• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého pediatra v Rači / Krasňanoch?

30. júla 2017 
ahojte maminy
kazdu chvilu sa nam ma narodit nase prve babo a je najvyssí cas vybrat pediatra, neviete mi niekto poradit dobreho pediatra v okoli?

nasla som tu pani dr. Holanovu a Babincovu v centre na hubenného, ale nemam na ne ziadne referencie

v raci je vraj celkom dobra lekarka Kubovcakova, chodite k nej niekto?

dakuem za reakcie :slight_smile:
29. sep 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chodila k pani dr. Holanovej a neviem si ju vynachvalit, bola som s nou velmi spokojna. Na dr. Babincovu namam zrovna tie najlepsie spomienky, zastupovala pani dr. Holanovu. Tu lekarku z Raci nepoznam. Dufam, ze som aspon trosku pomohla.
2. okt 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodim k MUDr. Babincovej, je vyborna odbornicka. Poznam vela bab, vsetky su s nou spokojne. Kubovcakova neee
2. okt 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodim Mudr. Petrikovej do Race. Mam s nou velmi dobre skusenosti, chodim za nou az z Ivanky p/Dunaji.
3. okt 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som chodila k Babincovej do svojich 19r. boli sme spokojni. teraz ale uz byvam inde,tak tam malu nemam prihlasenu...ma velmi mily a ludsky pristup.
3. okt 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matrinka,
kde presne sa nachadza ta destska lekarka.ja tiez byvam v Ivanke a najradsej by som od Dr.Tvrdonovej odisla.
3. okt 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den maminky,
chcela by som vas poprosit nevedeli by ste mi poskytnut telefonicky kontakt na pani doktorku Babincovu a Holanovu?
Dakujem za pomoc, prajem vsetkym prijemny den.
6. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alexandraalaura, dr. Holanovu nepoznam, pani doktorke Babincovej chodime aj my, je super. T.c. ti radsej poslem na IP, neviem ci sa to smie
8. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi niekto dat aktualne info? Nasla som ze v Krasnanoch ordinuju Mudr Babincova a Mudr. Holanova... ktoru by ste mi odporucili? Dakujem.
15. jan 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@innka09 Ahoj, @keena tu niekde byva, mozno Ti bude vediet poradit :slight_smile: Ale neviem ci Krasnany alebo Raca.
15. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nikto nema akutalne info?
21. jan 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@innka09 my chodime ku Dr. Holanovej, je to nasa 3 pediatricka, a jednoznacne najlepsie
21. jan 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, Hilda a Eva :slight_smile: :slight_smile: Velmi mile spomienky mam na tieto detske lekarky.
21. jan 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime tiez k Dr. Holanovej, je super :slight_smile:
21. jan 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@innka09 a keby si chcela, teraz mame akciu na fotenie, kukes stranku :wink:
23. jan 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer, prosim Vas robi Mudr Babincova alebo Mudr Holanova priamo v ambulancii vyšetrenie CRP z kvapky krvi, vyšetrenie moču močovým analyzátorom v ambulancii a vyšetrenie uší otoskopom v ambulancii? Ak nie, viete o pediatrovi v BA (cim blizsie ku Krasnanom, tym lepsie), ktory robi aspon CRP a moc priamo v ambulancii?
Dakujem za odpoved.
30. júl o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok