Poznáte dobrého pediatra v Trenčíne?

anitab
5. nov 2010

ahojte, viete mi, prosim, poradit nejakeho dobreho detskeho lekara/lekarku - pediatricku v Trenčíne? dakujem.

pink_lady
5. nov 2010

@anitab a s tym ku ktoremu chodis so starsim, nie si spokojna? 🙂 my chodime MUDr. Chudemu, je fajn, ale pokial nie si z jeho obvodu, uz neberie...chvalia si este MUDr Gavendu, v Turnej je Mudr. Petrasova, ...inak co urcite urcite neodporucam, je dr. harinkova...

anitab
autor
5. nov 2010

@pink_lady dik za tipy 🙂 my teraz nebyvame priamo v TN, ale o mesiac sa tam na trvalo stahujeme, takze chcem lekara priamo v TN...ale dobreho, radsej sa prejdem aj cez cele mesto....nemam ziadne skusenosti s pediatrami v TN, ani som zatial nepocula vela odporuceni, tak sa o tom viac zaujimam...
MUdr Chudi a Mudr Gavenda su aka mestska stvrt?

pink_lady
5. nov 2010

@anitab chapem, aj my chodime na opacny koniec mesta ako byvame 🙂 Posli ak chces do IP kde sa stahujete, a poviem ti pod koho spadas, ten ta musi zobrat, ini podla toho kolko maju. Chudy precuje na Zlatovskej, ale berie uz len z Bratislavskej a este tusim 1 alebo dvoch ulic, sa mi vidi, ze Kvetnej. Gavenda pracuje v starej poliklinike, to je prakticky centrum mesta, Harinkova - to je Kubra, Pred polom, pod sokolice, atd...

pink_lady
5. nov 2010

a ta posledna ma najmenej pacientov lebo vsetci od nej utekaju 😀 teda...vela od nej odchadza...

potokin
14. dec 2010

@pink_lady ahoj nevies nahodou ci gavenda berie pacientov aj mimo obvodu alebo nie? ja som zo sihote a neviem ku komu patrim rada by som niekoho rozumneho a harinkovu rozhodne nie tu si pamatam este z detstva 🙂

pink_lady
14. dec 2010

@potokin zo sihote by si mala patrit Berthotyovej a ona je fajn 😉 neviem ci Gavenda berie este mimo obvodu lebo mal toho vela uz... 😉

potokin
14. dec 2010

@pink_lady dakujem velmi pekne 🙂

kinderko222
26. mar 2011

ja vrelo odporucam MUDr. Gavendu 😉

marges
8. apr 2011

Dr. Harinková je v pohode, žiadne negatívne zážitky nemáme.

peliroja
14. máj 2011

ahojte, prosim vas neviete ci Mudr Chudy a Mudr Gavenda robia uz aj CRP vysetrenia? prosim vas a mate niekto skusenosti s Mudr. Menhertovou? Ambulanciu ma oproti Masaryckam. Pomaly by som sa mala rozhodnut, kam prihlasime malinku, tak robim prieskum 🙂 Dakujem

emanka
14. máj 2011

@peliroja ahoj, neviem, či Chudý a Gavenda robia CRP, ale my chodíme k MuDr. Eckmannovej a tá robí CRP. Je to veľmi dobrá pediatrička, nikdy nedáva žiadne lieky zbytočne, vždy urobí CRP.

peliroja
14. máj 2011

@emanka ahoj, vdaka za odpoved 🙂 a ta vasa doktorka kde sidli? prijima aj novorodencov? sme zo sihote, snad by to nemal byt problem 😒

emanka
14. máj 2011

@peliroja , Eckmannová je na Juhu, v Južanke. My sme tiež bývali na Sihoti a dochádzali sme tam. Keď mala malá 3 mesiace presťahovali sme sa do Tr. Teplej a stále k nej chodíme. Najskôr sme rozmýšľali, že malú zahlásime sem, ale keď som zobrala do úvahy to CRP, že to nemá každý, tak sme zostali tam. A neľutujem to. Je síce pravda, že doktorka je už staršia, ale zas je veľmi moderná a ľudská. Keď som jej hovorila, že chcem odložiť očkovanie (MMR), tak síce namietala, ale povedala, že ma chápe, lebo že jej dcéra dostala krátko po očkovaní cukrovku.
Takže, ja si ju len pochvaľujem. Leuša má o 3 dni 2 roky a brala len 2x ATB, vždy urobila CRP. Dochádzať sa oplatí, nie je to až tak ďaleko a myslím, že vás určite zoberie. Nerobila s tým žiadne problémy. A samozrejme, berie aj novorodencov, my sme tiež vtedy nastúpili ako novorodenci.

anitab
autor
15. máj 2011

@peliroja aj ja zvazujem Menhertovu - neziskala si viac info, prosim ta? pripadne o Chudom - nevies, ci este berie deti mimo obvodu? pocula som, ze nie...

anitab
autor
15. máj 2011

Mamicky, prosim vas, kde je v TN automat na kravske mliecko? Poznam len ten pri Tescu, ale predsa ich tu musi byt viacej....pripadne kde sa na nabrat len pol litra mlieka, nie kazdy automat to dovoluje. Dakujem 🙂

peliroja
15. máj 2011

@anitab ahoj, no o Mudr Chudom som sa viac nedozvedela, ale tiez som pocula ze nove deticky uz moc ee, hlavne teda mimo svoj obvod. O tej Mudr Menhertovej zatial viac neviem, ale pisala som jednej kocke IP co k nej chodi s malinkou nech mi povie ako je spokojna, ked sa ozve dam ti vediet 🙂

anitab
autor
15. máj 2011

@peliroja ok, dakujem, ak nezabudnes, budem rada...len mne bije uz najvyssia hodina, musim sa rozhodnut...o Menhertovej som pocula chvaly, lenze to boli typu "jedna babka povedala"...mne sa vsak paci, ze sa tam da objednat, ze ma to CRP moznost, ze ma miestnost na hranie (ocenia to maminy s druhym dietatkom asi 🙂 po odbornej stranke som pocula, ze je dobra...jedine ma odraza pristup - neda sa tam poriadne zaparkovat, je to taka oblast, kde su auta od 7h rana vsade na okolo...

peliroja
15. máj 2011

@anitab jasne chapem, dufam, ze sa ozve, potom urcite napisem, ale v zasade ma oslovila pre to iste co aj teba 🙂
co sa parkovania tyka, tam je to dost naprd, jedine tak masarycky, moznoze ked ide clovek k nej tak sa tam da parkovat zdarma... 😒

http://www.facebook.com/pages/Detská-ambulancia...

Inak nevies ako to ma s poistovnami? Teda ci ma zmluvy...

anitab
autor
15. máj 2011

@peliroja ono sa to nezda, ale ja tam mozem prist jedine auto, kedze byvame dost daleko od nej a ked prsi alebo znezi a mas sa trepat z auta a potom ten kusok po mokrom s dvoma detmi chorymi, je to na nervy ....ale ked zavazia ostatne veci, kt su dolezitejsie, tak pojdem k nej...ja to idem inak riesit tento tyzden, pojdem k nej osobne sa opytat...ak chces, mozem sa nieco opytat, co by ta zaujimalo, dajmi to do IP, ak ma nejaku otazku na nu..

na webke am napisane, ze ma zmluvny vztah s kazdou poistovnou, myslis nieco specificke?

ma aj svoju webovu straku, nema tam vela veci, ale pozri, ak si este nevidela 🙂

marry26
16. máj 2011

@peliroja ja chodim dr.Menhartovej Monike s malou, ma necele 3 mesiace. Je to mlada mila doktorka, ma rada deti, mala sa jej neboji, ona pracovala v nemocnici na novorodeneckom, ma skusenosti. Aj sestricka je milucka, vzdy pokecame. Krasne nove pristory - no celkom rada tam chodim na preventivne prehliadky. Odporucam

anitab
autor
16. máj 2011

@peliroja
Dr. Menhertova prijima novych pacientov, samostnatne posobi 1 rok, takze pacientov uvita 🙂 prvy dojem bol velmi dobry z nej, velmi mladucka ale prijemna lekarka, viac napisem do IP adresy 🙂

Dr. Chudy novych neprijima, dnes mi to povedal osobne, inak velmi mily chlap 🙂 prijima len z adresy jemu pridelenej a to Zlatovska a Bratislavska ulica...

peliroja
16. máj 2011

@marry26
@anitab dakujem kocky za vase skusenosti a dojmy, myslim, ze v tom mam jasno 🙂 a to objednanie na presnu hodinu, na nezaplatenie 😉

gabika84
20. máj 2011

@peliroja @anitab caute kocky. ja mam sice este do augusta cas, ale tiez uz zacinam rozmyslat nad nasim buducim pediatrom. dr. menhertova vyzera byt azda fajn volba, pre mna o to lepsia, ze byvam asi 10 min peso od jej ambulancie. zistili ste o nej nieco viac? resp. ako su spokojne ine maminy? kto vie, mozno sa tam coskoro stretneme s nasimi ratolestami 😎

anitab
autor
20. máj 2011

@gabika84 ahoj, je to mlada lekarka, 13rokov robila v nemocnici, samostatne len nieco cez 1rok teraz, takze vela referencii na nu nie je a to co som zistila bolo len pozitivne zatial 🙂 pozri si jej webku, chod ju navstivit, kludne aj teraz a pomoze ti to spravit aky- taky nazor 🙂

beep
23. aug 2012

@anitab este je aj pri lidli pri old herolde

cubana
28. sep 2012

ahojte viete mi poradit ci sa da zaparkovat pri ambulancii Dr. Menhertovej? alebo treba hladat kade tade navokol? a este ak tam niekto chodi ako je to s tym objednavanim, dodrziavaju casy objednania alebo je to len "orientacne" 😉

jajusa25
30. okt 2012

Ahojte. Chcela by som sa spytat ci niekto neviete k akemu detskemu pediatrovi v Trencine sa mam hlasit. Ja som zo Soblahova. Dakujem

cokoladka99
27. máj 2013

*Keď idem do ambulancie Dr. Menhertovej parkujem vždy na parkovisku pri Slovakotexe je to cca 150m od ambulancie. Bez problémov. 😉

blackcat8885
21. jún 2013

@cokoladka99 Ahoj nemáš náhodou na tu lekárku číslo?Budeme sa asi sťahovať do Trenčína a čítam tu na ňu pozitíva tak asi by som chcela aby malý chodil k nej ak nás vezme.

hela_tn
21. jún 2013

http://www.tsk.sk/zdravotnictvo/kto-je-moj-leka...
Ak potrebuje niekto zistiť,kde podla ulice patrí,ktorému doktorovi