Rhinoplastika - skúsenosti a odporúčania

rhinoplastika
25. apr 2016

Ahojte, chcem sa poradiť ohľadom plastiky nosa, vaše skúsenosti a odporúčania, ktorého plastickeho chirurga by ste odporučili? Co hovoríte na mudr. Jezovitovu z iem v Pezinku? Interklinik P. Hedera? Uvítam všetky rady a odporúčania dakujem

whitecat666
25. apr 2016

@rhinoplastika moja skusenost je pozitivna a odporucit mozem mudr. Červeňa v BB (tam som bola ja).

pupavka123
25. apr 2016

@rhinoplastika Dr.Jezovitu by som obisla co najvacsim oblukom 😒Ale co sa tyka Interkliniku tam to je uz o inom,tam by som mala ku vsetkym doveru ci uz k dr.Hederovi alebo dr.Raczovi

glam_girl_sk
27. apr 2016

Mudr Kovač v BB naozaj odbornik a velmi mily pristup ja som 8den po rhinoplastike a zatial som so spokojny nemal som ani modriny ani extra velke opuchy okolo oci 🙂

mikailko
8. jan 2017

@glam_girl_sk ahoj mohla by si mi zaslať foto pred a po? ak to teda nebude vadiť. 🙂

a hladam jeho webovú stránku kde si mozem toho viac prečítať a nejaku galériu si pozriet kedze uz dlhsie obdobie chcem podstúpiť rhinoplastiku a nemôžem nič nájsť a on bol najviac ospevovany mudr a v aj ceny ma prijateľné

lindiak
11. apr 2017

Baby a co take veci ako smiech po operácii, nevadí? Neposkodi stehy?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janasim
12. jún 2018

@sandra151 ahoj kolko si čakala prosím ta na termin,konzultáciu mam 22.8.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janasim
12. jún 2018

@sandra151 ďakujem za odpoveď 😉

aniet
22. okt 2019

Ahojte boli ste niektorá u toho Hederu na kompletnej plastike nosa ? idem teraz v novembri a trošku sa bojím výsledku aj ked som mu povedala moju predstavu. Nejaké skúsenosti sním máte niektorá? ak hej možem na mail poprosit foto ? Veľmi by mi to pomohlo

13matka17
25. okt 2019

@whitecat666 dalo by sa poslať fotky ored a po, prosím? 🙂

ella1984
27. nov 2019

@aniet ja mám osobnú skúsenosť s MUDr. Hederom. V 7/2018 som absolvovala rinoplastiku. Mala som hrubší koreň nosa a širšiu guľatú špičku. Výsledok po operácii je, že koreň mám zúžený a špička ostala rovnako guľatá, takže vyzerám viac ako smiešne prevšetkým keď sa usmejem. Najskôr to p. Hedera pripisoval opuchu. Keď som počkala rok a prišla na konzultáciu čo teda s tým ideme robiť jeho otázka bola či nie som spokojná. Na jeho otázku som odpovedala otázkou, či je on s výsledkom jeho práce spokojný a či by môj nos použil ako svoju referenciu, len pokrčil plecami a povedal že nie. Žiadne riešenie. Toľko jeho profesionálny prístup a výsledok jeho práce. Medzičasom pôsobí už v Concept Clinic na Žižkovej ulici v Bratislave. V prípade, že chceš mať pekný nos, určite nie MUDr. Hedera.

aniet
28. nov 2019

@ella1984 to má mrzí za teba veľmi ☹️. Ale väčšina doktorov má takýto prístup čo viem od dievčat , ktoré mali rovnaký problém ale u iných plastických chirurgov.
Neposles mi do správy fotku ? Ja som uňho bola nakoniec mne vyhovoval a noštek sa mi veľmi páči uvidíme keď zmizne opuch lebo som strašne opuchnuta ešte ale zmenu vidím neskutočnú už teraz
Pošlem ti foto kľudne 🙂

bakajka
22. mar 2021

@ella1984 ja som bola tiez u Hederu ale v 2013 nos mam krivy spicku nerovnu jednu dierku vacsiu ako druhy, v 2019 som isla k Raczovi na reop ten neurobil o nic lepsiu pracu spicku znizil a tym este viac zvyraznil nerovnost.