Poznáte dobrého pediatra v Žiline?

kvjetecko
18. máj 2009

Ake mate skusenosti s detskymi lekarmi v Ziline? Koho mam vybrat pre babatko? Poznate nejakeho dobreho?

bea1971
26. okt 2011

@beatrisss1 🙂 🙂

daniela178
15. nov 2011

Ahojte, byvam na bulvari a hladam nejakeho pediatra pre nasho drobceka. Bola som sa mrknut na tu detsku polikliniku pri nemocnici a teda pediatrov je tam dost. Co ma ale zarazilo je, ze su vsetci na poschodi, kam ale nevedie vytah. Baby ako to zvladate s kocikom? Vzdy niekoho prosite o pomoc?

solinkarka
15. nov 2011

@daniela178 ahoj...no toto by som aj ja rada vedela kedze planujem tam k jednej pediatricke na prve poschodie 😒

petah82
15. nov 2011

@daniela178
@solinkarka hehe 🙂 podvozok ostava dole a hore vlecieme ci uz vanicku a teraz sportovu cast... slovensko, co chceme... nie je tam koho poprosit. tiez ma to dojima, este ze mam kocik "len" za 15000 a nie 30000 a na podvozok sa snad nikto neulakomi. z tohto dovodu s nami vzdy ide aj otecko... ked som bola sama, musela som risknut a nechat kocik dole. "bezbarierovy" pristup do budovy ani nestoji za rec. otras. 😖

daniela178
15. nov 2011

No ved to ma hneva, ja som sa do ziliny pristahovala z mensieho mesta a bola som v presvedceni, ze vsetci detsky lekari automaticky maju ordinacie na prizemi, aby sa mamicky s detmi v kocikoch mohli k nim lahko dostat. Cakala som skor odpoved, ze je tam niekde nejaky tajny vytah, ktory som si nevsimla :0)))

petah82
15. nov 2011

@daniela178 za komunizmu sa asi nekradlo, tak neriesili kociky a teraz treba kopec inych veci ako mysliet na matky s detmi... a to sa chodi aj s klbikmi do suterenu, tam tiez len po schodoch... je to strasne smutne. a ked som si sportovu sedacku chcela nechat hore na poschodi na chodbe pri dr, tak mi dr vravi, sak si to vezmite dnu, este vam to niekto ukradne... no koniec...

daniela178
21. nov 2011

Ahojte, tak som nasla nieco prijatelne. Pri policii je nejake zdravotne stredisko, taka vyssia budova, je tam dost vela pediatrov a hoci su na poschodi, s kocikom sa tam da v pohode dostat vytahom. Sidli tam aj doktorka Mrazova, o tej som pocula len same chvaly, len vraj ma uz aj vela pacientov, tak som sa chcela spytat, ci tam o niekom este neviete, ze ci je dobry a tak. Su tam napr. MUDr. Adriana Horanska, MUDr. Slavomira Kyskova, MUDr. Maria Stubnova. A je tam aj jeden novy doktor, MUDr. Branislav Sagal, len neviem si predstavit muza ako detskeho lekara, som zvyknuta na detske lekarky :0)) Poradite ze koho si vybrat?? Uz by bol najvyssi cas to vyriesit.

rita2012
27. apr 2012

Ahojte, ja tiez hladam pediatra v Ziline. Som zo Soliniek, no Dr. Milanova neberie, ze ma toho velmi vela a aj zdravotne nie je na tom celkom OK, ani Dr. Benickova (v zdrav. stredisku na hlinach) uz neberie. Neviete o niekom dobrom este v okoli Soliniek? alebo napr. v ZILPe? (tam sa aspon da parkovat - pri Kauflande, lebo v parkovanie pri nemocnici je onicom). Budem rada za vsetky typy. Dakujem.

jaylo
7. jún 2012

@daniela178 za MUDR. Sagalom sa chystam (teraz niekedy ma mat dovolenku), lebo som dostala na neho odporucania od znamej. Chvalila ho, ze sa stara o deticky, poriadne ich pozrie, sestra dava poradne tak, aby tam neboli aj chore deticky, poradne dava na popoludnajsie hodiny, takze v pohode. Kukla som aj na jeho stranku (co vnimam tiez ako plus, ked ma doktor web) www.sagal.sk a celkom sa mi ratal.

evening_star
11. júl 2012

Trošku obnovujem tému, poraďte pediatra v ZA. Za mudr. Milanovou som bola, už neprijíma. Ešte mi odporučili dr. Sagala, ale keby to bola lekárka- žena, bola by som radšej. A úplne naj by bolo, keby zdieľal moje názory na očkovanie (radšej nie ako áno).

brita
23. júl 2012

Maminkam a buducim maminkam v Ziline davam do pozornosti!
Prednáškový kurz - POTREBY DIEŤAŤA V PRVOM ROKU ŽIVOTA
Viac tu: http://prednaskyprerodicov.webnode.sk/obsah-pre...
Ja som to cele absolvovala tento rok v maji/juni. Perfektna detska lekarka MUDr. Mirka Moravcikova! Dozviete sa prakticke a dolezite veci, ktore som sa ja osobne nikde nedocitala. emoticon

kubinca
26. júl 2012

@evening_star ak by si nasla takeho lekara co zdiela tvoje nazory prosim, daj vediet, my ideme na ockovanie MMR vakcinou, a chcem odmietnut, ale netusim aka bude reakcia mojej dr., tak si chcem najst do zalohy lekara ku ktoremu by som presla.... dakujem 😉

any395
27. júl 2012

ŽILINA 17.8.12 - VŠETKO O PORODE - so samostatnou licencovanou pôrodnou asistentkou
www.facebook.com/events/505028406189786/

petah82
13. nov 2012

@kubinca @evening_star ta doktorka, ktora respektuje neockovanie, by zaujimala aj mna. 🙂 ak taku najdete, dajte vediet, keby som potrebovala tu nasu vymenit. mame Kubovu, respektovala nase odmietnutie MMR, nic sme od nej zatial nepotrebovali, este sme chory neboli, ale inym hned atb, ani neurobili crp, ani vytery... no co ja viem, este, ze tam nechodime 🙂

kubinca
14. nov 2012

@petah82 no my sme nakoniec ostali u nasej, ked som jej povedala ze nechcem ockovat trosku panikarila, ale absolutne nic nato nepovedela, ale tiez ako vasa, hned by davala atb, ani crp, ani vytery, nic nie je potrebne.... keby sme byvali casto chory, tiez uz u nej nie som.... 😅 ale v okoli aj tak nie je nic lepsie...

lunnka
14. dec 2012

Chodi niekto k MUDr. MOravčíkovej?

@brita

brita
14. dec 2012

@lunnka ahoj, ja este nie,ale chcela by som. Zaciatkom roka alebo tak nejak by mala zacat ordinovat, este je na materskej

lunnka
14. dec 2012

@brita aj my prestupujeme 🙂

wilsonka
21. jan 2013

ahoj mate niektora dr. Štubňovú, Horánsku, Kyškovú? pripadne inu z hálkovej 3? dik

helloukitty
29. jan 2013

@wilsonka ahoj,my ideme chodit ku kyskovej...zatial sme sa boli len opytat,ci nas vezme...kedze este iba cakame kym sa maly narodi 🙂

wilsonka
29. jan 2013

vdaka dievcata. zatial ostavam u nasej lebo po tel. mi povedala ze sa dako dohodneme, ze jej sa to tiez nechce riesit tak uvidim a ked som povedala ze maleho zaockovat nedam do 2 rokov, tak neprotestovala. uvidim co povie. normalne ma sokla🙂

ciace
4. apr 2013

My sme u doktorky Horánskej na Hálkovej a musím povedať, že sme 100 percentne spokojní! Je to výborná odborníčka, chápavá, milá, s pacientom sa vždy porozpráva. Sestrička je tiež výborná! Veľmi odporúčam 🙂

mamka34
6. apr 2013

Aj ja hľadám pediatra v Žiline, takého, ktorý preberie deti z iného obvodu. Viete o takom?

zubka5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikaa
18. jún 2013

Ahojta kocky,chcdela by som vas aj ja poprosit o radu 1.7 sa stahujeme do ZA (vlcince) a vobec nemam ani potuchy k akej detskej lekarke by sme mohli ist poradite prosim,nejaku milu s ktorou ste spokoje?dakujem velmi pekne

marianatrulikova
10. júl 2013

@evening_star našla si prosim Ťa takeho pdiatra.aj ja by som potrbovala .ani ja nie som za očkovanie.z odpoveď vopred ďakujem.

evening_star
11. júl 2013

@marianatrulikova Bohužiaľ nenašla, v ZA asi ani takí nie sú...

evening_star
11. júl 2013

@zubka5 Ahoj, prosím ťa, prečo máte výhrady k dr. Sagalovi? My sme u neho, zatiaľ sme nič vážne neriešili.

zubka5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zubka5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz