Poznáte dobrú pediatričku na Šustekovej v Bratislave?

elia
21. jan 2008

Ahojte,
dozvedela som sa ze pediatra si musim dohodnut este pred porodom, nakolko v porodnici musim uz nahlasit kontakt na konkretneho. Kedze v mojom okoli ziadneho nepozonam, velmi by ste mi pomohli ak by ste mi doporucili alebo nedoporucili toho svojho. Najblizsie to mam asi na polikliniku Sustekova v Petrzalke, aj ked tam obvodom nepatrim, ale chcela by som sa najprv skusit dohodnut tam. Chodite niekto k Dr. Vakulova, Cerna, Cakanyova, Jelenciakova,

elia
autor
21. jan 2008

alebo Beklemdzievova, Miskejeova? Diky

katy1979
21. jan 2008

ahoj my chodíme k Miskejeovej. Ja som k nej chodila od malička a teraz tam chodí aj môj syn. Milá pani doktorka. Zatial nemáme s nou žiadne negatívne skúsenosti.

katy1979
21. jan 2008

a ja som ju nemala dohodnutú dopredu. Nejako sme to nestihli, kedže malý sa poponáhlal na svet. V porodnici som síce nahlásila jej meno a mamina tam počas môjho pobytu v nemocnici skočila. Ked sme prišli domov hned na druhý den prišla k nám sestrička a na ďalší den aj pani doktorka.

janette
21. jan 2008

Ahoj, ja budem chodit k MUDr. Cernej, nepoznam ju, ale viacere zname mi ju odporucili......

katy1979
21. jan 2008

janette vidím že možno další sebastian. Sakra a ja som si myslela že dávam svojmu synovi meno ktoré nie je popularne. Teraz každý týžden nájdem v novinách nejakeho sebastiana. 😠

elia
autor
22. jan 2008

Diky baby, pomohli ste mi, je lepsie ist k niekomu s kym su ludia spokojni, ako len tak podla mena 🙂

lusil2005
23. jan 2008

elia ja chodim k MUDr. Beklemdzievovej. ona je strasne fajn. tiez ma mala od malicka a teraz ma aj moju krpatu. inac MUDr. Cerna je aj homeopaticka a pred veeeela rokmi zachranila mojmu vtedy polrocnemu bratovi zivot 🙂

majka212
13. jan 2010

Ahojte,

prosim, mohli by ste semniekto napisat aktualnejsie info o lekaroch na Sustekovej? Cakam babo a rozmyslam, s ktorou lekarkou sa dohodnut.... DAKUJEM! 🙂

beruska151
16. jan 2010

Caute baby kde je ta sustekova na kramaroch?

katrin79
17. jan 2010

ahojte, no ja chodim s malou k MUDr. Cernej a je to fakt odbornicka, ked sa jej nieco nezda, tak hned radsej posle babo na odborne vysetrenie, su to sice behacky, ale aspon mate istotu, ze je vsetko v poriadku, ja ju mozem len odporucat a ma dve mile sestricky v ambulancii

katrin79
17. jan 2010

beruska: sustekova je v Petrzalke

sammy
17. jan 2010

Lenze Mudr. Cerna ma plny stav a novych pacientov neberie.
Nebola som spokojna s Mudr. Vakulovou, neodporucam.

majka212
17. jan 2010

dievcata dakujem za info... zajtra tam skusim ist a som zvedava, kto ma vezme... skusim aj Mudr. Cernu... mozno motyka vystreli 🙂

majka212
18. jan 2010

takze som dohodla dr. Miskejeovu... sice ma najprv zobrat nechcela, ale kedze mam termin az v marci, tak sa dala presvedcit... u dr. Cernej su uz vraj zahlasene aj deti, ktore sa maju narodit v maji....

stanib
9. sep 2010

Pocula som pozitivne ohlasy na mudr miskejeovu, kamoska hovorila, ze bez problemov jej moze kedykolvek zavolat a je ochotna konzultovat aj cez telefon.. Nemate niekto skusenosti s mudr jelenciakovou ? dakujeem

nikam
30. jan 2011

Ahojte, mozte mi dat referencie na Dr. Beklemdžievovu? Dakujem.

nada_111
11. júl 2012

Ahojte, aky mate pocit z mudr. Miskejeovej? Ste spokojni s pristupom k dietatku?

fialka9
17. máj 2014

ahojte, pozeram, ze vase prispevky o dobrej pediatricke na Sustekovej poliklinike su z davnejsich rokov 2008--2010.
Viete mi prosim teraz aktualne odporucit naozaj skusenu a zodpovednu pediatricku na Sustekovej poliklinike ?
Dakujem 🙂

16kristina02
2. jún 2014

@fialka9 y chodime k pani doktorke Miškejovej od aprila 2010 a je to velmi mila pani doktorka.

fialka9
3. jún 2014

dakujem Kristinka za odporucenie 🙂

dr_janka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimuska7128
9. nov 2014

Prosím vás máte niekdo.skúsenosti.S dr vakulovou? Ja mám zle,☹ A chcela by som ju zmeniť ďakujem., preto.sa pytam či len ja mam zle alebo majú viaceré ďakujem

mimuska7128
9. nov 2014

@sammy prečo.ste nebola spokojná ak.šťastie.spýtať? Aj ste zmenila.?

sammy
9. nov 2014

@mimuska7128 Dcera mala hnacku asi 2 dni, sla som ku nej, lebo sme boli cerstvo prestahovani a k starej dr. sme mali daleko. Zobrala vyter a potom len lamentovala, ze ako malo mala pije a ze musi byt dehydrovana a hned nam dala listok, ze mame ist na prijem do nemocnice. Mala pritom bola uplne hrava, ziva a nic jej nechybalo, nebol dovod ist do nemocnice. Vysledok vyteru som sa slavnostne dozvedela o 2 tyzdne, ked sa dr. vratila z dovolenky. Nastastie jej to medzitym preslo. A celkovo sa mi nepacilo ani ako sa spravala k dcere, boli sme u nej 2x a radsej som utekala inam.
Znama k nej chodi s detmi a uz viackrat im zanedbala liecbu, ze skoncili v nemocnici. Tiez chce odist.

mimuska7128
9. nov 2014

Fuhaa tak racej odídem nám sa stalo že som došla k nej na kontrolu A povedala som že je.níaka.nestoja kontrolovala ju pomáhala uška A povedala že má silné obe zápalene uška že práve viac tak hneď nás poslala na pohotovost čo mám hodinu A pol cestu,došli sme tam ja som plakala lebo vravela že môže sa nato.aj.ohluchnuť A všetko negatívne uška úplne čisté A.štvrtok tak namna nakricala jak na 15 ročnú A povedala mi.že klamem A viac krát dala zlú diagnózu

mimuska7128
9. nov 2014

@sammy o A povedala ste niečo nato jej? Som vám.nižšie napísala

mimuska7128
9. nov 2014

@sammy o A povedala ste niečo nato jej? Som vám.nižšie napísala
@sammy
A to jej povedala že chcete kartu? Že idete inde