Recenzie na MUDr. Alexandru Novotnú z Nitry

8. jan 2020

Dobrý deň, neviem sa nikde dopátrať k nejakým recenziám na pani gynekologičku Novotnú z Nitry. Mala by mať ordináciu na Chrenovej. Chodí k nej niekto? Aké máte skúsenosti? Ďakujem za každú reakciu 🙂

janulka257
8. jan 2020

@lenka15101510 ahoj, je nová?... ja som z Nitry a nikdy som o nej nepočula ešte 🤷

9. jan 2020

@janulka257 ahoj neviem či je nová, ja si hľadám gynekologicku (ženu) v Nitre, najlepsie na Chrenovej a našlo mi len tuto doktorku v poliklinike. Ale recenzie na ňu nie sú žiadne tak skúšam tu... 🤷🏼‍♀️Ja som totiž zaťažená na recenzie 😂 bez toho nejdem k novému lekárovi 😂

janulka257
9. jan 2020

@lenka15101510 to sa ti nečudujem...ja tiež len podľa recenzií alebo na odporúčanie....
inak viem že u dr. Ravingera robieva dr. skerlikova. Ale neviem aká je

dilino
9. jan 2020

@lenka15101510 recenzie sú hlúposti ja som mala kontakt na jedneho neurologa recenzie na stranke boli od 5 ľudi tri zlé dve neutralne a ked sme k nemu išli to chovanie ukažkove sestrička na 1 všetko krásne čiste dcérke veľmi pomohol povedal čo treba robiť ake lieky možnosti liečby a pomohol jej vybavil nam dalšieho lekára jeho známeho ten mal tiež pár recenzi negatívnych a tiež nám pomohol a neišli sme po známosti len od znamej som sa dozvedela čo k nemu chodi.

9. jan 2020

@dilino každý máme svoje postupy, ja nervavím len o recenziách na internete samozrejme najlepšia je od známych..ale vždy sa musím od niečoho odraziť. Naslepo si vybrať lekára, ktorý sa má starať o moje zdravie - to je podľa mňa hlúposť.

@janulka257 Ďakujem 🙂 budem ešte asi skúšať tú Chrenovú 🙂

gaaaa
9. jan 2020

@lenka15101510 Dr.Novotná už neordinuje veľmi dlho,namiesto nej dr.Juhás.A ak chcete ísť k žene skúste na Chrenovej v Pro care dr.Brešťanskú pred nedávnom známa k nej prešla.

10. jan 2020

@gaaaa aha tak to som netušila, išla som len podľa netu..ďakujem za typ, neviete náhodou či sa tam platí a ak áno koľko..?

gaaaa
10. jan 2020

@lenka15101510 Neviem či niečo platila,to by som Vás klamala.Ale skúste v skupine Nitra tam sa to často preberá sú tam aj baby čo k nej chodia.