2012

@saska145 no záleží kde bývaš aby si to nemala ďaleko.. či ti je lepšie centrum alebo šípok

saska145
autor
23. aug 2012

@zuzik311 Bývam mimo PE 🙂 bývam na dedine ale tak to by sa malo čoskoro zmeniť 🙂 a tak lepšie je určite pre mňa centrum 🙂

zuzik311
23. aug 2012

@saska145 no veď viem kde bývaš len kde sa presťahuješ neviem 🙂 takže zváž aj dostupnosť... či chodíš autom alebo busom atď

pastelka74
23. aug 2012

@saska145 ...ja bývam na šípku,máme auto,tak do mesta to nie je problém,ale nie je to taká strašná dialka.....v čakárni nečakáme nikdy dlho....neobjednávame sa nikdy.....ak by si tam chcela dať dieťatko,postačí ti tam ísť...sú naozaj obe milé,myslím že nebudeš sklamaná......

saska145
autor
23. aug 2012

@zuzik311 zatiaľ busom, autom..ale tak časom to zvládnem aj pešo nakoľko sa budeme sťahovať priamo od PE 🙂

saska145
autor
23. aug 2012

@pastelka74 Ďakujem pekne za informácie 🙂 myslím si, že to skúsim 🙂 postačí mi zaklopať a čo mám vlastne povedať? 🙂 prepáčte za blbé otázky no naozaj neviem a naši s tým nič akého nemali nakoľko im detská doktorka bola automaticky pridelená podľa bydliska....

zuzik311
23. aug 2012

@saska145 tak si daj tam kde budeš mať najbližšie - kde prejdeš peši a hlavne rýchlo keby niečo. malé sa ti narodí v októbri to bude zima, zlé cesty tak by som sa asi z centra netrepala na šípok.. ale ak budeš bývať na šípku tak určite šípok

pastelka74
23. aug 2012

@saska145 ...ak by si sa chcela informovať....038/5372429.....alebo...0918364319...ale tým mobilom som si už neni istá či to platí,skús.... 😉

zuzik311
23. aug 2012

@saska145 no treba povedať že sa ti narodí malinké a že by si mala záujem aby ti ho vzala do starostlivosti. myslím, že peniašková je ok tá nebude robiť problémy. ale vybavila by som si to ešte pred pôrodom

pastelka74
23. aug 2012

@saska145 ...normálne tam chod,povedz že vtedy a vtedy čakáte babatko a chcela by si aby bola malému/malej detskou lekárkou...kludne spomeň aj mňa...túto stránku.... 😉 😉 🙂

saska145
autor
23. aug 2012

@pastelka74 myslím si , že radšej pôjdem osobne 🙂 urobím si predsa len mienku aj z toho ako sa ku mne budú správať a tak 🙂
@zuzik311 Ono sa to musí vybaviť pred pôrodom 🙂 aby vedeli poslať všetko o bábu k doktorke 🙂

saska145
autor
23. aug 2012

@pastelka74 Ešte raz veľmi pekne Ďakujem 🙂

pastelka74
23. aug 2012

@zuzik311 ...Humajová už nie je na šípku,je v centre,v tej novej budove...espritcentrum....

pastelka74
23. aug 2012

@saska145 ...za máličko,dúfam že budeš spokojná,ja som tam tiež bola pred pôrodom,malinku prihlásiť...potom sme sa stretli aj s doktorkou na pôrodnici,tak si malinkú aj prezrela..... 🙂

katkasofi
23. aug 2012

@saska145 ahoj. no ja nie som priamo z PE, ale s malinkou som chodila k jednej z MUDr. tu spominanych, ale.... kartu som vzala a dala malú k MUDr. Škríbovi do Uheriec. Strašne vela mamičiek tam dochádza aj z mesta aj z okolitých dedín. Je vynikajúci, pri akomkolvek podozrení hned spraví výter, zoberie krv...a má dlhorocne skúsenosti a dobré vztahy aj s pani primárkou na detskom aj na gastre...mali sme dost problemy s malinkou a nebyt jeho tak neviem, ale to je na dlhu story. síce nemá tip top ordináciu ale nikdy tam necakám a má uzasny pristup k detickám. ja cakam druhe a aj to hned zahlásim tam 😉 takze tak...ja som sa tiez kamoskam z batovky cudovala ze preco sa "trepú" do Uheriec, ale vlastná skúsenost ma presvedcila🙂

saska145
autor
23. aug 2012

@pastelka74 🙂 tak dúfam aj ja, že budem spokojná 🙂 ale najdôležitejšie bude aby bolo dobre postarané o drobca 🙂

katkasofi
23. aug 2012

@zuzik311 jeeej odbocim od temy, ale si skoro rovnako tehu ako ja🙂 budes rodit v PE? 😉

zuzik311
23. aug 2012

@katkasofi ahoj no Ty si dlhšie 🙂 nepridáš sa k nám do súkromnej témy? ja bývam v PD ale vyrastala som v PE tak preto poznám 🙂 takže rodiť budem v Bojniciach... a ty PE?

saska145
autor
23. aug 2012

@katkasofi V prvom rade Vám Ďakujem za reakciu 🙂 a myslím si, že porozmýšľam aj nad touto možnosťou 🙂 poprípade urobím to isté čo by ...ak sa mi niečo nebude páčiť vezmem kartu a odchádzam tam kde sa budú vedieť najlepšie postarať o drobca 🙂

zuzik311
23. aug 2012

@pastelka74 no to som nevedela 🙂

zuzik311
23. aug 2012

@katkasofi on je dobrý ja som k nemu ako decko ešte chodila na pohotovosť keď slúžil 🙂

sofialauren
23. aug 2012

Jednoznacne dr.Peniaskova,ziadne zbytocne lieky,antibiotika,ma crp,k veci,z nadhladom,promtna a milujeeeee deti,co je najdolezitejsie,da sa s nou vzdy dohodnut.

katkasofi
23. aug 2012

@saska145 jasne. to je len na tebe...ja som ti napisala len moju skusenost🙂 a vtedy mi nebolo vsetko jedno...aj jedna kamaratka povedala ze keby ta dotycna MUDr. nebola známa jej mamy tak je davno od nej prec...takze tak. 😉

saska145
autor
23. aug 2012

@katkasofi veď uvidíme 🙂 nechám si to riadne prejsť hlavou 🙂 ďakujem 🙂

doda4
19. okt 2016

Prosim Vas chcela by som obnovit tuto temu.Neviem pre ktoreho pediatra sa mam rozhodnut.Som z Velkych Uheriec a nas pan doktor Skriba uz tu nepracuje a nieje nahrada tak teraz neviem kam a ku komu?Napadli ma Oslany,ale vobec neviem co je tam za odbornika a tak.Dakujem 🙂