Súkromné ambulancie pre deti v BA. Pridajte skúsenosti

silvinka
2. sep 2008

ahojte, otvaram tuto temu pre vsetky maminky ktore maju osobne skusenosti s odbornymi sukromnymi ambulanciami v Bratislave a vedia poskytnut kontakty takisto ako pre maminky hladajuce tieto kontakty. Nam by momentalne pomohol kontakt na sukr. ortopediu a neurologiu v BA tak ak mate niekto kontakt sem s nim. Dakujeme

silvinka
autor
3. sep 2008

nasla som ortopediu zatial , PRO BIOS , 02/55 56 74 31

ale ovela surnejsie potrebujeme tu neurologiu tak pls ak mate nejake kontakty , moze byt aj statna neurologia ale aby sa tam dalo objednat aby sme nemuseli cakat

pietra
3. sep 2008

opytam sa kamosky, oni niekam na sukromnu neurologiu chodili, mari sa mi, ze to bol prosanus, ale nie som si ista. Ked sa mi ju podari skontaktovat, dam vediet

bilushka
3. sep 2008

Ahoj, ja chodim s malym k pediatricke do Euromedixu a viem, ze je tam aj neurologicka ambulancia, ale kedze sme to zatial nepotrebovali, neviem, aki su tam lekari...
Cislo k nim na recepciu je: 02/ 58 10 64 70 a 02/ 58 10 64 77.
Maju aj webovu stranku, tak si kukni 😉

pietra
3. sep 2008

chodia na mileticovu ulicu, stredisko sa vola sinalgis, pozri ich stranku, tam najdes aj kontakt

silvinka
autor
3. sep 2008

ste zlaticka moc vam zatial dakujem

lucqa
4. sep 2008

ahojky, my sme chodili do Sinalgisu k doktorke Ostrihonovej. Toto centrum mozem len odporucat, boli sme velmi spokojni s pristupom, s objednavanim. Platili sme 3000 na rok.

silvinka
autor
5. sep 2008

lucqa si ma potesila sme tak objednani na buduci tyzden tak potom napisem moje dojmy 🙂)

napadlo m ak by niekto zhanal sukromnu koznu ambulanciu, chodime do Dermasonu

lucqa
5. sep 2008

silvinka, myslim, ze budes spokojna 😀 Malemu pozicala doktorka vzdy to ich kladivko, tak bol cely nadseny 😀