Vytratila sa mi pravidelná bolesť prsníkov pred menzesom

anonym99
10. mar 2016

Ahojte, prosim, zaujimal by ma nazor. kazdy mesiac od ovulacie az po menzes mavam velmi citlive az bolestive prsia. Cyklus mavam pravidelny, cca. 29-30 dni, ovulaciu cca. 16 den cyklu. Posledne mesiace sme vsak zacali riesit pricinu neuspesneho snazenia sa o babatko a zistili mi zvyseny prolaktin, zaroven zhorseny spg manzela. Bola som z toho v strese a predpokladam, ze prave preto som mala posledny cyklus iba 25 dnovy. Pri poslednom vysetreni mi vsak povedali, ze prolaktin mam uplne v norme a spg tiez neni az taky zly, takze potom ako ma lekari brutal vystresovali, zrazu to nie je take zle.. Avsak tento mesiac ma absolutne nebolia prsia. Teraz mam 26 den cyklu a citim ze su citlivejsie, ale to je nic oproti tomu co som mala predtym. Myslite, ze to suvisi s tym prolaktinom? Nebrala som na to ziadne lieky, upravilo sa to samo. Je mozne, ze by to mohol byt aj priznak tehotenstva? Viem, ze vacsinou prsia bolia, ale kazda sme ina a mozno prave u mna to je naopak..ci je to blbost? dakujem

anonym99
autor
10. mar 2016

Nie je nikto kto by poradil? :(

cervenaruza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leren1
10. mar 2016

Ahoj mam tento mesiac presne to iste...este aj ms meska dva dni a vzdy predtym min.tyzden ma bolia prsia a teraz nic ...dokonca ma zacali svrbiet...nerozumiem tomu...

catherinah
11. mar 2016

Ja to isté. Vždy ma bolia a teraz absolútne nič.
Nechápem.....Test negat.

koka231
11. mar 2016

@leren1 mna tiez zacali svrbiet dnes som myslela ze si ich rozskrabem a to som 29dc a asi 10dpo ..vcera bolesti vo vajecnikoch ale tak chvilkove tlacenie tahanie nic strasne a dnes mi je zasa na vracanie a kyselinu mam ...ale moc skoro na tehu priznaky asi

leren1
11. mar 2016

@koka231 nie nemyslim si ze je skoro...niekto ma aj skor...ja mam dnes vacsiu bolest krizov aj bruska az take rezave tak asi zbehnem na pohotovost aby to nebola cysta ☹

leren1
11. mar 2016

@koka231 a tebe drzim palce moc moc moc !!!

anonym99
autor
12. mar 2016

Je to fakt zvlastne, vzdy ma velmi bolia..teraz trochu zacali ale neda sa to ani porovnat s tym ako predtym. Test negativny..uvidim za par dni ci mi pridu dni. Ale tento cyklus som cela nejaka divna, bodaj by to konecne vyslo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre