Skúsenosti s detskými lekármi

ootaznik
19. jan 2012

...napadla ma tato tema, lebo niekde sa to uz rozobera, ale myslim, ze to tam celkom nepatri.
Ake mate skusenosti s lekarmi - detskymi, odbornymi? Ak ste mali negativnu skusenost - riesili ste to nejako? Boli nejake nasledky? Vymenili ste lekara kvoli odbornosti, kvoli vysokym doplatkom, cakaniu, kvoli pristupu? dajme debatku o tom 🙂

bodka13
19. jan 2012

neviem,či to zaradiť k nepríjemnej skúsenosti...naša detská doktorka je dobrá,atb predpisuje až keď sú naozaj nevyhnutné 🙂 ...ale vlani bol mladší syn chorý a nejako sme sa v tom točili už skoro mesiac,no choroby sme sa nevedeli zbaviť - menila lieky,sirupy no žiadne doplnkové vyšetrenia nerobila....tak som sa poradila tu na MK s jednou maminkou (strapco)-napísala mi aké vyšetrenia mám žiadať....pri kontrole som to slušne a milo vychrlila na doktorku,ostala v šoku že ako som na to prišla 😒 ...ale všetko dala porobiť a behom dňa sme mali diagnózu obojstranný zápal prínosových dutín...liečba trvala ďalší mesiac,ale už boli nasadené správne lieky a postupy 😉

ootaznik
autor
19. jan 2012

mna teraz postupne budu napadat veci 🙂 v lete dcera ochorela, tak sme isli k dr, ale kedze uhorkova sezona, tak zastupovala. dcera mala teploty vyse 3d, sople, tazko sa jej dychalo, chrapala.....dr mi dala 5 liekov, no ani jeden z nich v priebehu vikendu, teda 2d, nezabral, takze v Po zase, ale to som uz rovno isla na krcne do nemocnice, tam dr povedal, ze sme prisli vcas, lebo vsetko uz schadzalo nizsie a proste musel uz nasadit bez pardonu ATB.....dcera bola do 2d fit a potom som presne na to iste ochorela ja 🙂
a tiez som menila gynekologicku - ked som k nej po 20tke prisla na antikoncepciu, tak ma vysmiala a bola ako masiar - teraz mam chlapa gynekologa a som spokojna s pristupom, aj ked by som vedela vytknut ine veci, ale da sa to