Poznáte dobrého pediatra v Prešove?

jasna2
4. máj 2009

Ahojte mamičky,
viete mi poradiť dobrého pediatra v Prešove? My chodíme do "Muča" k pani Dr.Dzupinovej a nie sme velmi spokojní. Naposledy sme tam cakali hodinu s trojmesacnym babom (podla mna by mali ist taketo babatka prednostne) S vacsim synom v pohode pockam, ale predsa s babom... Mala bola hladna, mrzuta, nakoniec mi zaspala vycerpana v naruci. Neviem, mozno to tak funguje vsade. Ak mate nejaky tip napiste. Dakujem

gathering
8. júl 2013

@evicka_po skoda...a u koho ste? splna aspon to ostatne co si pisala?je mila odbornicka? 🙂 zhanam niekoho a vobec neviem ktorym smerom sa vybrat...

kiki94
24. sep 2014

@maryanna hej ?? ani by som to o nej nepovedala :D a ze polovicka mesta ??:D postupne od nej kazdy odchadza .... a to viem uplne presne ... mohla by som menovat ludí ..... takze asi tak 🙂)

kiki94
24. sep 2014

@juliakocka je dobre si vybrat starsiu doktorku s praxou dlhorocnou ... ale mrouahova ??? ako moze niekto o nej pvoedat ze je skvela ? :D ved moje sestry by pri nej skoro prisli o zivot a na druhykrat o sluch ... lebo je ťava .... kazdy ju bude ospevovat aka je uzastna ale pravdu vie malokto ... och ... ja chodim k dr. Balogovej a som moc spokojna .. keby som mala blizsie k Luboticiam tak dr.Bencicova ... a mrouahova ? od nej odchadzaju pacienti teraz ...

rudkocam
8. dec 2015

Mudr. Bencicova za mna ano, ale vzhladom na jej zdr.sestru Figelovu vravim nie! Nas nechala cakat s tyzdnovym dietatom hodinu medzi chorymi. Od tej doby mame stafylokoka v nose a nedari sa nam ho zbavit. :-\

kacicqa
4. sep 2016

Baby, obnovujem otazku;)
Stahujeme sa k PO takze potrebujem prelozit malemu kartu a v decembri cakame prirastok, takze aj pre nu hlafam pedi.
Podmienky-
1) prednostne vysetrenie malych deti
2) poradne mimo ord. hodin resp. idealna osobitna cakaren
3) ochota diskutovat o neockovani resp. odkladoch ockovania
4) CRP/ rozumny pristup k ATB
5) uprednostnujem skusenejsie pedi
6) nejake rozumbe parkocanie v blizkosti ordinacie
Dakujem za kazdu radu

miroslava23122013
8. jún 2017

@kacicqa nasla si niekoho?

kacicqa
8. jún 2017

@miroslava23122013 ahoj, malemu som uz v jeseni prelozila kartu k Balazovej, v dec. sa mi narodila dcera, takze uz je tam aj ona..zatial 95% spokojnost. Tych 5% som.stiahla za strasne dlhe cakanie, vela pacientov...ale ked xodime skoro rano tak je to v pohodke...

mimcurik
8. jún 2017

my mame doc.Mudr. Nelli Kishko na sekcove a som maximalne spokojna 🙂 keby som mala este tretie babo ,tak ho dam tiez k nej ...

petra261
2. feb 2018

@mimcurik dobrý deň... Aký má pani doc. Názor na očkovanie? Ďakujem

mimcurik
2. feb 2018
mimcurik
2. feb 2018

@petra261 tak na tuto otazku vam Neviem konkretne odpovedat ... My sme Dali ockovat oboch synov

bdianiskova
10. okt 2018

@ajsa32 prosím vás viete mi povedať kde nájdem tu lekárku? Ďakujem

kacicqa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denne73
1. feb 2019

Nejake skúsenosti z Mudr.Nelli Kishko?

mimcurik
1. feb 2019

@denne73 my mame kishko odkedy prisla miesto dr dzivej a maximalna spokojnost ... jedine co mi vadi je dlhe cakanie , ale to viac menej vsade sa caka dlho si myslim

nevestienka
23. máj 2019

My mame od januara dr nelli kishko. Pristahovali sme sa do Presova a teda po skusenostiach s lekarmi mali sme Vyskusanych 5 sa zda byt veelmi dobra. Pedantna vypočuje si všetko, nesúdi rodič, nerobi unahlene zavery, nepredpisuje hned antibiotika a posiela na crp. Jedina nevyhoda je dlhe cakanie

d_a_n_a
10. dec 2019

@nevestienka dobry den, ja chcem tiez prelozit dieta, len ked je to na poliklinike na chodbe s xyz ludmi s citelnym rozdielom oproti nejakej sukromnej ambulancii kde sedia len ti co prisli k tomu jednemu danemu lekarovi, bojim sa tych bacilov...syn ma vyrazne znizenu imunitu..
Tak co vy nato? Dakujem