Poznáte dobrého pediatra v Rači?

alline
5. jan 2009

Ahojte, viete mi poradiť pediatra v Rači? Za pár týždňov rodím a mala by som si zabezpečiť pediatra, len neviem sa dopatrať k žiadnemu menu, prípadne telefonnemu číslu.
Ďakujem za pomoc 😉

amdeis
5. jan 2009

MUDr. Iva Petrikova zdravotne centrum na Tbiliskej. My k nej chodime a je naozaj velmi strostliva. Kontakt mas tu. Drzim palce na porod a prajem vela zdravia.

alline
autor
5. jan 2009

Ďakujem veľmi si mi pomohla. 🙂

lilyk
5. jan 2009

Alline pokial nebyvas na ulici ktora "patri" dr.petrikovej tak ta nezoberie, volala som s nou osobne, ale inac som pocula o nej len to naj 😉

alline
autor
7. jan 2009

Ahoj Lilyk, prave som pozerala, ze nepatrim pod dr. Petrikovu, takze idem pozriet Dr. Kubovcakovu, dufam, ze ta ma zoberie. A kedy sa mam ist prihlasit? Porod mam naplanovany na 3.3., ale vraj to bude o kusok skor. A staci sa nahlasit telefonicky, alebo musim ist osobne?
Dakujem 😎

magimary
7. jan 2009

Počula som, že aj dr. Kubovčáková je výborná (dokonca chodiebajú za ňou ľudia aj väčších diaľok, ako len z "rajónu" 😉 ) a podľa mňa je lepšie sa s ňou dohodnúť osobne cca mesiac pred (predčasným) termínom...ak by to náhodou nevyšlo, aby si mala ešte rezervu hľadať ďalej...

alififi
7. jan 2009

kocky ja som chodila ku Kubovcakovej, ale teraz tam namiesto nej je taka mlada Dr.
neviem ci uz nastalo, ale myslim, ze ano
Kubovcakova nam to ani neoznamila
nova Dr vyzera v pohode, ale bola som s malou len na beznej kontrole - takze tazko to nejak posudit

cat
7. jan 2009

Kubovčáková skončila ako pediater v Rači , všetci od nej sme prešli k mladej doktorke Klaudii Haštovej, je velmi milá a zaujíma sa vždy aj o syna ked prídem s dcérou do poradne..zatial sme spokojní.

alline
autor
8. jan 2009

Ahojte cat a alififi, neviete nahodou telefonne cislo na Dr. Haštovu? Chcela by som sa s nou dohodnut na nejakom termine, predpokladam, ze budem musiet ist osobne na Tbilisku a predbezne prihlasit babo. Neviem ako to presne chodi, ale predpokladam, ze sa musim objednat.
Dakujem 🙂

mon25
8. jan 2009

alline, tel.c. je 44873832, da sa to poriesit aj telefonicky, aspon ja som volala pred porodom s Dr. Kubovcakovou ci ma zoberie, ona ze ano a v den prepustenia z porodnice sme si telefonicky dohodli navstevu doma na druhy den

inak privitam dalsie nazory na Dr. Hastovu a skusenosti aj ine ako z preventivnej prehliadky, my sme boli u nej raz na odbere krvi a bol to dost masaker 😠

alline
autor
8. jan 2009

Dakujem mon25, skusim zavolat dnes, nevies nahodou ake ma ordinacne hodiny? A na tie nazory som tiez zvedava, lebo pocula som o Dr. Kubovcakovej, ze je super, tak ma mrzi, ze tam uz nie je... 😨

mon25
8. jan 2009

pondelok 7.30 - 10.30 hod.
utorok 7.30 - 10.30 hod.
streda 7.30 - 10.00 hod.
štvrtok 13.30 - 17.00 hod.
piatok 7.30 - 10.30 hod.

Poradňa

pre deti od 0 do 2 rokov streda 10.30 – 13.00 hod.
pre deti od 3 do 5 rokov, 17 a 19 ročný pondelok 10.30 – 12.00 hod.
pre deti od 7 do 15 rokov utorok 10.30 – 12.30 hod.

alline
autor
8. jan 2009

Dakujem mon25 si zlata 😵

erika107
8. jan 2009

ahojcek byvam na rendezi a tiez som chcela chodit k Dr. Petrikovej ked sa mi narodil Syncek v auguste tak som jej volala a povedala mi ze nepatrim ku nej podla oblasti ze mam ist ku dr. Kubovcakovej co ti neodporucam alebo potom do Vajnor. tak som zvolila radsej variantu ze chodim do vajnor 🙂

alline
autor
8. jan 2009

Erika107 preco neodporucas Dr. Kubovcakovu?

cat
8. jan 2009

alline, ja ti napisem preco tak ako Erika Kubovcakovu neodporucam, aj ked tam uz nie je. Mojmu synovi "diagnostikovala" svalovy hypertonus, vraj nebude nacas sediet ani chodit a mame cvicit Vojtovu metodu a ist do nej. sukromneho centra.. My sme miesto toho sli na Kramare na neurologiu kde nam povedali,ze syn nijaky hypertonus nema a kto to povedal, mal by vratit diplom. 😠

alline
autor
8. jan 2009

To fakt? Fuha, vela ludi hovorilo, ze je fajn, tak uvidim ci ta nova doktorka bude lepsia. Fu, ale dala si mi chrobaka do hlavy... ☹

alififi
8. jan 2009

alline sak tam kubovcakova neni , tak ti to moze byt jedno 😉

alline
autor
8. jan 2009

Ved hej alififi, len som si myslela, ze je fakt dobra a bola som smutna, ze malicka bude chodit k inej. Dnes zavolam tej novej a uvidim ci ma vezme :o)

mercy
8. jan 2009

My chodíme do Vajnor k MUDr.Kováčikovej a sme s ňou veľmi spokojní

erika107
8. jan 2009

no moja kamoska chodila ku kubovcakovej a kazde druhe slovo na nu pindala ... lebo ako vravi cat nevedela nic diagnostikovat... po kazde ju poslala na kramare... no a ku ktorej neurologicke na kramare chodis cat??? ja chodim ku hricakovej s malym lebo je predcasniacik ... a tiez mame svalovy hypertonus a cvicime vojtovku 🙂

cat
8. jan 2009

erika, tiez sme boli u Hricakovej ale iba raz sme boli, lebo /aj po konzultacii s takym starym docentom,meno uz neviem/ skonstatovali,ze syn nema nijaky problem tohto razu, sediet aj chodit zacal tak ako vsetci jeho rovesnici, ja neviem, co si to vtedy ta Kubovcakova vymyslela.. 🤐

Mali sme chodit k Petrikovej ako mi radili kamosky od zaciatku.. Ale tak teraz je uz vsetko ok, mne sa tá mladá Haštová pozdáva,je ochotná zodpovedať každú otázku a má svatú trpezlivosť s mojím synom,kt. má ťažké obdobie vzdoru teraz,cize je to tam vždy boj.

erika107
8. jan 2009

cat: a ta nova Hastova to je namiesto kubovcakovej? ako dlho ku nej uz chodis? lebo neviem ci nevymenim tu vajnorsku lekarku

cat
9. jan 2009

Ano, namiesto Kubovcakovej. Chodim k nej 4 mesiace, odkedy Kubovcakova odisla. Ona odisla sposobom,ze nic neoznamila,pritom ked sa mi narodila Simonka, este bola Kubovcakova u nas doma na tej povinnej prehliadke, no a uz v 1. poradni ma privitala Hastova,ze odteraz bude ona nasa pediatricka ak tam zostaneme. Uz ked bola K. u nas, musela vediet ze konci, no nepovedala pol slova. Cudne sposoby:(

alififi
9. jan 2009

ja ked som bola v poradni, tak tam Kubovcakova Hastovu asi zaucala, ani ju nepredstavila 😕
tak ma ani nenapadlo, ze sa nieco deje. az potom v dalsej poradni uz tam bola len Hastova

lenusiatko
9. jan 2009

My sme tiez boli prekvapeni, ked sme namiesto Mudr. Kubovcakovej uvideli inu lekarku a ani nam neoznamila, ze konci, hoci sme tam prave v tom obdobi casto chodili. Nasej malej brala Kubovcakova ako 2-tyzdnovej krv a zvladla to perfektne, nedavno sme boli u Mudr. Hastovej tiez na krv, no a dost masaker az na treti krat a prasknute zilky. No a zase Kubovcakova nam vobec neodporucila ockovanie na pneumokoky a Hastova povedala, ze urcite ano. Tak co lekar, to iny nazor, uvidime, co dalej, inak Mudr. Hastova ma velmi prijemne sposoby a spravanie.

masat
3. mar 2009

Ahojte, aj mi rodíme asi o 5 týždňov. Našla som 3 pediatrov v Rači. Už spomýnanú Petríkovú, Haštovú a aj Hildu Babincovú. Máte skúsenosti s p. doktorkou Babincovou?
ďakujem

ocka
27. aug 2009

Ahojte, hladame pediatra, najlepsie Raca a Krasnany, mate niekto skusenosti s Hildou Babincovou v Krasnanoch? dakujem 🙂

janicka
22. mar 2011

ahojte babule! Otvaram opat tuto temu, lebo potrebujem poradit a doterajsie prispevky su uz dost stare 🙂
Zaciatkom juna by som mala porodit a rada by som si uz teraz zabezpecila pediatra. Najlepsie na Tbiliskej. Viete mi aktualne povedat, kto tam ordinuje, resp. ci je tam viac pediatrov - plus nejake tie nazory a ako taky vyber presne prebieha. Pripadne aj to, ci niektory z lekarov pride aj domov na prvu navstevu novorodenca... Dakujem vam velmi pekne.

keena
5. apr 2011

@janicka ahoj janka, tiez zacinam riesit pediatra.. http://www.raca.sk/index.php?s=phonebook_imp na tejto stranke vo wordovskych suboroch su adresy aj kontakty na pediatrov resp. vsetkych lekarov v raci.. len asi musies vediet podla tvojej ulice pod koho patris. ja pod krasnany, ale radsej by som isla k pediatrovi na tbiliska. avsak rada by som si precitala nejake aktualne odprucania na tych-ktorych lekarov 😉