Poznáte dobrého pediatra v Žiline?

kvjetecko
18. máj 2009

Ake mate skusenosti s detskymi lekarmi v Ziline? Koho mam vybrat pre babatko? Poznate nejakeho dobreho?

chasencha
18. máj 2009

Ahoj 🙂my sme sice z bratislavy ale ked sa narodila dcerka tak sme boli u rodicov v ziline a ema tam chodila k vybornej pediatricke,ambulanciu ma na solinkach,Milanova Iveta,ak by si chcela tel.cislo alebo presnu adresu napisem ti do IP 🙂
je naozaj super,kvalitne robila poradne,na nic nezabudla,ani pytat som sa nemusela,vsetko mi povedala 🙂

maatkka
19. máj 2009

Mudr. Milanovu - mimochodom moju susdu - chvali vela mamiciek 😉

magda22
11. mar 2010

Ahojte,
prosim vas pekne mamicky, neviete mi odporucit dobreho pediatra v Ziline, v centre, pre mojho synceka.
Dakujem mnohokrat za reakcie!
Magdus.

pia22
11. mar 2010

Magdus skus sa opytat kociek v temach Porod-Porodnica v Ziline, alebo Regiony-ZilinaII a ked najdes, daj vediet😉

korkusa
11. mar 2010

baby ja mam vyborneho lekara neni priamo zo ziliny ale z KNM.Naozoj je to odbornik ja som chodila na vlcince ale tam som nemala vobec dobru lekarku tak som isla do knm.Doktor bol primarom v cadci na detskom naozaj je super malokedy nam da antibiotika povedala by som ze skoro vobec pekne vylieci aj bez nich.drzim palce pri hladani

magda22
11. mar 2010

Ahojte,
v regionoch mi nikto neodpisal ☹ , ani tu...
Naozaj o niekom neviete prosim vas?
Vdaka.
Magdus.

hena55
11. mar 2010

ja nedam dopustit na doktorku Hlouskovu na Hajiku. Je skvelaaaa. Ale v centre....to asi jedine v nemocnici. Ja som mala doktora Zuzika a bola som ako dieta spokojna. Ale myslim ze pediatri v nemocnici su celkom fajn. Nic zle som zatial na ziadneho nepocula. V uplnom centre mesta o ziadnom neviem. Kedysi bolo stredisko na Stefanikovej ale to uz nefunguje takze asi najblizsie je ta NsP.

ollski
11. mar 2010

Ahoj Magda22,
ja chodim s oboma k Dr. Michaele Dluzniewskej, na destskej poliklinike, je zlata, poradi...myslim, ze je to cislo dveri 11, po hore po schodoch a idesa dolava....je taka mladsia, sestricku tam robi kamoskina svokra, ta d nej som mala odporucanie, aj ona s malymi ku nej chodi, tiez dalsie dve kamosky...ked sme boli chori a nebola tam boli sme aj u inych dr...zlata je tiez dr. na tej istej strane hned prve dvere, neviem ako sa vola.
ako dieta som chodila ku Dr.Šajbidorovej to je na opacnom konci teda hore po schodoch a doprava...uplne na konci, tiez bola Ok, nemala som ziadne vyhrady, chodila ku nej aj sestra...a vela kamaratov, kedze sme ku nej patrili podla obvodu...stale tam pracuje, vtedy bola akurat zacinajuca dr.
tak hodne stastia pri vybere 😉

jonatanka
12. mar 2010

moj pediater bol MUDR. Zuzik a maju ho teraz aj deti, ma skvely pristup je starostlivy, trpezlivy k detom sa prava super, sestricka je tiez velmi mila, a ochotna, nase dvojky tam vzdy zlikviduju polku ordinacie 😖 su to divosi

magda22
16. mar 2010

vdaka za rady, od dnes mame dr. mrazovu na halkovej, este prijima novych, keby mal niekto zaujem...
m.

nataliasarron
17. sep 2010

ahojte kočky 😉 prosím Vás, neviete či p. dr. Milanová berie nové detičky ako svojich pacientov? Ja totiž uvažujem že by sme k nej nahlásili naše dieťatko po narodení. Bývame na Solinkách takže by sme to mali na skok 😉 ďakujem

wandeirra
17. sep 2010

@nataliasarron ano berie

bea1971
17. sep 2010

inac dievcata ja tiez chodim s detmi ku Mudr. Adriane Daubnerovej ,ona sidli v detskej poliklinike v areali nemocnice,uz dlho chodim k nej a som velmi s nou spokojna aj mnoho mamiciek si ju chvali,ide jej to sikovno,nikdy som necakala dlhsie ako 5-10 min. ked chodim na poradnu,ale ked chodia aj chore deticky ona rychlo a kvalitne vybavi malych pacientov aj predpise dobre lieciky ked treba 🙂

nataliasarron
17. sep 2010

@wandeirra dakujem 😵 super 😉 ty tam chodis s malickym?

wandeirra
17. sep 2010

@nataliasarron,nie ja chodim na hajik,ale kamosky k nej chodia berie bez problemov solinky

nataliasarron
17. sep 2010

@wandeirra perfisko 😉 dik za info 😉 treba tam ist nejako vopred pred narodenim babetka? mam este sice kopec casu ale objavila som tu tuto temu tak ma napadlo si to prezistit 😉

wandeirra
17. sep 2010

@nataliasarron nemas zac 😉 k pediatrovi je dobre sa nahlasit pred porodom,potom v porodnici budu pytat meno lekara kam budes s malinkym chodit alebo s malinkou 🙂 ale este mas naozaj casuuu ako si napisala...

nataliasarron
17. sep 2010

@wandeirra prajem krasny vikendik 😉 super infosky, staci to teda zacat riesit ked budem na MD 😉

cayrez
6. nov 2010

Nejaky naozaj dobry lekar pediater v ZA? Som narocna zdravotacka. 😀

mufo24
5. dec 2010

Ahojte dievčatá. Potrebovala by som od vás trošku pomôcť. Píšem rigoróznu prácu. Jej podstatou je výskum v ktorom sa pokúšam zistiť skúsenosti matiek v Baby Friendly Hospital nemocniciach. Budem porovnávať skúsenosti žien, ktoré rodili v ZA a v MT. Otázky sa týkajú informovania a pomoci pri rozvoji a podpore dojčenia zo strany zdravotníkov. Potrebovala by som aby mi vyplnili dotazník ženy, ktoré rodili v ZA alebo v MT v roku 2010 prípadne v 2009. Ak ste ochotné, alebo poznáte niekoho, kto by mi chcel pomôcť pošlite mi do IP mail a ja vám zašlem dotazník. Dík

beatrisss1
25. okt 2011

@ollski
a ake ulice berie, vies mi povedat?

beatrisss1
25. okt 2011

@bea1971 prosim ta tato daubnerova berie tiez podla obvodu? Nevies akeho?

bea1971
25. okt 2011

ahoj,nie,ma pacientov aj z inych obvodov, staci ked jej zavolas a opytas sa ci ta zoberie,ona je dobra 😉

beatrisss1
25. okt 2011

@bea1971 prosim ta a odkial si, leboona asi berie podla ulic nie? Tiez by som si tam zasla?dik

beatrisss1
25. okt 2011

@bea1971 aha, dakujem pekne a ona je v tej malej budove oproti hl.vchodu do nemocky, ze v tej detskej polilinike? A presne na kolkom poschodi prosim ta,dakujem🙂

petah82
25. okt 2011

@beatrisss1 je na prvom, my mame Kubovu, ta je tam tiez. spokojni sme. vezme ta hociktory doktor, ktoreho si vyberies, ak ma miesto a berie deti. mame slobodnu volbu lekara 🙂

petah82
25. okt 2011

@beatrisss1 pojdes do tej nizkej budovy, vchod pri lekarni, nie vedla do vysokej, tam je detske lozkove oddelenie....

beatrisss1
25. okt 2011

@petah82 dobre , dakujem,zajdem tam 🙂

bea1971
26. okt 2011

@beatrisss1 ano ,ona sidli oproti tej velkej poliklinikev tej malej budove,je na prvom poschodi vlavo,hned prve dvere 😉 😉 😉

beatrisss1
26. okt 2011

@bea1971 si zlata, dik.)