Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s logopédom v Bratislave

amea76
6. mar 2017

Dobrý deň. milé mamičky veľmi by ste mi pomohli. Mám 5 ročného synčeka a hľadám pre neho logopeda. Čo som pozerala je tu viac výborných podľa vás ale mňa najviac zaujala Ivana Papsová a Júlia Papcova. Ak by niekto z vás k nim chodil s detičkami veľmi by som bola vďačná za vaše postrehy a skúsenosti. Moc vám ďakujeme

miskabiska
6. mar 2017

k doktorke Papsovej sme chodili so synom, tiez mal 5 rokov, naucila ho "r" a sykavky, o ktorých sme ani netusili, ze ich vyslovuje nesprávne 🙂 Synovi sa pacila, boli sme spokojni s pristupom aj s vysledkom. Je mila, ak treba prisna, ale nie neprijemnym sposobom, skor ze ma autoritu.

xstelinka
6. mar 2017

My sme chodili do karlovky k Papcovej. Boli sme spokojni. Chodili sme k nej cca rok. Napriek tomu, ze nas maly je "zive striebro" bola velmi trpezliva. Naucila ho sykavky a tiez r.

erikavesela
7. mar 2017

My sme chodili do dialogu..ja som ba neskutocne spokojna..aj u papcovej som bola...mne sa nepacila

amea76
autor
9. mar 2017

Dievčatá ďakujem za všetky rady. Neviete miporadit že ak nebudeme spokojní že za ak dobu môžem vymeniť doktora a ešte jedna otázka ako často sa chodí k logopedovi standartne.dakuej

Tu začni písať odpoveď...

Odošli