Poznáte dobrého pediatra v Rači?

alline
5. jan 2009

Ahojte, viete mi poradiť pediatra v Rači? Za pár týždňov rodím a mala by som si zabezpečiť pediatra, len neviem sa dopatrať k žiadnemu menu, prípadne telefonnemu číslu.
Ďakujem za pomoc 😉

janicka
5. apr 2011

ahoj keena 🙂
Tak ja som uz bola osobne na Tbiliskej a uz som sa aj dohodla s MUDr. Haštovou... Je hrozne mila, zlata, sympaticka, a v cakarni som sa aj spytala jednej mamicky (bola tam iba s 9 dnovym babatkom) ze ako je s nou spokojna. Povedala mi len tolko, ze k nej chodi lebo na nu dostala odporucanie, a ze je hrozne mila a ludska. Tak mi viac nebolo treba 🙂

keena
6. apr 2011

@janicka a patris pod racu? lebo ja viac do krasnan.. ale tiez by som sla radsej k nej.. tiez mi bolo odporucane 🙂 len teda nieviem ci nas zoberie... 😖 ozaj, resp. treba ist tak nejak dopredu sa k nej nahlasit?

janicka
8. apr 2011

no ja som priamo raca... ale mam pocit, ze pod jej rajon nespadam, co sa tyka ulice. Bola som tam nahodou, som si myslela, ze si odpisem tel. cislo a zavolam, ale zrazu bum, vysla sestricka, ja som sa spytala, ze ci si mam dohodnut nejaky termin a ona ma vzala rovno dnu 🙂

keena
11. apr 2011

@janicka no tak vidim, ze tam zabehnem aj ja, len neviem este kolko dopredu... 🙂 sa ta pytala aj na ulicu, kde byvas? dufam, ze zoberie aj nas. ozaj tak trochu odveci otazka... nevies mi poradit v raci nejakeho dobreho zubara? a najlepsie nie sukromnika 😅 (to pre mna)

janicka
12. apr 2011

keena ahoj. No na ulicu sa ma sice pytala, ale myslim ze ta vezme aj keby si pod jej rajon nespadala. Co sa tyka dobreho zubara, tak tiez na tej poliklinike Tbiliska je tam sikovny chalanisko MUDr. Gula. Odporucam 🙂

kiwinka
15. apr 2011

Potvrdzujem MUDr. Haštová skvela doktorka, ludsky pristup, vzdy usmiata, poradi, doporuci, pomoze, vypytuje sa na babo, dokladne ho vysetri na poradniach, vypocuje mamicku, na kazdeho ma cas a neodbije vas! Doporucujem!!!

keena
28. apr 2011

@janicka ahoj. tak uz som si aj ja zavolala k dr. Hastovej, v telefone bola velmi mila a ochotna.. tiez mi povedala, ze pod jej rajon nespadam, ale vraj pod dr. Petrikovu.. ale ze nie je problem a dalo by sa, a ze nas zoberie.. tak som rada, kedze pocujem o nej iba same dobre spravy 🙂 aj som sa jej pytala, ze kedy treba s babom prist na prvu kontrolu, lebo ja nebudem rodit v BA, tak povedala, ze ak bude vsetko ok tak do tych 2-3 tyzdnov potom, ale vraj sa mame ozvat. tebe kedy povedala, ze treba prist?
co sa tyka zubara, tak Gulla ma plny stav :( nevies mi poradit niekoho ineho? 😅

janicka
28. apr 2011

keena ahoj. Som rada, ze ta Hastova zobrala. Mne kazala ze ked pridem z porodnice, tak jej mam len zavolat a ze sa dohodneme 🙂
Ma mrzi ze Gulla ma plno.. ☹
No uz nepoznam nikoho...

lindt
8. aug 2011

@janicka @keena ahojte, vidim, ze ste pred nejakym casom riesili to iste, co ja teraz. A chcem sa spytat, ci ste teda nakoniec spokojne s MUDr. Hastovou? Je ochotna aj v pripade nejakych tazkosti, popripade neviete,ci je moznost, ze by prisla domov v pripade nudze? Dakujem

martinka1981
8. aug 2011

@lindt ahoj,ja k nej chodim s obidvoma dcerkami a doteraz sme problem nemali 😉 Ale neboli chore,klopem na drevo. Ona je strašne mila,nemožem sa sťažovať.
Na prvu navštevu sa da dohodnuť že pride k vam domov ale potom už treba chodiť tam.
Inak by ma celkom zaujimalo či by sa to dalo že ked sa niečo deje jej zavolam a prišla by.
Inak ked som jej volala par krat na mobil mimo ordinačnych vždy mi zdvihla,ale zo nebolo nič važne.
musim sa jej spytať ako to je 🙂

lindt
9. aug 2011

@martinka1981 dakujem za info.🙂 este by som sa chcela spytat, ze ci nevies, aky ma nazor na povinne ockovanie, lebo co-to o tom vsetkom studujem a neviem este, ako sa rozhodnem, ale dost sa toho bojim, napr. taka HEXA ci MMR.

janicka
9. aug 2011

lindt ahoj. Tak mudr. hastova je hrozne fajn. Je velmi mila, ochotna, vsetko rada povysvetluje, vidno, ze ju praca bavi!!! Co sa tyka ockovania, myslim, ze je jeho zastancom... Prave dnes ma nasa mala 2 mesiace a ideme na kotrolu 🙂

keena
9. aug 2011

@lindt ahoj, my sme boli vcera na 1.poradni. dr. je velmi mila, ochotna, vsetko povysvetluje, poradi, odpovie. sme zatial spokojni 🙂

lindt
9. aug 2011

@keena @janicka dakujem baby za info! Asi pojdeme k nej, zda sa mi mila podla toho,co tu pisete.🙂 a najma mame ju na skok od nasho bytu.🙂

happyhappy
18. aug 2011

@lindt myslim, ze za poplatok sa da objednat aj mimo ordinacnych hodin resp. asi aj pride domov, ale nie je to lacne. Inak je velmi ochotna, da sa jej zavolat na mobil a ak je to nejaky ludsky cas, tak vacsinou aj zdvihne a ochotne poradi, aj ked nie su ordinacne hodiny
@keena prvu kontrolu bezne robi priamo doma, treba jej zavolat, ked sa dieta narodi, dohodnete sa, u nas bola 1.den ked sme boli doma
@lindt mam pocit, ze nepresadzuje bezhlavo vsetky ockovania. Povinne ockovania robi bez komentara a tie nepovinne velmi nepretlaca, nam odporucila nanajvys doplnit zltacku, kedze viac cestujeme

inak je velmi prijemne, ze si deti pamata, rychlo sa zorientuje kto je kto a aky mal problem a zaujima sa aj o starsie veci napr. , ze ako sa to vyvija a pod. Aj lieky nasadzuje obozretne 🙂

lindt
18. aug 2011

@happyhappy dakujem za info! 🙂

keena
7. nov 2011

@janicka ahoj 🙂 v stredu mame prve ockovanie u Hastovej. ako to tvoja mala zvladla??? ja sa strasne bojiiiim ☹

janicka
7. nov 2011

keena ahoj. No prve ockovanie bola riadna drama... 🙂 Je to do oboch noziciek. Ale je to len 5 min. placu, babatko na to rychlo zabudne. Hned si ale pre istotu kup v lekarni nurofenove cipky pre babatka (my sme malej dali hned ked sme prisli z ockovania - lebo uz mala teplotu). Avsak to zvladla v pohde, zhruba 2 dni mala zvysene teploty, ale ziadne ine priznaky nemala. Dokonca nemala ani nozicky cervene, ani opuchnute. My ideme na dalsie preockovanie o 2 tyzdne - a tiez sa bojim... no co, musia to ti nasi drobci zvladnut. Kazdopadne daj vediet, ako ste dopadli!

danka111
24. jún 2014

Jednoznačne Mudr. Eva Holanová. Chodím tam s oboma deťmi z Vajnor a sme maximálne spokojní. Určite doporučujem ju....

kikuska91
18. mar 2015

Ahojte maminky, chcem sa spýtať či niektorá z Vás má nejakú skúsenosť s očkovaním čo sa týka doktorky Haštovej, som vyštudovaná zdravotná sestra a rozhodne nechcem dať svoje dieťa očkovať, aj keď v našej republike je očkovanie povinné. Veľa ľudí totiž ani netuší o tom aké svinstvá sú podávané detičkám formou povinného očkovania. Všade je veľmi málo informácií o očkovaní. Podľa mňa by to malo byť rozhodnutie rodičov a nie štátu, pretože ak bude mať dieťatko po očkovaní nejaké následky štát sa nepostará, starať sa musia rodičia. Kľudne ma aj odsúdte, ale žiadny jed nenechám svojmu bábätku vpichnúť, preto prosím o radu či je niekde v BA pediater/pediatrička, ktr. nemá problém s tým že dieťa nechcem dať zaočkovať.
Pripájam zaujímavý článok http://ona.idnes.cz/rozhovor-o-negativnich-vliv...

sonias9
7. dec 2015

@keena Gulla je síce zlatý, mladý, má aj super sestričku, ale ja si nemôžem pomôcť, podľa mňa robí len to, čo musí... nikdy neriešil môj zubný kameň, skoro každú plombu mi musel robiť na 2x.. on je podľa mňa výborný chirurg - trhal mi oba horné zuby múdrosti s týždňovou pauzou a som veľmi spokojná ! Ale na také to bežné zubárstvo.. neviem veru 😒

marianaraj
4. dec 2018

Ja chodim Hastovej ale neodporucam. Je sice ako clovek mila ale to je vsetko. po prve prisla som s 5m babom ze mi hnackuje nakolko neboli casenky a mali vela pacientov sestricka ma poslala prec a nevzali ma!!!! nasledne ked som tam bola neskor absolutne sa nezaujimala ci mi babo cika a kolko plienok kaka.Ja ako prvorodicka som nemala ziadne informacie na co si davat pozor ze babatko je dehydrovane sme zistili az na pohotovosti kde sme skoncili.
Takze za mna HOSTOVA NIE! pchala do nas len probiotika a smectu ...do 5m babatka 😨😖