Skúsenosti s pediatrom MUDr. Balážom alebo iným na Levočskej v Prešove.

ajka174
13. aug 2019

Ahojte, mamičky 🙂 Čakám svoje prvé bábätko a hľadám skúseného pediatra.Do Prešova som sa vydala, nepoznám tu lekárov ale počula som veľmi dobré referencie aj čítala tu na fóre na MUDr. Baláža. Ak máte nejaké konkrétne skúsenosti, prosím napíšte ich sem. Prípadne ak poznáte nejakého iného dobrého pediatra/pediatričku najlepšie na Levočskej alebo Šváboch. Ďakujem za odpovede 🙂

slavka12455
13. aug 2019

@ajka174 my sme k nemu chodili keď bol ešte na Sekcove. Za mňa obrovská spokojnosť. 🙂 ľutujem ze som nevzala kartu keď sa sťahoval. A ostala naďalej na Sekcove.
Ja som mala informácie že nových pacientov neberie

ajka174
autor
13. aug 2019

@slavka12455 ani novorodencov neprijímajú ?

slavka12455
13. aug 2019

@ajka174 skus tam zavolať. Možno len ja mam zle info.
Ale lekár je super 🙂

blancheporte
13. aug 2019

@ajka174 Super lekar.Odbornik a hlavne ludsky.Odporucam.

ajka174
autor
13. aug 2019

@slavka12455 Skúsim tam, určite zavolať 🙂

lala123
13. aug 2019

@ajka174 skús aj Dr. Moravcikovu , berie nových pacientov nakoľko má ambulanciu ešte asi len rok otvorenú ale prax má robila v detskej nemocnici.pedantna, milá a empatická a hlavne má čas na pacienta nakoľko ich nemá vela

ajka174
autor
14. aug 2019

@lala123 Ďakujem za tip 🙂

margaretka_
14. aug 2019

My chodime k balazovi od oktobra. Vtedy nas vzal s novorodencom a aj starsieho 3 rocneho. Nemam ziadny problem, ale tak nic extra okrem poradni sme neriesili. Len raz zapalene očko. Oproti predchadzajucej dr (boli sme spokojni, ale starsi syn sa jej strasne bal, tak sme chceli skusit muza doktora) to tam ide dost rychlejsie tie poradne. Pozrie zopar veci, nieci sa opyta a hotovo. Ale ak sa opytam na nieco co ma zaujima, sa rozrozprava. Aj sestricka je v pohode 🙂 a starsi sa boji aj jeho :D ale tak bol tam iba raz. A nezvladol si lahnut, aby mu postlacali brucho, panika strasna, chudak

ajka174
autor
14. aug 2019

@slavka12455 Dnes som volala do ambulancie a berú novorodencov. Bola som prekvapená z takého rýchleho vybavenia, chcela som sa len informovať či berú nových pacientov a hneď sestrička že pokiaľ si nevyberiem iného lekára, že počítajú so mnou 😁 Mám len oddychovať a po prepustení z pôrodnice sa im ozvať 🙂

ajka174
autor
14. aug 2019

@margaretka_ Ja sa budem určite veľa pýtať, keďže to bude naše prvé bábätko. Snáď tiež budem spokojná 🙂