Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vybavovačky lekárov a krstu v Piešťanoch

ewka0012
8. nov 2011

ahojte,chcem sa opytat kedy mam ist hladat pre dieta detskeho doktora a kedy zacat vybavovat krst?staci ta az po porode alebo s tym mam zacat este pred?som v 30 tyzdni prave,ja sama este chodim k detskemu lekarovi 😉 v sobotu uz mam 26rokov tak budem musiet k dospelemu.som z Piestan nepoznate niekto dobreho lekara pre deti?niektore tehule ma strasia ze lekara treba hladat este pred porodom ze potom ma nemusi prijat alebo moze mat plno.v PN byvam len pol roka a nepoznam tu lekarov,ani dospelych ani detskych.vobec neviem kam mam ist.a krstit by sme chceli v kostole sv.Stefana,tam sme mali aj sobas,treba ist za fararom tiez pred?diki za rady

jankab82
13. nov 2011

ahoj, ja pochadzam od piestan, sestra ma v Pn detskú lekarku, je uz sice starsia ale zato velmi dobra, dr. Bošanska, moj brat k nej este chodil ako dieta a velmi mu pomohla nikto mu ani nedaval nadej na prezitie nakolko sa predcasne narodil a nemal vyvinute este pläca a da sa povedat tato ho z tho uplne dostala, sestra si ju tiez chváli, , ohladom krstuu, asi ani nie, obidve krstili v kostole a viem ze sme isli za fararom az ked sa malinké narodilo, nakolko clovek este nevie kedy presne to bude

Tu začni písať odpoveď...

Odošli