Poznáte dobrého pediatra v Žiline?

kvjetecko
18. máj 2009

Ake mate skusenosti s detskymi lekarmi v Ziline? Koho mam vybrat pre babatko? Poznate nejakeho dobreho?

evittam
17. dec 2015

@joja55 K tomu sa vyjadrovať nejdem, táto téma nie je o tom.

joja55
17. dec 2015

@evittam tak dnes som sa pytala tej pani dr. Moravcikovej - je vraj uz na februar uplne plna... vraj som sa mala pytat omnoho skor... hmmm... ale co to skor znamena... hned ako som sa dozvedela datum porodu??? fnuk... neva hladame dalej

evittam
17. dec 2015

@joja55 Nooo, ono to treba v dnešnej dobe ak si chceš vybrať tak max. okolo 6.-7.mesiaca tehu......

zuska2001
17. dec 2015

každému vyhovuje dačo iné, ja mám staršiu pani doktorku (poliklinika Vlčince), ktorá mala ešte mňa ako bábo. Je ok, nedramatizuje .... má veľa skúseností. Ale zas už mi niekto povedal, že by ju nechcel, že ordinuje od dverí... Myslím, že ak je babatko viac menej zdravé a matka nie príliš uzkostlivá, každý doktor je ok. Ja doktorom doverujem.

joja55
17. dec 2015

@zuska2001 myslim, ze im treba doverovat - pokial sa nepresvedcite o opaku... ja rozmyslam, ze by som sla ku tomu co som aj ja chodila ako dieta... ale je tam asi skor problem kde a ako si odlozit kocik - kedze nema vytah a nehavat kocar na prizemi bez dozoru - ja neviem

joja55
17. dec 2015

@evittam tak ja som myslela, ze staci tak cca 2 mesiace pred... ale tak mylila som sa... neva

evittam
18. dec 2015

@joja55 Inak čo sa týka nechávania toho kočíka na prízemí - tak ja som so starším chodila tam k lekárke a vždy som tam kočík nechávala a aj ostatné maminy a nič sa nikdy nestalo.... 😉
A samozrejme lekárom treba dôverovať ale nie "slepo" 😉

joja55
18. dec 2015

ked sme boli deti to bolo ine.....

joja55
18. dec 2015

ma niekto skusenost s MUDr. Belovičovou????

beruska2327
21. dec 2015

@joja55 velmi mila lekarka, odporucam

lenkavis
29. dec 2015

@joja55 beriem od nej karty mojich deti, nepoviem nic, len to, ze to, ze je milá mi nepomôže, keď nie je opatrná a profesionálna lekárka, je zasadne proti atb, ale to až tak, ze uz dvakrát poslala moje deti domov bez dôkladného a úplneho vyšetrenia a po týždni a pol sme zistili, konkrétne ja a jej zastupujúca lekárka, ze sme prekonali sarlach, streptokokovu infekciu, v druhom prípade ma poslala s dieťaťom domov s tým, aby som dávala vitamíny, nakoniec som sa stavila na infúziách, pretože mi kolabovalo (podotýkam, ze neberie na vyšetrenie ani krv,ani moc, ani crp neurobí,vytery som si pýtala sama), u mna nezodpovedná. Nikoho neodhovaram, každý rozumný príde na to sám... Toto je moja skúsenosť a môj názor na tuto lekárku

joja55
29. dec 2015

@lenkavis dakujem za nazor. Za skusku nic nedam. Odporucila mi ju aj ista detska doktorka. Co i len mensom pochybeni nie je problem vziat kartu.

bebima
16. apr 2016

A s dr. Alicou Sladekovou, ktora nastupila po dr. Milanovej, mate skusenosti?

erinne
12. máj 2016

Ahoj, pristahovali sme sa pred 3/4r a este som nenasla pediatra pre dceru. Odporucili mi Moravcikovu, vraj ma plno.
Som ale sama lekar a som na pediatra narocna, viete niekoho odporucit?
Potrebujem niekoho kto nepcha atb pri prvom zakaslani a da sa s nim diskutovat. Dakujem pekne🙂

tomasko27
12. máj 2016

@erinne Ahoj,doktorka Nemcova.S nou sa da diskutovat a nedava hned atb ale vzdy ked sa da tak sa snazime to bez tych atb vyliecit takze ja mam s nou dobre skusenosti.

erinne
12. máj 2016

@tomasko27 dakujem pekne, pozriem si ju.

erinne
12. máj 2016

@tomasko27 kolko ma cca rokov prosim? Staci velmi priblizne🙂

erinne
12. máj 2016

@erinne aha, uz som pozrela ze ma dve atestacie tak asi bude mat dost praxe 🙂)) Len asi bude tiez plna. Ale skusim.

erinne
12. máj 2016
erinne
12. máj 2016

Nahodou mudr.marian matušík nepoznáte? Podľa obvodu tam patríme. Len nerozumiem prečo má všade na nete napísané prakt.lekár pre dospelých.

ollski
12. máj 2016

@erinne dr. Nemcova je aj detska neurol. ambulanciu ma ob dvere nasej detskej dr. ona je velmi udrziavana ma tak okolo 40??? Cca +/- boli sme u nej parkrat ked zastupovala nasu dr.

motolica
12. máj 2016

@erinne mudr. Matušik, ak teda myslíme toho istého, čo sídli v poliklinike na Vlčincoch je naozaj prakt. lekár pre dospelých, chodí k nemu môj brat aj viac známych, lebo tiež podľa obvodu k nemu patríme a nevidela som v čakárni deti, pokiaľ viem, tak det. lekári sú na prízemí a on je na prvom poschodí, kde sú prakt. lekári pre dospelých. Ale je to vcelku milý pán, ale ani ako doktora pre dospelého by som si ho asi veľmi nevybrala, podľa toho, aké som počula recenzie 🙂 ale zase každému vyhovuje niečo iné 😉

erinne
12. máj 2016

@motolica no tak tomu velmi nerozumiem:-/ ja potrebujem lekara pre novorodenca a vsetci su plni ☹
My mame super doktorku v Mt, ale je to strasne neprakticke chodit tam s chorym aj 7r dietatom, nieto este babatkom..

erinne
12. máj 2016

@motolica bude to on, my sme vlcince tiez

motolica
12. máj 2016

@erinne no jasné, to je veru nepraktické, ja som riešila presne tú istú dilemu, čo s doktorom (o dva týždne mám termín pôrodu 🙂) a síce bývam 30 rokov v Žiline poznám doktorov, ale naozaj veľa ich má plno alebo jedna známa je spokojná a druhá zase nie a takto stále dookola ☹ neviem konkrétne na ktorej ulici bývaš na Vlčincoch, ale ja som mala podľa obvodu ako detskú doktorku (ešte ked som bola dieťa) mudr. Jánošovú a doteraz mám z nej nočné mory :D :D proste ma nemala rada a značne mi to dávala najavo :D

erinne
12. máj 2016

@motolica aha, tak som to predtym zle pozrela, je to tam rozdelene na obvodakov dospelackych a detskych, som si nevsimla.. Takze patrime Mudr.Podolinskej. Podla hodnoteni na nete vyzera nadejnejsie ako ta Janosova 😀

zuska2001
12. máj 2016

ja mám dr. Janošovu na Vlčincoch, čo mala aj mňa ako dieťa. Pragmatická, možno trochu chladná, ale nedramatizuje diagnozy - mna ako dieťa všetci mali za zaostalu fyzicky aj duševne, ona hovorila, že som normálne dieťa . Ale niekomu nevyhovuje. Myslím, že je to o tom, ako si sadneš osobne.

motolica
12. máj 2016

@zuska2001 jasné, máš pravdu, ako komu čo sadne, vôbec nehovorím, že mudr. Jánošová je zlá lekárka, len z nejakého dôvodu mne vtedy keď som k nej chodila (do nejakých 20 rokov) chýbala taká tá ľudskosť, nikdy sa neusmiala, vždy niečo ofrflala, ledva pozdravila, čo na mňa asi v tej dobe vplývalo, že som sa jej ako dieťa bála :D ale viem, že ona vedela byť aj veľmi milá, keď chcela, len som možno nemala šťastie 🙂 ale aká je teraz vôbec netuším 🙂

bebima
19. máj 2016

@erinne my sme spokojni s Dr. Belovicovou, je mlada a atb moc nepredpisuje, snazi sa vyliecit bez nich 🙂

kristy07
10. okt 2016

Ja som dala maleho ku doktorke Horanskej a maximalna spokojnost. Je to odbornicka a ma velmi ludsky pristup. Viacere deti z rodiny tam chodia a nestazujeme sa. Odporucam! 🙂