Poznáte dobrého zubára v Trenčíne?

misa0411
8. aug 2011

Dobrý deň, neviete mi niekto poradiť dobrého, ale nie príliš drahého (hoci to asi nie je možné) zubára v Trenčíne? A takého čo berie aj nových pacientov a nemá dlhé čakacie doby, lebo už zblázni od bolesti, no mám aj strach...

janka2273
23. mar 2018

@majula1311 to kde tak draho robia?

janka2273
23. mar 2018

Kočky,potrebujem súrne odísť z US center. Viete o niekom lacnejsom,kto aj berie pacientov prosím? Orosz,Bárta? Iný niekto v TN? Srdečne ďakujem 😍

macka111
11. mar 2019

@janka2273 ahoj prosim ta nasla si niekoho? Aj jachcem odist z US centra

janka2273
11. mar 2019

@macka111 ahoj😉 hľadala som, zisťovala akí sú konkrétni zubari a ake majú ceny,no nakoniec som ostala v US,lebo kvalitou mi vyhovovali a ceny ani zďaleka nenali také vysoké ako poniektorí iní 😱😂😉 no potom odišla moja obľúbená doktorka Rojková na materskú, odišiel aj Ramzi a nakoniec sa teraz presťahovali na Noviny a už mi teda fakt nevyhovujú 🙄bud počkám, kým sa vráti tá doktorka a budem sa zatial objednávať k Coufalovi u nich,alebo uvažujem, že pojdem do Južanky k Ramzimu 😉

lenka_xy
14. jún 2019

@sajnos81 Ja mám skúsenosť s MUDr. Drľom, pre Vás asi už trochu neaktuálne, no možno pomôžem niekomu inému.
Chodila som k nemu asi 10 rokov, je to dobrý zubár, nikdy som nemala problém, že by mi vypadla plomba alebo čokoľvek iné. Avšak ako osoba je taký zvláštny, veľa toho nenahovorí, nikdy človeka neoboznámi s plánovaným výkonom a cenou dopredu a v poslednej dobe začal byť veľmi nervózny, robil všetko strašne rýchlo. Výplne od neho sú naozaj narýchlo spravené, ja ako veľký perfekcionista by som povedala, že aj esteticky nevyhovujúce, iba tam buchne nejaký flow kompozit a nestará sa, nedotiahnuté okrajové uzávery, o nejakom pôvodnom fisúrovom systéme môžem takisto iba snívať. A naposledy sa mu podarilo zarezať mi do pery.
Avšak najväčším kameňom úrazu je jedna jeho sestrička, ktorá mi pila krv už od začiatku (a podľa skúseností ostatných nie len mne), ona si snáď myslí, že tomu doktorovi ešte šéfuje a že nad ňu nie je, neskutočne arogantný a neprofesionálny prístup, posledná kvapka bola, keď ja mňa nakričala pri poslednej návšteve, už som sa neudržala a povedala jej svoje a odvtedy už do tej ambulancie nikdy nevkročím.

janka2273
14. jún 2019

@lenka_xy kam si prešla prosím?😉

lenka_xy
8. júl 2019

@janka2273 aktuálne mi už robia zuby kolegovia 😃 ale v Košiciach, takže neviem nikoho odporučiť tu v TN.

janka2273
8. júl 2019

@lenka_xy ok😘😘 vďaka, že si sa ozvala

barbora1262
8. okt 2019

Nemáte náhodou skúsenosti zo zubári Lehotský aký má prístup k deťom dakujem

mathias232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2273
8. okt 2019

@mathias232 US sa velmi zmenilo k horšiemu žiaľ ☹ poodchádzali mnohí zubári,ved aj Ramzi robil pôvodne tam..a teraz aj Coufal končí...Chcem prejsť k Ramzimu,no čakám,kedy začne konečne robiť na poistovne😉
Zobrali tam nejaké 2 mladšie zubárky a syna som už v septembri radšej objednávala na preventívku,aby som dostala termin na december,lebo naposledy mi veru dali až o 3 mesiace,čo v minulosti zvládli do 2 týždňov🙄
Neviete niekto,kedy sa vráti doktorka Rojková z materskej a či vôbec pojde tam??

laurakubalova
17. nov 2021

@maroli ahoj, nevieš prosím Aké má nové číslo Globanova? Snažím sa jej dovolať na to pôvodné a nefunguje.Na internete som žiadne iné nenašla. Ďakujem

maroli
18. nov 2021

@laurakubalova Globanová už nerobí,je na dôchodku

laurakubalova
18. nov 2021

@maroli ďakujem a pod koho prešli jej pacienti nevies?

maroli
21. nov 2021

@laurakubalova ta neviem

vlkmatka
17. jún 2022

ahojte, prosim vas DENTAL – ŠTÚDIO s.r.o v Trenciansky Stankovciach. Kolko stoji aktualne dentalna hygiena? Dakujem