Poznáte dobrého zubára v Banskej Bystrici?

mywiel
6. júl 2009

Ahojte, Bystricanky viete mi poradit dobrého zubara prosim? Zijem v zahranici a tu je to nehorazne drahé, chystam sa na dovolenku na Slovensko a chcela by som si dat urobit biele plomby, ale aby aj drzali. 😉 Vopred diky. 🙂

marionn
6. júl 2009

ahoj mywiel... poradiť Ti síce neviem ☹ , ale aj ja sa k Tebe pridávam. Zaujímalo by to aj mňa. Inak vraj sa biele plomby vzadu nedoporučujú 😨 , tak uvidíme 😕 Prajem pekný dník všetkým a kto viete, dajte nejaký tip. 🙂 🙂

parvitas
6. júl 2009

ahoj mywiel, ja chodim k dr. Hudecovi. ordinaciu ma pri UMB, na tajovskeho 40.
paci sa mi jeho pristup. vlastne k nemu chodievame cela rodina 😉 je to nas rodinny zubar

roasha
6. júl 2009

dr.Sepeši/perfektne odvedena robota,aj po estet.stranke,diplomov na stene,...chyta prve miesta../,ordinaciu ma od Slovenky smerom na Fortnicku,hned asi cca 2.dom taky pekne zrekonstruovany zlty. 🙂
my mame vsetci rooooky biele plomby,a uplne v pohode. 😉
doporucujem. 😉

danulik
6. júl 2009

ja chodim k antalovi, ale ten je tiez dost drahy, neviem, kolko chces investovat.. teraz robi nejaku novinku - plomby, kt. ti vyrobia "na mieru", vydrzia velmi dlho, nie ako klasicke biele, nemenia farbu, nenicia sa.. cena je do 200 eur.. samozrejme robi aj tie klasicke biele..
ak chces, dam ti kontakt, je super 😉

roasha
6. júl 2009

danulik,ved ani biele plomby nemenia farbu, tie sa tiez davaju podla odtiena skloviny. 😎

danulik
6. júl 2009

roasha - casom ano 😉 ale ide hlavne o tu trvacnost..

katuska26
1. sep 2010

Odporúčam dr.Červienku, sídli na Bakossovej ulici v tej novej bytovke na prízemí sú firmy, prešla som k nemu od dr. Bíreša, robí veľmi dobre zuby kvalitne a aj to dobre vyzerá, sympoš, milý na rozdiel od Bíreša, ktorý ani slovo neprehodil, no a aj dcérka k nemu chodí a nebojí sa.... Ak máte záujem pošlem t.č do IP..

maca793
1. sep 2010

no ja by som tiež potrebovala konečne zájsť k zubárovi, ale strach mi nedovolí. ako ho najlepšie prekonať? niekedy som sama zašla a to s radosťou a teraz? naposledy som bola pred 5 rokmi hanba mi 😠

gabii83
9. aug 2011

ahojte chodi niekto k dr. Hoppanovi?? ako ste s nim spokojny? bere aj deti? diky

nikushqa_rk
18. mar 2013

ahojte.. ja som študentka a som z ružomberka.. ale hľadáme si zubára pretože tu študujem.. chcem sa vás opýtať či mi viete poradiť niekoho kto mi napraví moje už aj tak dosť pokazené zuby a zbaví ma strachu z bolesti. Chcela by som niekoho kvalitného a dobrého. Najlepšie by bolo čím skôr. Vopred ďakujem za odpoveď

lucinka1104
4. mar 2014

Chodí niekto k pani zubárke Markovičovej ? Mala by to byť nová stomatológia v Medenom Hámry ....

fialovykvietok
7. sep 2014

Ahojte, prosím Vás poradte dobrého zubara v Banskej Bystrici. Dakujem za všetky rady a tipy.....

masasko
22. jan 2015

Hľadáme si tiež nového zubára/rku v BB viete ešte o nikom kto je dobrý a nie moc drahý. Koľko berú vaši zubári za plombu, ošetrenie a pod. Vďaka

masasko
27. jan 2015

A ešte kto by zobral nových pacientov, lebo jedného sme si už vyhliadli, ale už majú plný stav... tak ešte raz kto máte dobrého zábara v BB sem s ním 😉

kubikovi
10. aug 2015

Viete mi odporučiť dobrú zubárku alebo zubára s fajn prístupom v BB?vdaka

ikaika
21. sep 2015

Ktoreho zubara odporucate pre deticky?

piliarka
7. mar 2017

Prosím vás krásne potrebujem zubára v okrese Br.alebo BB. ktorý mi spraví rýchlo nový chup (celý vrch) a samozrejme aby som nemusela brať požičku 😆 dakujem vopred ...

jankasokolova
23. máj 2021

@roasha prosím ťa má doktor Sepéši aj operačný mikroskop? Tiež zvažujem, že sa k nemu objednám. Vopred ďakujem za odpoveď.

maria1305
29. máj 2023

Mykola Bilyi ,na Sládkovičovej v Radvani ,máte skúsenosti ?Vystriedal dr,Frtúsovú

ludmilaka
4. júl 2023

@maria1305 Len tie najlepšie. Je skvelý. Ľudský a veľmi dobrý odborník. Začala som chodiť ku nemu pred rokom, pretože môj ex zubár tvrdil, že je všetko ok, ale bolesti, cysty, zápaly.... A veru, podľa RTG veru nebolo. Za ten rok som absolvovala u MB asi všetko. Od trhania osmičiek, plombovania, výplne koreňov, mostíka.. Odporúčam všetkými desiatimi.

petra159
3. jan 2024

@ludmilaka dobrý deň, aj ja chcem k nemu prejsť. Prosím viete mi aj povedat ceny ake sa pohybujú? Ďakujem

petra159
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra159
22. jan 2024

@ludmilaka dobrý deň, aj ja chcem k nemu prejsť. Prosím viete mi aj povedat ceny ake sa pohybujú? Ďakujem

evuli_evulini
8. mar 2024

@petra159 ceny sú v rámci toho čo počúvam okolo seba, také normál, nič prehnané. Za trhanie osmičky som platila do 100 E, teraz za také zložitejšie plombovanie asi 60. Preventívka zadarmo