Trvalé bydlisko bábätka a detský lekár

tonicka
10. aug 2006

Ahojte baby. Mám otázočku. Neviete náhodou ako je to s trvalým bydliskom miminka, či môže mať iné ako rodičia. Pripadne ak mám trvalé bydlisko v DNV a bývam na Dolných honoch, a miminko by malo trvalé bydlisko niekde inde napr v DNV, mohli by sme chodiť k lekárovi na dolné hony?

babulina
10. aug 2006

ahojky, pokial viem tak kam zahlasite drobceka tak bude, som mala spoluziacku ktora mala trvale bydlisko v nejakej dedinke pri banskej bystrici a pritom byvala v bratislave a rodicia maju normalne v BA tam kde byvaju, a co sa tyka lekara tak nemusis chodit tam kde mate trvale bydlisko ale tam kde mate lepsiu starostlivost a kde vam to najlepsie vyhovuje

zuz11
10. aug 2006

ja asi tiez budem riesit podobnu dilemu, obaja s manzelom mame TP domov, ja v SA on v BA, rodit budem v BA, Drobcovi chcem dat trvyla pobyt do SA a chodit lekarovi v BA 😀

katrin
10. aug 2006

tonicka, výber lekára je na tebe, nezáleží to od toho, kde máš trvalý pobyt (zatiaľ to tak platí) .. teda, počula som nejaké šumy, že to fickova vláda chce zmeniť a zas budú obvodní lekári 😒

zuz11
10. aug 2006

katrin, nestras 🤐

katrin
10. aug 2006

zuz, nestraším, len občas pozerám správy 🙄

zuz11
10. aug 2006

tak od dnes mas zakaz, aby si ma potom nestrasila 😀 bo pre mna to bude problem 🤐

katrin
10. aug 2006

zuz, napíš premiérovi ako hovorca stránky mk... 😀

zuz11
10. aug 2006

katrin, mna ani starosta sali nevypocul tak premier sa na mna vysere dvojnasobne 😀 jedine ze spiseme peticiu, al eto by bolo tolko bodov ze by sme nevedeli kde to ma hlavu a kde patu 😀

tonicka
autor
10. aug 2006

To by nebolo bohvie čo, lebo ja mám trvalé v DNV, "obvodnú" v petržke, zubára v stupave, kožnú v biskupiciach, internistu vo fakultnej..... 😀

fula
14. aug 2006

Nechodi niektora mamicka k detskemu lekarovi do zdravotneho strediska na Zaporzskej v ba-petrzalke? Ak ano, zaujimalo by ma ako ste spokojne. Zachvilu budem musiet vybrat lekara pre babatko a toto mam najblizsie. Dakujem.

snilko7
14. aug 2006

fula ak myslíš dr. Cigáňovú tak tá je perfektná. Ja aj sestra sme k nej chodili od malička /to sme ešte bývali v Bratislave/. Ja som od nej odišla až keď som musela prejsť k dospeláckému.

fula
14. aug 2006

ano, presne ju 🙂 takze vrelo odporucas?

snilko7
14. aug 2006

Ja určite. Ona je veľmi priateľská a vidno na nej že má rada malé detičky. Dokonca keď som k nej išla / a to som nebývala často chorá/ poznala aj moje meno skôr jak som jej dala kartičku 🙂

barunka
15. aug 2006

fula, aj ja ti ju odporúčam, aj ja by som k nej dala Simi, keby sme sa nesťahovali. teraz máme harpiu, že snilko?? 😀

silvinka
15. aug 2006

tonicka my mame detsku dr. v inom obvode ako byvame a mame tp, takze by v tom nemal byt problem ak teda tebe nebude vadit dochadzat dalej

tonicka
autor
7. sep 2006

Baby, tak mám nové info - dieťaťu musíte pri pôrode nahlásiť také trvalé bydlisko ako má matka, takže som sa bola konečne prehlásiť 😀