Urológ Ján Breza mladšií, prednosta detskej urológie na Kramároch

dollynkaa
13. jún 2018

Zeny mate s nim niekto skusenosti? Pracuje momentalne ako prednosta urologie na kramaroch. Ide mi operovat dceru.

onga1312
13. máj 2019

@lindusss2016 ale ked ju budem nosit na rukach ako si odstriekam mlieko? Nechcem aby sa stratilo

lindusss2016
13. máj 2019

@onga1312 za jeden den sa ti mlieko nestrati. Nemozes kojit cca 12 hod. Poobede jej uz budes moc dat, med ti ju vezmu na salu, tak si ho odsat, hlavne nestresuj

dollynkaa
autor
13. máj 2019

@lindusss2016 a on mal reflux? Musím si zaklopať dcéra mala 4stupen.. Breza ju robil laparoskopicky vstrekol tu látku už neviem ako sa to presne vola a rozšíril mocovu trubicu.. V júli bude rok a všetko oki✊

lindusss2016
13. máj 2019

@dollynkaa ma reflux 3.st. Ako laparoskopicky myslis? To jej asi robili zo spodu, nie? V ramci cystoskopie. Moj maly mal megaureter, jemu sa to nedalo opichat vantrixom

dollynkaa
autor
13. máj 2019

@lindusss2016 aha ano sorry cystoskopiou😅áno zospodu.

onga1312
14. máj 2019

@lindusss2016 oki dakujem za Info

onga1312
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
21. máj 2019

@onga1312 a co presne sa stalo? Ako suvisi zapal pluc s urologiou?

onga1312
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tecko28
22. máj 2019

@onga1312 je mi luto co sa stalo, ale personal ani nemocnoca za to nemozu, proste blba nahoda. Oslabena imunita, male dietatko. Preco z toho vinis ich?

onga1312
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tecko28
22. máj 2019

@onga1312 normalne to nie je. Podala si podnet na urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou? Teploty sa tam predsa meraju minimalne 2x denne sestricka, okrm toho kazda mama ma so sebou svoj. Mna ked sme tm boli dokonca upozornovali, ze si ho mam sledovat a ked sa bude nieco diat mam ich volat. Jedna vec je, ze dieta ochorelo, za to nemozu, ako to oni mali podl teba ovplyvnit, to sa po zakrokoch stva, ze sa tav skomplikuje. Druha vec je ak nekonali ked k tomu stavu prislo a podla toho co pises poslali ta na vysetrenie, diagnostikovali problem. Verim, ze dietatko je uz stabilizovane. Ak je to ich chyba tak to treba riesit, ale nie tu. Ja na nich nemozem povedat pol slova, moj maly ked zamrncal lietali sestricky ako handry aby mu ulavili, nikdy nezazerali, nesomrali. 100% spokojnost

lindusss2016
22. máj 2019

@onga1312 suhlas s @tecko28
Je mi naozaj luto, ze tvoja malicka dostala zapal pluc 😥 ale za to naozaj nemocnica nemoze, musela to mat v sebe uz pred zakrokom a potom je chyba inde, kedze predoperacne vysetrenia robi vas pediater a musela absolvovat aj anesteziologicke.
A presne aj my sme merali teplotu x krat denne, mojmu malemu akonahle skocila na 38°, hned mu robili crp aj kdber krvi a mocu, biochemiu, kultivaciu, no vsetko mozne a to iste sa stalo aj nasej spolubyvajucej. Ona mala 8 m dcerku a jej zavolali pediatra, kedze pricina jej problemov nebola urologicka a to mala mala len nejaku lahsiu virozu, trosku soplik. Takze naozaj nemam pocit, ze by tam zanedbavali pacientov. Chapem, ze si vystrasena a aj nahnevana, ale u tvojej malej to muselo mat rychly priebeh, ked sa to tak zvrtlo. Oni su urologovia, pocitsju s tym, ze to dieta tam ide na zakrok zdrave. Ze kazde dieta ma po zakroku oslabenu imunitu, je proste fakt a nie je to ich vina. Zapal pluc sa nevyvinie zo dna na den z uplneho zdravia...

onga1312
22. máj 2019

@lindusss2016 vase nazory neberiem, moja bola zdrava dva dni pred hospitalizacou mala robene predoperacne vysetrenie a boli uplne v poriadku. A patri to aj sem napisat.

lindusss2016
22. máj 2019

@onga1312 brat to nemusis, pravda je ale taka, ze urologicky zakrok jej sam o sebe nemohol sposobit zapal pluc. Komplikacie po akomkolvek zakroku sa bohuzial stavaju a predpokladam, ze u tak maleho babatka su este pravdepodobnejsie, kedze ma slabu imunitu. Virus v sebe mohla uz mat, len to nikto nezistil. Alebo ako myslis, ze by kvoli nim dostala zapal pluc? Ved to sa nestane len tak.

lindusss2016
22. máj 2019

@onga1312 a ako je na tom teraz mala? Zaberaju jej atb? V kazdom pripade drzim palce, nech sa z toho rychlo dostane a ak mas pocit, ze cokolvek zanedbali, daj to presetrit. Ja za seba nemozem povedat, ze by nieco neriesili, ked sa mamicky stazovali, ale tak sama vies najlepsie, ako to bolo...

onga1312
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
22. máj 2019

@onga1312 no tak to som rada, ze to aspon dobre zvladla. Viem si predstavit, aky strach si musela zazivat 😥 ja som sa tiez bala po zakroku vsetkeho a veru som ich aj vkuse s niecim otravovala, ale maleho vzdy pozreli, ked sa mi bic nezdalo. Mozno si vychytala blbu smenu 😐 alebo ak to bolo cez vikend, tak to mavaju problem s doktormi, lebo je tam jeden na tri oddelenia. A co jej robili, ze mala dve narkozy po sebe? To som tam este ani nepocula. To ju fakt mohlo privelmi zatazit,chudatko male 😥

onga1312
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
23. máj 2019

@onga1312 och no urcite to bolo vela na to male telicko, ale hlavne, ze to zachytili na zaciatku a ze uz js lepsie. Zelam skore zotavenie. Ak si tam ty nebolo spokojna, mas moznost ist nabuduce do martina alebo kosic. Popripade tu na mk je jedna baba, co dala malu operovat v polsku, ale tam by si si to hradila asi sama. Pridaj sa do akupiny nefrologicke problemy u deticiek a tam zistis viac, ked chces chodit inde.

onga1312
23. máj 2019

@lindusss2016 oki dakujem za info