Vie mi niekto poradiť dobrého pediatra v Senci?

ada78
9. mar 2007

Ahojte. Vie mi niekto poradit dobreho pediatra v Senci??? Vydala som sa sem a nikoho tu nepoznam. Vdaka.

santafe
16. jún 2016

@salat dakujem ti 🙂 a presne ako pises, aj ja by som s najvacsou radostou odporucala ostatnym novorodicom, ale ked nie je co.... je to smutne.

len som tusim tu niekde citala, ze dr Harsany neberie uz...tak neviem. pojdem sa aspon spytat, vsak za to nic nedam.

salat
16. jún 2016

@santafe podla mna ho ukecas a myslim, ze babatka berie, len vacsie deticky uz nie. Vyskusaj. Silno drzim palce ;)

ziza55
2. aug 2016

@santafe aj ja som chcela ist k dr harsanymu s detmi..neberie:(

elka2016
10. jan 2017

Ahojte žienky chcem sa opýtať či poznáte niektorá pani MUDr. Eva Podivínska je to pediatrička v Senci len neviem na ňu nájsť žiadne recenzie.

olivs
28. sep 2017

@matkovazuzka ahoj,vymynili ste toho pediatra nakoniec?kam sfe sli a ako ste spokojni?d

matkovazuzka
28. sep 2017

@olivs nie zostali sme a sme spokojni 😉

elena_c
14. nov 2017

@salat
@kosticka30
Síce je to staršia téma, ale po dnešku sa aj ja zaraďujem k mamičkám, ktoré sú doktorke Hervayovej zjavne nesympatické, alebo vždy trafia jej zlú náladu :D už druhý raz bola na mňa veľmi nepríjemná. Pritom tam nechodím často a s každou somarinou, neurčujem diagnózy za ňu, aj som slušná, vždy pozdravím, poďakujem.... Prvý raz som si povedala, ok, asi má zlý alebo ťažký deň, ale dnes ma už celkom napálila...
Aj keď som jej dokázala, že mám pravdu a na pohotovosť sme išli preto, lebo ona má na SVOJEJ stránke zle uvedené ordinačné hodiny, nevypadlo z nej ani "prepáčte". Pritom ona sama má na FB pravidelne výlevy o tom, ako mamičky nepovedia ani dobrý deň, ďakujem, dovidenia...
Takže kočky, ak máte tip na dobrého pediatra v SC, prípadne Dunajská Lužná, Šamorín tak sem s ním. 🙂

salat
14. nov 2017

@elena_c no ja si nepamatam, kedy mi pani doktorka odzdravila. ze sa teda ona pohoršuje, je dost vtipne :D
a presne: ani naznak ospravedlnenia sa ci lutosti, bagatelizovanie problemov dietata a pomaly kazda matka je trapna hysterka 🙂
skoda, ze jej chyba sebareflexia, ked uz slušnosť pokulhava... je mi hrozne luto, ze som to vsetko tak dlho prehliadala a stale hladala chybu vsade inde, len nie v nej.

zial, priamo v SC tazko odporucit niekoho, kto by vzal prestup. zjavne pani doktorka nesetri vylevom ani kolegov, ktori prichylia jej "bezdôvodne" ufrflanych ex-klientov...

mozno Gramblickova a neviem ako Varga. drzim palce a ked najdes, daj vedieť aj zvysku tu ;)

nniikkii
20. nov 2017

Prosím ja budem len riešiť pediatra, automaticky je to tak, že patríme k dotyčnému podľa ulíc? /kde si to viem pozrieť?/ resp.môže nás odmietnuť, pre plný stav alebo naopak ja ho môžem odmietnuť? Ďakujem

salat
20. nov 2017

@nniikkii nie, môžeš si vybrať, ktorého chces a zavoláš mu, či berie nových pacientov. väčšina bábätká veľmi rada zoberie, lebo na ne dostáva dosť z poisťovne ;)
nemusíš sa orientovať podľa ulíc. Varga, Gramblickova, Harsanyi - z nich by som si vyberala ja. potom uz len mimo SC 🙂

nniikkii
21. nov 2017

@salat prosím Grablickova a Harsanyi su v akej cca vekovej kategorii? Vargu poznam este z detstva to viem, že je starsí pan. dakujem

loginexistuje
21. nov 2017

@elena_c Harusincova je fajn da sa cez net objednat ale ordinuje vo velkomngrobe a v abrahame ale je uplne super aj sestricka fakt top

salat
21. nov 2017

@nniikkii netusim 🙂

salat
21. nov 2017

@elena_c prosim, aký ma FB? ja som nenasla a chcem to vidiet :D

elena_c
21. nov 2017

@salat ambulancia Medped. 😉 pred pár mesiacmi tam mala niečo o tom zdraveni a začiatkom jesene zas o tom, že s každým soplikom netreba bezat k nej. Akože ja sčasti súhlasím, ale zas keď matka má zlý pocit, tak podľa mňa by to lekár mal brať do úvahy, aj keď je to na prvý pohľad "len" soplik.

samer909
31. dec 2018

@ziza55 možem sa opýtať ku akému doktorovi dochádzate?