Praktický lekár pre dospelých v Trnave. Ku komu ísť?

maminka2
15. júl 2009

Maminky aj nemaminky, ktore ste tu z (od) Trnavy - ktoreho praktickeho lekara pre dospelych by ste odporucali? Mal by byt samozrejme ludsky, naozaj liecit, nie len predpisovat antibiotika harom-farom🙂, atd. ....
Stahujeme sa do TT a vobec nikoho tu nepozname... Vopred velka vdaka!

fyalynka
16. júl 2009

maminka2, ak ti aj niekto povie meno lekara a ty za nim pojdes, este ta nemusi zobrat medzi
svojich pacientov... Samozrejme, ze by to bolo fajn, ale tak to bohuzial chodi medzi dnesnymi lekarmi 😖
Dobre by bolo napr. si zistit potom podla trvaleho bydliska ku ktoremu budes patrit a ten ta uz odmietnut
nemoze 😉 Aspon na zaciatok je dobre mat niekde kartu a potom uz niekoho najdes ak nahodou nebudes
spokojna 😉

gucz
16. júl 2009

tiež si tak myslím. Ak pôjdeš na polikliniku tam Ti na informáciách povedia, ku komu patríš. Ja mám v TT lekárku, ale teda nič moc, odsťahovali sme sa z TT, a tu na dedine je tiež lekárka, ale ešte som tam nebola. Tak ak nejdete priamo do mesta, ale na dedinu, tak možno tam bude lekár.

fyalynka
16. júl 2009

lekara podla svojho obvodu - bydliska najdes aj tu: 😉

http://www.trnava-vuc.sk/wps/portal/!ut/p/c1/04...

sice dlhy odkaz, ale je to tam... 🙂

majkamrugi
21. okt 2012

baby, ale viete niekoho odporucit? ja som v tt a moja obvodna mi nevyhovuje...mam dost komplikacie a potrebovala by som niekoho, kto to chape, ze aj ked neumieram sa proste necitim dobre. a to nie som clovek, ktory by k nim rad chodil... 😒

aduskatt
21. okt 2012

@majkamrugi MUDr. Medová

majkamrugi
21. okt 2012

@aduskatt Vďaka...máš skúsenosť?

aduskatt
21. okt 2012

@majkamrugi chodim k nej. sice sa tam caka, sestricka nic moc, ale lekarka fajn