Poznáte dobrého pediatra vo Vrakuni?

pimpa
16. apr 2009

Ahojte maminy z Vrakune, viete mi poradit dobreho pediatra? Bola som sa pozriet do ZS Lotyšská, tm sa mi to zda celkom dobre, lebo maju oodelenu poradnu pre kojencov za takymi sklenenymi dverami, co je asi super proti virusom. A potom som bola aj v ZS Bebravska, kde je viac lekarov. Blizsie mam ale z domu tu Lotyšskú. Tak ma napadlo, ak mate niekto osobnu skusenost, potesila by som sa vasej rade. 😉 😉

muffinka
16. apr 2009

Ja som velmi spokojna s dr. Košťálovou na Bebravskej. Chodime k nej uz treti rok. Je mila k detickam a vsetko krasne vysvetli. Jedinou chybou je, ze treba u nej vela cakat, lebo ma vela pacientov.

pimpa
autor
16. apr 2009

Dik muffi, kazda info je dobra 😉

katarinammm
9. feb 2011

p. dr. je velmi ocarujuca a ma mile vystupovanie, takze nikoho asi ani nenapadne uvazovat, zeby nemusela byt az taka super. Ja mam skusenost, ked robila nabor 10 deticiek na testovanie noveho lieku, ponukla to aj nam s tym, ze si mysli, ze moje dieta je casto chore, pritom to tak nie je. Za tieto veci dostane urcite velmi dobre zaplatene. Dalej by som uvazovala aj nad homeopatikami, ktore dava pacientom a zrovna lekaren vedla ambulanie ich ma plne zasoby. Tiez by som tipovala, ze z toho profituje. A nakoniec skusenost - moje dieta malo 8 dni teploty, 8.den sme mali volat, ako sa ma, nanestastie teplota vybehla az po 13hod. kedy uz brala iba platenych pacientov a potom mala poradnu. Navhrla som teda, ze mozeme prist o 16hod., ked uz budu zdrave deticky prec, aby nas vysetrila, lebo sama pripustila, zeby mohol mat nalez na prieduskach, kedze je prieduskar. Na moje prekvapenie nas neprijala a poslala nas na pohotovost, kde sa cudovali, co tam robime, kedze na taketo vysetrenia musime aj tak na ambulanciu. Dieta bolo osetrene inou p. dr., ktora skonstatovala zvacsene mandle, opuch sliznic, dostali sme pamycon a sirupy, dovtedy sme boli prave len na homeopatikach .....
Toto je skusenost po 5. rokoch. Ale bola som uplne zufala a nemilo prekvapena pristupom p. dr.

deli_
14. apr 2011

@katarinammm
Ahoj, prosim Ta, nasla si si inu doktorku? Mam rovnaku skusenost s kostalovou, hladam surne nahradu