Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sťahujeme sa do Vysokej pri Morave. Je tam detský lekár?

janicka
16. sep 2012

Ahojte babule. Ak by ste mi vedeli pomoct, alebo poradit, budem vam vdacna.

mummy01
16. sep 2012

@janicka a teraz chodis do Blavy? Lebo ja nemam dobre skusenosti s "dedinskymi" lekarmi a dochadzam do BA...

ivulik20
16. sep 2012

@janicka ahoj, ano je tam detská lekárka ale neviem, či robí celý týždeň alebo len niektoré dni. Chodí ambulovať ešte aj do vedlajšej dediny. A dokonca je tam aj lekáreň 🙂 Papa

janicka
autor
16. sep 2012

Ahojte babule, dakujem vam.

janicka
autor
16. sep 2012

@mummy01 ano, byvam v ba raca cely zivot. Ale je to fakt daleko, preto sa pytam! Ja sa tiez trosku obavam tych dedinskych lekrov, preto dufam, ze sa tu ozve niekto, kto by mi vedel dat aj hodnotenie...

mata128
16. sep 2012

@janicka ahoj,no my sme z dediny,35km od Bratislavy,ale prave zajtra ideme malemu prehodit lekara do Ba.aj ked je pravda,ze nas drobec je po operacii srdiecka.ale teda lekarka u nas=cista katastrofa.radsej budem dochadzat

mummy01
16. sep 2012

@janicka no ja dochadzam do Ba k lekarom cca.50km...to hovori samo za seba 😉 ...jasne ze su aj vynimky,no mna by k dedinskemu nedostal nikto ani parom volov 😝 Mala som tu cest aj so zubarom a poviem Ti ze nikdy som nic horsie nezazila.Skus porozmyslat,nemusis dochadzat cez celu Ba,najdi si lekarku na druhej strane,niekde v Dubravke alebo v Devinskej.Ja chodim do Devinskej a je to cez celu Ba ale som ochotna pokial sa da dochadzat.

snurka
21. jan 2013

@janicka ahoj ako ste spokojny s doktorkou vo vysokej 🙂 v sobotu sa stahujeme 🙂 uz tam aj niekoho poznate ??? mohli by sme sa pridat k nejakym mamickam nech ma drobec kamosov novych 🙂

janicka
autor
21. jan 2013

ahoj moja. No asi ta moc nepotesim... ja tu totiz vobec o nicom a nikom nic neviem. 🙂
Byvame tu uz sice par mesiacov - a nemenila by som uz - ale nikoho nepoznam... Ani ziadne mamicky s detmi a ani detsku lekarku. Asi skor preto, ze este ani nebolo kedy sa nejako zoznamovat, a co sa tyka lekarky, tak mala je absolutne zdrava..klop klop klop
Takze zatial si tu len tak fungujeme... ale je tu super a klud 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli