Rajský plyn pre deti u zubára - Trnava, Galanta

moon123
3. aug 2016

Ahojte chcem sa spytat ake mate skusenosti s rajskym plynom a kde v okoli TT, GA, BA by som nasla taku ambulanciu kde to davaju....dcera 6r. mi nechce otvorit ani za svet usta u zubarky boji sa...mame kaz na 5ke a vedla jej rastie trvala 6ka nechcem abysa kaz preniesol....neda sa s nou ani po dobrom ani pozlom! dakujem

moon123
autor
3. aug 2016

a teda ked by som do toho sla ci ju to ukludni natolko ze si necha nieco robit v ustach

kp7333
3. aug 2016

3-rocnej dcere trhali 5 zubov v sedacii - dali jej vypit taky oblbovak v dzusiku, aby lepsie spolupracovala. Robili to v BA Ruzinove v sukromnom centre Evident. Robia detom aj zakroky v narkoze.

hradnapani
3. aug 2016

@moon123 akurat som vcera nasla na nete, ze na takto problematicke deti sa specializuje mudr. Alena Kraupova - mala by byt niekde v petrzalke v BA. Skus si tam zavolat a popytat sa. Ci ma rajsky plyn to neviem, ale mozno to vie nejako inak. odporucala ju jedna zubarka.

landsmanka
3. aug 2016

Myslím, že to dnes už robí skoro každý zubárska ambulancia, teda pokiaľ sa bavíme o súkromných zariadeniach.

klara333
3. aug 2016

V Hlohovci, AndelDental klinika, alebo tak dajako sa volaju, davaju rajsky plyn, niekedy aj uspavaju deti, maju dvoch lekarov, ktori sa specializuju na detsku zubarcinu.

moon123
autor
3. aug 2016

dakujem pekne okukaam to na internete tie kliniky..bola by som rada keby som to stihla do nastupu do skoly

mylittlepony
3. aug 2016

kde mimo BA? na vychode SR? plati sa za to asi, vsak? kolko?

inull5
4. aug 2016

@moon123 Family dental care v Pezinku,sú aj v Dunajskej luznej aj v Bratislave.malej pecatili 6 tky,malemu plombovala..prvý krát keď mal 18 mesiacov.zub bol hotový behom 1 minúty.