Poznáte dobrého pediatra v Rači / Krasňanoch?

katana001
29. sep 2008

ahojte maminy
kazdu chvilu sa nam ma narodit nase prve babo a je najvyssí cas vybrat pediatra, neviete mi niekto poradit dobreho pediatra v okoli?

nasla som tu pani dr. Holanovu a Babincovu v centre na hubenného, ale nemam na ne ziadne referencie

v raci je vraj celkom dobra lekarka Kubovcakova, chodite k nej niekto?

dakuem za reakcie 🙂

farki
2. okt 2008

ja som chodila k pani dr. Holanovej a neviem si ju vynachvalit, bola som s nou velmi spokojna. Na dr. Babincovu namam zrovna tie najlepsie spomienky, zastupovala pani dr. Holanovu. Tu lekarku z Raci nepoznam. Dufam, ze som aspon trosku pomohla.

papty
2. okt 2008

Ja chodim k MUDr. Babincovej, je vyborna odbornicka. Poznam vela bab, vsetky su s nou spokojne. Kubovcakova neee

matrinka
3. okt 2008

Ja chodim Mudr. Petrikovej do Race. Mam s nou velmi dobre skusenosti, chodim za nou az z Ivanky p/Dunaji.

danuskam
3. okt 2008

Ja som chodila k Babincovej do svojich 19r. boli sme spokojni. teraz ale uz byvam inde,tak tam malu nemam prihlasenu...ma velmi mily a ludsky pristup.

amelias
3. okt 2008

ahoj matrinka,
kde presne sa nachadza ta destska lekarka.ja tiez byvam v Ivanke a najradsej by som od Dr.Tvrdonovej odisla.

alexandralaura
6. apr 2010

Dobry den maminky,
chcela by som vas poprosit nevedeli by ste mi poskytnut telefonicky kontakt na pani doktorku Babincovu a Holanovu?
Dakujem za pomoc, prajem vsetkym prijemny den.

yennn
8. apr 2010

Alexandraalaura, dr. Holanovu nepoznam, pani doktorke Babincovej chodime aj my, je super. T.c. ti radsej poslem na IP, neviem ci sa to smie

innka09
15. jan 2012

Ahojte, viete mi niekto dat aktualne info? Nasla som ze v Krasnanoch ordinuju Mudr Babincova a Mudr. Holanova... ktoru by ste mi odporucili? Dakujem.

ninan2
15. jan 2012

@innka09 Ahoj, @keena tu niekde byva, mozno Ti bude vediet poradit 🙂 Ale neviem ci Krasnany alebo Raca.

innka09
21. jan 2012

Ahojte, nikto nema akutalne info?

wwwphotokidssk
21. jan 2012

@innka09 my chodime ku Dr. Holanovej, je to nasa 3 pediatricka, a jednoznacne najlepsie

stardust
21. jan 2012

jaaaj, Hilda a Eva 🙂 🙂 Velmi mile spomienky mam na tieto detske lekarky.

ema15
21. jan 2012

my chodime tiez k Dr. Holanovej, je super 🙂

innka09
23. jan 2012

@wwwphotokidssk @ema15 dakujem 🙂

wwwphotokidssk
23. jan 2012

@innka09 a keby si chcela, teraz mame akciu na fotenie, kukes stranku 😉

lemarka
30. júl 2017

Dobry vecer, prosim Vas robi Mudr Babincova alebo Mudr Holanova priamo v ambulancii vyšetrenie CRP z kvapky krvi, vyšetrenie moču močovým analyzátorom v ambulancii a vyšetrenie uší otoskopom v ambulancii? Ak nie, viete o pediatrovi v BA (cim blizsie ku Krasnanom, tym lepsie), ktory robi aspon CRP a moc priamo v ambulancii?
Dakujem za odpoved.

smajlifka
22. máj 2018

@lemarka zistila si prosim vtedy tuto informaciu o Dr. Babincovej alebo Holanovej? alebo kam si sa rozhodla prihlasit dieta? stahujeme sa do krasnan a maly sa ma narodit v juli, tak hladam dobru doktorku v okoli. Vdaka!

lemarka
28. máj 2018

@smajlifka obe isli do dohodku, su tam nove...ja mam mudr petrzalkovu a podla mna je priemerna