Poznáte dobrého urológa v Košiciach?

lucifuk321
14. júl 2009

Mate niekto z vas, hlavne muzi, dobru skusenost s urologom v ke, ktoreho by ste odporucili?

lusinkaj
14. júl 2009

ahoj,ja by som ti urcite odporucila mud.hrivnak alebo mud.milichovsky obidvaja sidlia v Ke v nemocnici v saci,moj mnazel bol pri obidvoch a fakt su super... 🙂

lucifuk321
autor
14. júl 2009

lusinkaj...ahoj, dik za info. ja hrivnaka poznam, bol som u neho, ale chcel som zmenu, kedze aj tak vysledok z vysetreni je neznama pricina :(

a tvoj manzel chodil k obom? preco?

lusinkaj
14. júl 2009

tak najprv bol za dr.milichovskym lebo ma oblickove kamienky,tak preto a za dr.hrivnakom ako za andrologom,lebo sme sa snazili o babo...
ale aj milichovsky je fakt super,odporucam ti ho... 🙂

lucifuk321
autor
14. júl 2009

asi ho potom skusim, toho milichovskeho. on sedi tam hned oproti hrivnakovi?

... a babo uz mate? hrivnak pomohol? 🙂

lusinkaj
14. júl 2009

ano tam sidli oproti hrivnaka...
snazil sa pomoct,ale neda sa u nas....mame problem,tak sme ho museli riesit cez ineho dr.este nemame babo,ale uz sa na tom pracuje 😵
a ty mas aky problem?

lucifuk321
autor
14. júl 2009

...ziadne ine odporucania na urologa?

vevericka80
14. júl 2009

aj ja ti viem odporucit len dr. Hrivnaka...nam ho odporucila moja gynekologicka

katy2
14. júl 2009

Dr. hrivnak.... 😉

lucifuk321
autor
14. júl 2009

...a nik iny okrem hrivnaka? 🙂

lucifuk321
autor
15. júl 2009

...halooo, nemas este niekto dobru priamu skusenost s nejakym urologom z ke, okrem tych zo sace? na nete je ich vela, ake kto vie, aki su v ambulancii...

lusinkaj
15. júl 2009

podla mna,by som urcite uz nevyhladavala ziadneho ineho urologa,lebo vies aku mas diagnozu,hrivnak ti dal aj na to lieky a urcite by som navstivila nejake centrum co liecia neplodnost co ti tam povedia...

poleva
22. júl 2009

doktor scerbak na poliklinike sever - odporucam

lucifuk321
autor
22. júl 2009

poleva... dr. scerbak? mas s nim osobne skusenosti, alebo skor manzel?

kamilkka
4. jún 2011

ahojte 🙂
posuvam temu dopredu, mate niekto skusenosť s dr hrivnakom?
alebo aku s niekym inym? prosim poraďte 😉

marquez
22. júl 2011

@kamilkka ahoj, k dr. hrivnakovi chodil moj manzel, bol super....len sme unho uz dlhsie neboli a teraz nam vobec nezdviha. je tazke sa k nemu dovolat

marquez
22. júl 2011

Nebol tu niekto z vas, alebo vas manzel na operacii varikokely? manzel tam ma ist, tak aj preto hladam nejakeho dobreho urologa. Ak mate nejake odporucania, kontakty, ale najlepsie osobnu skusenost, budem rada.

ladybirds
22. júl 2011

@marquez dr. hrivnak je na dovolenke... tusim, ze do 25, tak mi jedna holka pisala. ja skusim uz v pondelok zavolat, mozno sa dovolam 😉

marquez
22. júl 2011

@ladybirds myslela som si 🙂 tak bude mat teraz chudak naval, ked sa vrati. a ty si s nim ako spokojna, resp. tvoj partner

ladybirds
24. júl 2011

@marquez my ho berieme ako naj, aj preto za nim cakame.. mm nie je jeho dalsou navstevou nadseny, ale co uz.. pre mimi vsetko 😀 .

nelynka
24. júl 2011

@ladybirds aj my ideme k Hrivnakovi v septembri, tiez MM trvalo 4mesiace kym sa tam obiednal a dalsich 5 kym mame termin, objednavali sme sa v aprili.. 😒

ladybirds
25. júl 2011

@nelynka to vazne, tak to si ma nepotesila. ☹ ., a kde ste sa k nemu objednavali? do sace ci na americkej triede?? pred rokom sme myslim cakali len mesiac za terminom, mesiac za vysledkami... idem mu volat... 😒

ladybirds
25. júl 2011

@ladybirds nikto mi to nezdviha... budem skusat dalej..

nelynka
25. júl 2011

@ladybirds objednávali sme sa do šace, koli tomu, že je to neplatené..
na americkej triede by sme mali termín za dva týždne ale za 33e 😠

ladybirds
25. júl 2011

@nelynka my sme tam tiez platili 32€ za spermio, a 15€ za papier s vysledkom 😠 je to hroza ako na nas zarabaju.. tiez by som chcela radsej do sace... ale ked to bude dlho trvat, tak obetujem dovolenku.... 😒
prepac, mozem sa spytat, aky mate problem?

nelynka
25. júl 2011

@ladybirds no..my sme peniažky nazvyš nemali a teraz keby som volala tak by som šla do americkej asi už, nenormalna čakačka 5 mesiaocv..sesternica tam boli pred rokom a pol a cakali pol roka na termín..
ale tak, je to zadara a ma to plne..nečudujem sa, ked je taký dobrý ako o nom všetci píšu..

manžel mal rakovinu a odstránený jeden semenník, tak sme chodili na kontroly spg či sa to zlepšuje, žily sme ale v čechách..
v novembri prestal fajčit a vlastne dva roky sme na speriu neboli a som zvedavá či sa to zlepšilo alebo nie..
no hlavný dovod prečo tam ideme, že manžel ma problémy s chutou na sex, proste nechce, je unaveny a stale hlada vyhovorky aby nemusel..
v cechach bol u nejakeho androloga ale ten mu teda moc nepomohol...tak uvidime, či pomože tento alebo nie..

marquez
25. júl 2011

@ladybirds Aj mne sa pozdava jeho profesionalny pristup. Kolkokrat ste uz boli unho? My zatial 3x. Potom nas objednal, ale uz ani neviem preco sme neprisli, tak sa teraz bojim, ze ako zareaguje, ked mu opät zavolame. Zajtra skusam volat zase. Na stranke ma napisane, ze treba volat vo vecernych hodinach.

ladybirds
26. júl 2011

@marquez uz sa ani nepamatam kolko krat sme u nho boli.. ale zhruba ako vy 3x.. ked sa chcete objednat na americku triedu, tak tam ti zoberie az vecer.. nam tusim az po pol osmej zobral... ja sa chcem najprv dovolat do sace, ale ako pisala nelynka, tak je strasne dlha cakacka ☹

ladybirds
26. júl 2011

@nelynka budem drzat vsetkych desat, aby vam pomohol.. 😉

nelynka
26. júl 2011

@marquez treba volat medzi 21h a 22h ked ti to nezdvihne dva dni po sebe, tak mu posli sms, ze ho chces kontaktovat koli terminu a on ti odpise kedy mu mas volat a zdvihne ti..
my sme tak urobili lebo mi to dva alebo tri dni po sebe vobec nedvihal alebo mal obsadene..
hned ta objedna do Košíc a ked povieš že chceš do šace, tak ti dá číslo na sestričku a tam si voláš normálne ráno okolo 9h..

@ladybirds dakujem pekne, snad naozaj pomoze...

marquez
26. júl 2011

@nelynka dik za radu. Mna aj napadlo napisat sms, ale manzelovi sa to zdalo od veci pisat doktorovi sms, ale urcite napisem. Jooooj taky problem s jednym vysetrenim no nie