Poznáte dobrého pediatra v Žiline?

kvjetecko
18. máj 2009

Ake mate skusenosti s detskymi lekarmi v Ziline? Koho mam vybrat pre babatko? Poznate nejakeho dobreho?

jankabambulka
23. jan 2014

prosí vás, poraďte mi dobrú alergologičku u Vás v žiline. u nás v pb odišla do dôchodku a náhradu nemajú.. tak musíme si hľadať a mám dvojčatá fakt dosť choré.. a bojím sa ísť len tak na skúšku k niekomu , ďakujem za pochopenie..

nadi
30. jan 2014

@brita ahoj, chodis teda k dr moravcikovej? Ako si spokojna? Aky ma nazor na ockovanie? Dakujem

petah82
31. jan 2014

@nadi ja mam z druhej ruky, ze nechce neockovancov...

nadi
31. jan 2014

@petah82 super dakujem, a vies mi poradit nejakeho pediatra, pre ktoreho to nieje az taky problem?

1enuulk4
27. máj 2014

Ahojte, potrebujem odporucenie na dobru alebo dobreho pediatra..chceme zmenit nie som vobec spokojna s nasou co zatial mame, najlepsie by bol hajik 🙂 dakujem

bebetko
27. máj 2014

Ahojte, aj my hladame. 1enuulk4 ktoru doktorku teraz mate a s cim si nespokojna? diki

1enuulk4
29. máj 2014

@bebetko mame Podolinsku, no maly ma uz osem mesiacov a stale kasle...a vzdy povie ze to je normalne, chodime kazdy druhy tyzden a uz pozera ako puk na mna ze mu nic neni..lenze nemyslim si ze to je normalne..max na krcne nas poslala a krv zobrala..

baryshna
9. jún 2014

@wandeirra Ahoj, dočítala som sa že chodíte ku doktorke na Hájiku (Hloušková?) prosím Ťa ako si s ňou spokojná? A treba sa u nej nahlásiť ešte pred pôrodom? Ďakujem

beruska2327
10. jún 2014

Ahojte. Ake mate skusenosti s MUDr. Kyškovou?
Vyberam pediatra pre mojho buduceho novorodenca. Bola som aj u dr. Sagala, ale ten mi moc nesadol a navyse, ked pocul, ze ohladom ockovania nie sme este rozhodnuti, tak ma posielal kade lahsie 😖 Dr. Moravcikova - straaaasne zlata doktorka, velmi dobre na mna posobilo aj prostredie, ale uz neberie julovych novorodencov, ma vela 😢 Odporucila mi dr. Kyskovu, i ked ona robi len do konca septembra, potom pediatriu odovzdava novej lekarke. Zaujimalo by ma, ako to u nej chodi, ci mava oddelene poradne od chorych deti, aky ma pristup k detom, ci ma CRP pristroj alebo hned pise antibiotika - vsetko, co vas napadne. Dakujem.

wandeirra
13. jún 2014

@baryshna ahoj som s nou spokojna. Moj syn k nej chodi velmi rad.ano bud este pred porodom alebo po ked uz budes mat aj poistovnu vybavenu.naj je jej zavolat a dohodnut sa a nou.

wandeirra
13. jún 2014

@1enuulk4 skus dr.sulekovu patri k nej hajik.ja som s podolinskou nebola spokojna odisla som od nej s prvym synom

hope80
9. júl 2014

Ahojte viete mi poradit dobru detsku lekarku na vlcincoch? Dakujem

gitarka
15. júl 2014

ahojte, neviete nahodou ci dr.Horanska v Ziline na Halkovej ordinuje tento tyzden alebo ma dovolenku?

evittam
31. júl 2014

@hope80 Ahojky, tak na Vlčince ti moc neodporúčam ísť, čo viem tie pediatričky nie sú nič moc a nemajú ani poradne pre bábätká a malé detičky. Určite odporúčam MUDr.Mirku Moravčíkovú. 🙂

teodorko2013
10. aug 2014

@zubka5 MUDR.Martin Zuzík som max.spokojná...milý,pedantný a krásny prístup k rodičom aj detičkám odporúčam...

nini1010
10. aug 2014

@1enuulk4 Ja som co sa tyka hajikarskej lekarky nepocula nic dobre.nemyslim tym zeby to bola zla lekarka,to urcite nie ale nemyslim si ze je to zrovna lekarka ktora ked mas problem ti dieta poposiela po vysetreniach.my k nej nechodime lebo z jej pristupu proste nemam dobry pocit ale len z toho co som o nej pocula. Pre mna naj lekarka so zdravim triezvym usudkom,vysetri,poposiela k odbornikom,atb sa co je to len trosku mozne vyhyba,neraz sama odporuci aj nejaky babsky receptik- Dr. Sulekova.

fila1985
21. aug 2014

doktorka hokakova v nemocnici je velmi dobra, je vidiet, ze vie co robi

evittam
22. aug 2014

Vrelo odporúčam MUDr.Moravčíkovú 🙂 http://www.drmoravcikova.sk/

evittam
22. aug 2014

Až teraz som si všimla, že už to píšem 2-krát. 😀

hope80
22. aug 2014

@evittam dakujema ale zial uz neberie ma plno

mirkaza
11. sep 2014

@beruska2327
Chcem sa spytat, kde ste sli nakoniec k Mudr. Ja som dnes mala so Sagalom podobnu skusenost ako ty ohladne ne/ockovania. Je to uz druhy lekar v ZA, ktory nas odmietol, lebo moj mladsi syn nema MMR...

beruska2327
11. sep 2014

Ja som isla k MUDr. Kyskovej a ani sa ma nepytala, ci chcem ockovat. Ona vsak konci, prebera jej pacientov ina lekarka, tak som zvedava na nasu diskusiu o ockovani, ked na to pride. Maly ma mesiac, nova lekarka zacina od oktobra, tak ockovanie uz budem riesit s nou.

any395
19. nov 2014

Milí priatelia, oteckovia, mamičky. Pripravili sme pre vás celodenné podujatie s prednáškami o očkovaní, pôrode a prirodzenom rodičovstve v ŽILINE. Srdečne všetkých pozývame.
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

ivanava21
22. nov 2014

@magda22 ahoj mozem sa opytat aky pristup ma Dr. Mrazova ? Mam prve dieta ale jeho doktorka sa mi nepaci. Vie aj poradit? Dakujem 🙂

bubiko1985
7. apr 2015

Dobry den, rada by som sa informovala, akeho pediatra v Ziline by ste doporucili? Vacsina dobrych lekarov ma uz plny stav. Ak mate nejake tipy, budem za ne vdacna 😉. Dakujem!

limetka713
7. dec 2015

@nini1010 ahoj, este stale chodis k dr. Šulekovej? si snou stale spokojna? dakujem

nini1010
7. dec 2015

@limetka713 Ahoj ano stale.je fakt ze by som uvitala keby ordinovala rychlejsie ale inak je skvela.ale prekaza mi jedna vec,ze si musim vytery doslova pytat,crp nerobila nikdy.ale inak je velmi dobra.

joja55
16. dec 2015

koho odporucite: mudr. Martin Zuzik - v nemocnici alebo dr. Moravcikovu.. neviem sa rozhodnut.....

evittam
16. dec 2015

@joja55 Ahoj, ak nemáš problém s očkovaním, tak určite Dr.Moravčíková - ale ísť čím skôr....

joja55
17. dec 2015

@evittam nemam prave naopak...bolo by fajn keby malo ockovanie tak ako som mala aj ja ked som bola babo