Poznáte dobrú laktačnú poradkyňu v Košiciach?

isiss
9. nov 2010

Baby, poradte mi prosim nejaku dobru laktacnu poradkynu v Košiciach. Nasla som ich na strankach vela, ale ak mate s nejakou dobru skusenost, co je prijemna a pride aj domov. Dakujem

lienka2
9. nov 2010

@isiss nam velmi pomohla pani Maria Krupova, ak chces poslem ti do IP jej cislo 🙂

isiss
autor
9. nov 2010

@lienka2 dakujem za odpoved 🙂 cislo som na nu nasla na stranke Mamila. a ona aj domov pride, ci len telefonicky? a plati sa jej nieco?

lienka2
10. nov 2010

@isiss ku nam prisla domov, manzel bol po nu.. a neplatili sme nic.. je to velmi zlata zena 🙂

isiss
autor
11. nov 2010

@lienka2 ano je velmi zlata!!!.. volala som jej.. vela veci mi povysvetlovala..poradila.. skusam to a mam pocit, ze to zabera 🙂 Je uzasne, ze niekto ti venuje hodinu casu vecer, ked je so svojou rodinou.. cudziemu cloveku.. a tak nezištne.. v dnesnom svete je to vzacnost.. Aj by som sa jej chcela nejak odvdacit ale neviem ako.. hmm.. mozno ju raz niekde stretnem 🙂

dadka28
20. aug 2012

kočky viete mi poradiť taktiež laktačnú poradkyňu v Ke..pozerám ze príspevky sú tu staršie...prosiiim nej.kontakt...
pozerala uz som aj na mamile.sk...ale napr 2mi nedvihaju...tak ja len ci nahodou..

mravvcek
20. aug 2012

@lienka2 prosim ta poslala by si mi cisielko na tu pani,v septembri rodim a nemam ani paru co ma caka 🙂 ona sa vlastne vola kedy?Az ked je babo na svete a pomoze s kojenim?Alebo ako to funguje?
Dakujem moc 🙂

lienka2
20. aug 2012

@mravvcek rada by som ale uz to nerobi 😖 skus na mamila.sk kosice a tam alenka kuchtova je to moja kamoska a velmi mi pomohla teraz pri druhom drobcovi 😉

mravvcek
20. aug 2012

@lienka2 a ta alenka chodi aj domkov?Ako to prebieha,po telefone?Nemam sajnu

rolak
20. aug 2012

@dadka28 skúšaj ďalej, ja som kedysi jednej písala a jednej volala,ale už neviem ktorej, no dnes by som sa rozhodla pre osobné stretnutie,rozhovor po telefóne mi moc nepomohol, sú to veľmi milé pani,skús im znova zavolať,nie sú nonstop na telefóne. 😉

dadka28
21. aug 2012

@rolak ano diik,som volala viacerym..ale predsa je prazdninove obdobie...urcite budem chciet osobne stretnutie,po telefone mi vysvetli hocikto...

denisa111111111
26. júl 2013

@lienka2 ahoj mohla by si aj mne poslat kontakt na tu pani?;) dakujem.

lienka2
26. júl 2013

@denisa111111111 mrkni na stranke mamily ja teraz nemam jej aktualne cislo..

andreanatalka
20. apr 2016

@lienka2 prosim poslete mi cislo natu pani laktacnu poradkinu?

lienka2
20. apr 2016
lienka2
20. apr 2016

@andreanatalka neviem ci to este robi skus pozriet na stranku mamily

andreanatalka
13. aug 2016

Ahojte.neviete o niekom kto by chcel kupit odsavacku avent philips pouzivana len odsavacka aj to len asi mesiac...tie poharuky este zabalene....

piskotka128
25. feb 2017

Dievcata nemate aktualne cisla na laktacne poradkyne pre Kosice alebo Kosice okolie? Kludne aj do IP. Dakujem

teodorab
10. júl 2022

@lienka2 dobry vecer..vedeli by ste aj mne poslat tel.kontakt na p.Krupovu? Ďakuujem