Zariadenia Pronasus a Medifera. Máte skúsenosti s detskými lekárkami?

vcielocka1
11. feb 2010

chcem prihlasit svoju dcerku k detskej lekarke, mate niekto skusenosti s lekarmi v danych zariadeniach? dakujem...

miluska.h
11. feb 2010

my chodime do Medifery k Dr. Linkayovej....sme spokojni...vyhodou je, ze nemusime cakat, funguje tam system objednavania na urcitu hodinu...nevyhoda: zle parkovanie

vcielocka1
autor
11. feb 2010

miluska.h
dana doktorka sidli v auparku, alebo v meste?
je mila, lebo nemam dobre skusenosti, preto hladam inu doktorku a zaujali ma tieto dve strediska

mir09
12. feb 2010

Ahoj my chodime do Prosanusu / Daxnerovo nam. Dr. Raskova, je mila, ale mam skusenosti s Mediferou o neco lepsie, rychlejsie objednavanie, hlbsia starostlivost, asi by som aj napriek fajn doktorke dnes dala maleho skor do Medifery

vcielocka1
autor
12. feb 2010

mir09
ahoj, aj mna laka ta medifera, zhanam preto info, aby som vedela ako sa rozhodnut, mozem sa opytat, preco si presla do prosanusu,dik?

mir09
15. feb 2010

Ahoj, teda ja do Mediferi chodim uz asi 5 rokov, ale priatel je v prosanuse, a mame to blizsie z domu, myslela som si ze to bude to iste, aj ked procare je lacnejsi, ale asi v medifere je trochu dokladnejsia starostilvost, cize vyber bol cisto z praktickych dovodov, to jest blizsie a trochu lacnejsie

miluska.h
15. feb 2010

vcielocka: dr. Linkayova je na Sturovej. je velmi mila a dosledna. aj nas Tomasko si ju velmi oblubil 🙂

vcielocka1
autor
16. feb 2010

miluska.h
mna celkom zaujal aupark, zda sa mi lepsie vybaveny ako sturova, tam nepoznas nahodou nejaku fajn doktorku?

pietra
16. feb 2010

my chodime tiez do medifery, par krat ma sice nahnevali, ale s doktorkou Linkayovou som nadmieru spokojna 😵 Tu odporucam
pokial ja viem, tak pediatria je len na sturovej, v auparku je par odbornych ambulancii, ale pediater nie 😕

simka77
22. feb 2010

Ahojte, s dcerou chodime do Prosanusu k MUDr. Raskovej a som spokojna. Chcela som k nej prihlasit aj syna, ale bolo mi povedane, ze doktorka neberie dalsie deti, lebo dalsia detska doktorka odtial odisla a "zdedila" jej pacientov, takze ma plno. Bola mi doporucena MUDr. Krajcirova v Euromedixe (patri do jednej skupiny s Prosanusom). Kedze mam novorodenca a k lekarke sme museli ist, tak sme tam syna prihlasili, ale asi to budem musiet inak riesit, chcem mat obe deti u jednej doktorky. K MUDr. Krajcirovej posielaju rodicov s detmi, ktori sa chcu prihlasit do Prosanusu, kde je plno.

lencci
11. mar 2010

Ahoj, chcem sa opytat ako to funguje v tej Medifere? Tiez sa mi to celkom pozdava. Mame teraz doktorku s ktorou niesom spokojna, mam pocit, ze nas nevysetruje dokladne, len tak povrchne. Hladam lepsiu starostlivost. Ako je to s platenim? Preplaca to poistovna alebo sa kupuju nejake balicky?

denisapap
6. júl 2010

My chodime tiez do Medifery k p. doktorke Linkayovej a sme velmi spokojni. Objednavanie na cas je super, maximalne sa tam caka 10 min aj to malokedy, Velmi dokladne vysetruje a to mozem porovnat s inymi lekarmi. Zatial sme nemali ziadny problem, a to syn bol dost casto chory za posledny rok. Jediny a to dost velky problem je prave v plateni a poistovniach. Minuly rok som sa prepoistila so synom zo VZP do Dovery, aby sme si mohli zaplatit balik v tomto roku. Tento rok uz Medifera nema zmluvu s Doverou, tak odporucaju sa prepoistit do Unionu alebo VZP. Momentalne uz ponukaju rozne akciove baliky a su moznosti aj s Doverou, len velmi limitovane. Je mozne platit aj priamo za vysetrenie, len je to teda dost drahe, v pripade ze niekto nema ich zmluvnu poistovnu.

izabelkak
7. júl 2010

@denisapap prosím Ťa a je tam čakáreň jedna pre choré aj zdravé deti, lebo čo mám info tak v procare je vchod pred choré a zdravé deti osve, teda aspoň na daxnerovom vraj, ale tak mám to z druhej ruky, žial tam je podmienkou aby dieťa vzali že obaja rodičia sú klientmi procare... ako je to v Medifere?

denisapap
7. júl 2010

Do Medifery chodi len nas syn, takze to nie je obmedzene na celu rodinu alebo tak. Ale co sa tyka poradne, tam je vymedzeny cas na poradnu, a chodi sa do ambulancie kde chodia aj chore deti. Cize vstup je ten isty, ta ista cakaren, ta ista ambulancia, akurat je vypisane na dverach, ze pocas poradne sa neodporuca vojst s chorymi detmi. Objednava sa na cas, to znamena, ze by tam ziadne chore deti v ten den nemali byt. Ale toto neviem na 100% lebo do poradne som tam nechodila...

materna
5. aug 2010

ahoj,
počas vymedzeného času na poradne na pediatrickej ambulancii si neobjednávajú choré deti, ale občas sú niektoré mamičky nedisciplínované a prídu s chorým dieťaťom bez objednania a je im to jedno ..... 😠

kwetinka1
22. sep 2011

neviem, ci je tato tema este aktualna, ale s mediferou som nespokojna. dcerke tam podcenili problem ☹ jedine co je tam plus je asi ten pristup, ale teraz aka je konkurencia, tak ten pristup je u sukromnikov vsade velmi dobry.

poussin
12. okt 2012

@kwetinka1 ahoj kvetinka aky problem podcenili? Mozes mi napisad do posty? Aj u akej lekarky ste.