Vie mi niekto poradiť dobrého pediatra v Senci?

ada78
9. mar 2007

Ahojte. Vie mi niekto poradit dobreho pediatra v Senci??? Vydala som sa sem a nikoho tu nepoznam. Vdaka.

mimusik88
18. feb 2013

a ešte Dr. Hervayovej... my tam chodíme a som velmi spokojná, malý má už 14 mesiacov a ešte nebral ATB. skôr my káže kúpiť nejaké homeopatiká...

kadulka
3. máj 2013

ahojte, iný pediater ako Harsányi? nie som s ním spokojná tak hľadám niekoho iného.

alenka1984
7. jún 2013

Ahojte, prosim vas, viete mi niektora povedat o MURD Gramblickovej? Nejaky novy detsky pediater v Senci. A vraj je aj kardiologicka.

barborka27
22. júl 2013

@kadulka ahoj,mozes mi prosim ta napisat,preco nie si spokojna s Harsanyim?Vdaka

viktoria28
4. jan 2014

@ada78
Dobry gynekolok je MUDr. Malova

viktoria28
4. jan 2014

Dobry den. prosim vas poradte mi ake je detsky lekar Varga v Senci . dakujem

viktoria28
9. jan 2014

Aka je detska lekarka v senci MUDr. Gramblickova

martinka008
17. feb 2014

@viktoria28 Neviem ci si sa uz dopracovala k nejakym nazorom, ale ja sa prave rozhodujem, ze pojdem od nej prec. Lekarka je v pohode, prijemna, ochotna komunikovat, nepredpisuje ATB hala-bala, ale jej sestricka je katastrofa. Maly place, len co ju zbada. Neprijemna, ofucana zenska, nechapem ako niekto moze taku sestricku zamestnat, este k tomu v detskej ambulancii. Navyse, ta sestricka domota vsetko co moze, ked maleho vazia a meraju musim si vsetko pamatat, lebo ked sadne za stol uz nevie ake udaje ma zapisat...

viktoria28
18. feb 2014

@martinka008 no zatial som sa bola iba tam pytat ci by nas zobrala.Len tam je to ze my podla ulice patrime k nej a ja moc tu tych lekarov nepoznam tak ja neviem kde by bolo najlepse aby som dala maleho kartu. prosim poradte mi

martinka008
18. feb 2014

Uz som sa rozhodla, ze ideme od nej prec. Akurat riesim, ci si najdem ineho lekara v Senci, alebo ci pojdem do nejakej sukromnej kliniky v BA. Radsej by som sla do BA, ale neviem si predstavit to lietanie hore-dole, toho sa trochu bojim.

mimusik88
25. feb 2014

Na Šafarikovej ulici v rodinnom dome.

olivs
8. mar 2014

Je tu niekto kto je spokojny so svojim pediatrom v Senci? tiez ma o chvilu caka vyber a vobec ich nepoznam, potesim sa vsetkym tipom..

mimusik88
1. apr 2014

Na Safarikovej v zltom rodinnom dome.

mimusik88
1. apr 2014

Chcem sa Vas spytat kam chodite s detmi k zubarovi?

zuzulienkaaaa
12. apr 2014

môžem potvrdiť, že u mudr grambličkovej je sestrička, ktorá (slušne povedané) nemá k deťom veľmi blízko...dcérka tiež plače, len čo ju vidí...pôsobí hrmotne, má hrubý prefajčený hlas...raz som dokonca zažila, že si odbehla von zafajčiť s tým, že mi v čakárni povedala, že mám počkať, lebo pani doktorka vypisuje nejaké tlačivá....fajčiť by skutočne v pracovnej dobe nemusela...

čo sa týka pani doktorky grambličkovej, pôsobí milo, pokojne...my sme nemali žiadne zdravotné problémy doteraz, takže sme absolvovali len poradne a očkovania....takže neviem posúdiť, aká by bola pri väčších zdravotných problémoch...reagovala aj na e-mail - raz sme tak dohadovali termín poradne, nechcela som po nej nejaké konzultácie zdrav.stavu

čiže ak sme tam raz za uhorský rok, prežijeme to, že to dcérka preplače, pretože sa bojí sestričky...naposledy sme tam boli v roku a pol, možno že teraz už by sa jej dcérka nebála, neviem posúdiť...

ifankah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veriiii
28. apr 2014

@ifankah toto je prispevok o Senci, nie Senici😉

veriiii
28. apr 2014

@zuzulienkaaaa no veru, sestricka u Gramblickovej arogantna, ked som poprosila,ci by mohli malo odvazit,tak prevratila ocami, takisto CRP..velmi arogantna zena...Gramblickova nedava len tak antibiotika?? nam dala antibiotika bez CRP, nakoniec z toho zapalu hrdla bol reflux..presla som k Hervayovej-zly diagnostik a to nehovorim len ja...takisto,ked zisti,ze clovek si je ochotny priplatit za nieco(napr som chcela CRP pred ockovanim..),hned si chce "uctovat"..sestricka posobi milo,ale iba posobi..teraz sme u Somogyovej, zatial sa mi najviac pozdava..

martinka008
30. apr 2014

@veriiii My sme u Gramblickovej nemali ATB ani raz, ale je pravda, ze sme ani neboli poriadne chori, takze to neviem objektivne posudit. Ale musim dodat, ze nezostupene vajka som musela urgovat ja a pytat si papierik na urologiu, ona chcela cakat az do leta - vtedy uz budeme mat pomaly aj po operacii ☹. Uz som od nich medzicasom odisla, nemala som na to nervy, maly by to urcite zvladal lepsie cim by bol vacsi, ale ja nie 🙂. O dva tyzdne ideme na vstupnu prehliadku k novej lekarke v BA, tak som zvedava...

olivs
16. júl 2014

dievcata, mate niektora skusenost aj s Mudr. Jozefom valkarom z Kralovej pri Senci?? vdaka

persefona
21. júl 2014

A kolko sa plati u MUDR. Harsanyiho? Nikde to neviem najst na nete. dakujem.

persefona
22. júl 2014

ďakujem 🙂 nevedela som to nájsť

lienka7
22. júl 2014

@persefona sorry ..az teraz som si vsimla ze je to linka pre dospelych.
Tu je pre deti: http://www.medinet.sk/download/cennik_vykonov_d...

matkovazuzka
5. aug 2014

ahojte dievčatá, máte niektorá skúsenosť s MUDr. Jozefom Valkárom z Kráľovej pri Senci ? Ďakujem.

olivs
10. aug 2014

nikto nic?

olivs
27. aug 2014

@matkovazuzka vyskusali ste toho dr. valkara?

matkovazuzka
27. aug 2014

@olivs
Ja som zatial pocula len odporucanie od dvoch znamych obe pozitivne, jedina nevyhoda vraj je ze nepracuje kazdy den lebo ma ordinaciu aj v Jelke, ale podla ordinacnych hodin co som nasla na nete by mal pracovat kazdy den asi cca 1,5 hod. Asi le okrem jedneho dna, volala som s nim ze ake ma podmienky ci by nas vzal.ked sa drobec narodi povedal ze nie je problem po prichode z porodnice sa mame ohlasit orvu navstevu robi doma ostatne ambulantne jedine zeby sa naskytol nejaky problem ze pride domov, vtedy sa uz plati ale.cenu mi nevedel povedat ze to zavisi od ukonov. No kazdopadne sme sa rozhodli ze pojdeme ku nemu je to vedla v dedine mame ho naskok tak uvidime ak by sme neboli spokojni tak lekara zmenili, ale komunikacia s nim bola prijemna a vraj aj sesteicku ma milu, ak by boli nejake nove info dajte vediet 🙂

olivs
27. aug 2014

dakujem..konecne aspon naake info🙂

365
2. okt 2014

Ahojte, tie, co chodite k Dr.Somogyiovej, viete mi povedat o poplatkoch? Ci sa plati nejaky rocny al. jednotlivo za vysetrenia?
Dakujem