Vie mi niekto poradiť dobrého pediatra v Senci?

ada78
9. mar 2007

Ahojte. Vie mi niekto poradit dobreho pediatra v Senci??? Vydala som sa sem a nikoho tu nepoznam. Vdaka.

janula203
9. mar 2007

Doktor Varga....len ma vela pacientov, tak sa treba hlavne opytat...nas vzal na zaklade poistovne Dovera...Inak je celkom fajn...sestricka tiez...

pigi
9. mar 2007

Ja chodim s dcerkou k Dr.Harsanyimu. Plati sa u neho rocny poplatok 1000,-. Je na telefone kazdy den tusim do deviatej vecer, takze ak ma mamicka akykolvek problem, moze zavolat. Ordinaciu ma na pesej zone, v novych priestoroch od marca - v roznom dome vedla rozostavanej bytovky. Je vcelku dobry, nedava detom pri prvych soplikoch antibiotika, vsetko vzdy vysvetli.

ada78
autor
13. mar 2007

Dakujem kocky. A este sa chcem spytat, ci nepoznate dobreho gynekologa v SC. Ja chodim do BA a vobec nie som spokojna, tak rozmyslam, ze ho vymenim.

janula203
13. mar 2007

ja mam v senci gynekologa, ale tusim ho tiez vymenim, tak v tomto ti asik neporadim, to skor aj ja bysom potrebovala v tomto poradit

anielik
13. mar 2007

Jej aj ja mam tento problem...chvalabohu ma prijal p. Varga, aj ked sestricka ma pred tym poslala...
Drzim palceky.

pigi
13. mar 2007

Ja som chodila ku gynekologovi Dr. Vankovi, ale chcem od neho odist. Ked som bola tehotna a isla som na AFP testy, vysli mi zle hodnoty a miesto toho aby mi to vysvetlil a ukludnil ma, tak mi povedal, ze hlavne sa nemam trapit, preco prave ja budem mat postihnute dieta.... Tak som od neho odisla. Moj porodnik sa tym vysledkom testov iba zasmial, vraj nemaju vypovednu hodnotu, lebo chyba treti udaj. Moja dcerka sa narodila uplne v poriadku. Nemusim hovorit, ze som vtedy tyzden prerevala.
Vraj vyborny lekar je v malej ulicke oproti obchodu s detskym tovarom, na rohu ulice z pesej zony je kaviaren Laguna. Jeho priezvisko zacina na Š.. , ale ordinuju tam viaceri, aj zena. Vyhoda je, ze ordinuju v poobednych a vecernych hodinach, co ocenia najma pracujuce zeny. Na ordinacii su ich telefonne cisla, takze sa da vopred objednat.

janula203
14. mar 2007

ahojky pigi, ja prave k tomu doktorovi chodim...a som celkom spokojna, ale ked odstahujeme zo senca, tak neviem, ci u neho ostanem...co som nebola spokojna, tak som bola v 8.tyzdni tehotenstva a tehotenske testy mi vychadzali dost neisto, a to som bola len par mesiacov po operacii stitnej zlazy, tak bolo dolezite, aby som vedela, ci som tehotna, a sestricka ma v telefone vyslovene odhovarala od krvnych testov, ze je to zbytocne, ze ultrazvuk mi este nemozu urobit, a v podstate tam slo len o to, ze ten odber by som si mohla zaplatit, aj lekarka-zena ma odhovarala....uplne trafene, taka som bola rozculena...cobolo na mojom hlase aj isto pocut....napokon som bola asi raz u tej zeny a potom som si vybrala chlapa...a je fajn, taky mily, ohladuplny...

ada78
autor
15. mar 2007

Ahoj Janula. Ty chodis k tomu doktorovi na Š? Nemohla by si prosim ta poslat jeho priezvisko? Ď. 🙂

janula203
15. mar 2007

Mudr. Šimko sa vola....

nikollette
6. aug 2009

My chodíme k doktore Somogyiovej.. je velmi príijemná, a zdá sa mi aj precízna 🙂

A k tomu gynekológovi, ja ho mám celkom rada (Vanka myslím)
A hej v tej uličke oridnuje Šimko, a tuším aj Oťapáková, ktorá je aj v ružinove 😉

panki
9. aug 2010

Prosím Vás nevedel by mi niekto poradiť teraz načerstvo dobrého pediatra v Senci? Neviem sa rozhodnúť, počula som že u Somogyovej je nepríjemná sestrička a u Haršányiho ma dosť odrádzajú ordinačné hodiny. Inak patríme k Hervayovej ale k tej určite nejdem. Ďakkujem za akúkoľvek skúsenosť.

vera1132
9. okt 2010

ahojte, chcem sa opytať či by ste mi poradili kedy je dobré si hladať detského pediatra?
a ktorý je dobrý? chcela by som niekoho zo Senca 🙂
dakujem

maxinax
15. okt 2010

Panki, preco nie k Hervayovej? Ja tiez zhanam pediatra v Senci, nepoznam tu ziadneho, Hervayovu som si nasla len na nete. Som uz v 37. tyzdni, takze najvyssi cas nejakeho oslovit, viete teda poradit?

gretkab
16. okt 2010

My chodime k Harsanyimu, idealny asi nie je nikto, ale ja som vramci Senca nikoho lepsieho nenasla 😉. Tie ordinacne hodiny su sice nafigu, ale ked s nimi pocitas, je to ok, vzdy zavolam vopred sestricke, kedy mam prist, nikdy sa mi nestalo, ze by ma nevzal, aj ak ma vela pacientov a ordinuje len hodinu (ostane tam dlhsie). Ale je pravda, ze furt chodi neskoro, ale realne dlhsie som tam nikdy necakala. A klop, klop, uz sme tam neboli ani nepamatam.
Ku gynekologovi chodim ku Vankovi (teda bola som tam konkretne raz), ale zdal sa mi predcizny, ale ja nie som tehu a na moju jednu rocnu preventivku sa mi zda fajn.

gretkab
16. okt 2010

Este k Hervayovej - moje 2 kamosky tam maju deti a obe su spokojne, ale obe ich deti brali teda x-krat viac atb ako moje (ale mozno je to zhoda nahod). Harsanyi je dost velkym odporcom atb.

sirinka
16. okt 2010

my chodime k somogyiovej, sestricka sice dvakrat milo neposobi, ale je v pohode.
s doktorkou som spokojna, atb nam nasadila vzdy az po vyteroch, resp. vzorke mocu...
pri harsanyim som raz bola na pohotovosti, velmi precizne malu prezrel, ale dostal ma s tym, ze mam vziat polrocne dieta na vyplach usi...pritom ten maz tam maju deticky ako prirodzenu ochranu...no ale co uz...

maxinax
21. okt 2010

Vdaka baby, a vedeli by ste mi este povedat, ci telefon 4592 7700 k Hervayovej je aktualny? Lebo uz druhy tyzden mi to nikto nezdviha, asi budem musiet prist osobne...

vera1132
20. júl 2011

@maxinax hervayova ma od 25.07 - 12.08. dovolenku zastupuje ju Somogiová

vera1132
20. júl 2011

@maxinax sorry, teraz pozeram že ten tvoj príspevok je z minulého roka, pardooon

maxinax
22. júl 2011

@vera1132 🙂 ale dobre vediet ze ma dovcu, na 8.8. nam dala poradnu. Ale vsak to asi nevadi, vybavi Somogiova, nie?

vera1132
22. júl 2011

@maxinax no tak to neviem, lebo minule sme mali poradnu, a somogiova mala dovolenku, a dosli tam pacienti od nej, a naša dr. ich polala preč, že ked to neni nič vážne tak nech pridu zajtra ked nebude mať babatka. tak neviem, radšej si skús zavolať. aby si zas zbitočne nešla. 🙂

lipsa
13. aug 2011

ahojte, zhanam dobreho pediatra/icku v Senci a okoli. Sme cerstvo pristahovani do SC. Gynekologa mam v Ba a som s nim max spokojna. Odporucil mi pediatricku Dr. Misikovu v Ivanke. Uz 3 tyzdne sa jej snazim dovolat, pisem sms a nic - nedviha, neodpoveda ... aby som jej nekrivdila, druhy telefonat zdvihol jej manzel a povedla ze soferuje a ze nech zavolam zajtra ... som z nej trochu sklamana a preto idem zhanat dalsie kontakty na dobrych pediatrov. Viete mi poradit? DAKUJEM 🙂

lady511
28. sep 2011

aj ja hladam dobrého pediatra kedže sa stahujem do Sc...asi zavolám Harsánymu envadí mi ten poplatok hlavne nech je dobrý...dufam že nás zobere

lucadra
28. sep 2011

@lady511 Harsanyi je dobrý, no pokiaľ nie je žiadny väčší problém. Na také soplíky a nádchy a chrípky je dobrý, no ak je niečo vážnejšie, tak to už nie. Osobná skúsenosť

marfinak1
25. jan 2012

@nikollette precizna? Somogyiova? to bolo v ktorom storoci? Mne sa zda lajdacka, sice sa usmieva ako slniecko na hnoji ale nie je precizna

squella
18. nov 2012

@lady511 Ahojky, písala si kedysi dávnejšie, že sa prihlásiš s dieťatkom k doktorovi Haršányimu. Išla si tam napokon? AKo si s ním spokojná? Dík za odpoveď.

lady511
18. nov 2012

@squella Ahoj,,,ano sme u neho velmi som spokojná aj ked je drahší ako iný doktory je príjemný,,je skvelý odborník,,,mam číslo na mobil keby niečo hocikedy možem mu zavolat ak by sa niečo dialo s malou,,,som velmi spokojná,,aj s prístupom,,,proste superr 😉

dada200
18. nov 2012

Ahojte, ja som tiež veľmi spokojná u Haršanyiho,nepredpisuje zbytočne deťom ATB a výhoda je, že sa objednam presne na čas a nemusím tam sedieť pol dňa s ďalšími chorými deťmi.Poplatok je úplne primeraný, keďže už nič iné neplatim ako inde za CRP, potvrdenia, odbery! Zo Seneckých pediatrov asi najlepší.

squella
18. nov 2012

@lady511
@dada200
Dakujem babenky, fakt ste ma potešili.

mimusik88
18. feb 2013

chcem sa spýtať na Dr. Vanka... kde má vlastne ambulanciu? Ď.