Znáte dobrého dětského psychologa v Bratislavě?

shall
15. apr 2009

Muže mi někdo poradit dobrého dětského psychologa v BA?
Mám 5letou dcerku a je nenormálně tvrdohlavá a ,,rozmazlená,,.
Vynucuje si, mluví se mnou jak s podřízeným a je absolutně nezlomná.
Dá se říct, že je taková od malička, ale mám obavu, když pujde do školy, jak to zvládnem.
Teď chodíme jenom na logopedii a je to pro mě očistec. Když jí něco nejde, tak s tím hned sekne.

buba13
14. okt 2015

@milkac ďakujem. Odmietla má. Vraj nepracuje s 3 ročnými deťmi

milkac
15. okt 2015

@buba13 Jaaaj, no ano, nasa uz isla do skoly... No 3 rocne je fakt male, neviem ci s takymi malymi vobec moze pracovat psycholog... A co mate s nim za problem, ak Vam teda nieje blbe to sem pisat?

buba13
15. okt 2015

@milkac malý krásne rozpráva. Všetko vie vysvetliť. On naozaj je na svoj vek dospelak. Nechce jest v škôlke. Aj to co má doma rád tam neje. Povie keď som hladný tak mi navaris a aj riaditeľke to tak povedal. Le on je na.pár jedál zvyknutý. Ani keď bol malý tak som s ním nepohla. Obvodná mi hovorí. To s nebojte on začne ako uvidí deti tam. Možno ešte čas to chce. Uvidíme. Fakt neviem ako na neho

drobcek24
4. nov 2015

@buba13 dr.Bulasova ta odmietla ? moja mala bude mat 4roky o mesiac tak ani nas nevezme? a kam idete k akému psychologovi ?
ja som dnes volala dr. Dibarborovej ale plati sa za sedenie 38eur ☹
tak zhanam dalej niekoho kde sa neplati resp. to preplaca poistovna

buba13
4. nov 2015

@drobcek24 odmietla že s takymi malými nepracuje. Nechala som to tak a pomáhajú mi v škôlke veľmi teraz a malému sa pekne rozširuje síce pomaly ale isto jedálniček. Nechám tomu čas

berta1102
14. jún 2016

@babulka ja mám s DR.Dibarborovou velmi nepríjemný skusenosť a zase presne sa mi u nej potvrdilo, že ak natrafím na zlého psychologa može to mať velmi negatívny účinok, pre mna to bolo len vyhodenie 60€ za 20 minút a to poriadne nepozrela na mojho syna...hodnotím velmi ale velmi zle, išla som otial z plačom a šla som ešte k dalším dvom psychologičkám, čo mi jej tvrdenie úplne vyvrátili. Nikdy viac a neodporúčam ju nikomu!

kikina4
15. jún 2016

Ahojte. Vedeli by ste mi prosím poradiť dobrého detského psychologa vo vrakuni alebo v okolí? Potrebujem len nejaký papier teda posudok, že je na nás rodičov naša dcérka veľmi naviazaná, nechce nikde ostať bez nás ani na 1 hodinu, nezobrali nám ju ani do škôlky. Musím si teda predlžiť materskú dovolenku. Vopred Vám Ďakujem 🙂

nefertitiavi
4. okt 2017

@berta1102 a aké psychologicky odporucas? Bola si s nimi spokojná?

mimikas
9. nov 2017

Dievcata, este neake skusenosti s neakou dobrou psychologickou pre 5 rocne dieta? Nevadi mi ak budem musiet platit, hlavne potrebujem poriesit nas problem.

mia551
9. nov 2017

@mimikas neviem, aky mate problem, ale my sme boli spokojni vo vyskumnom ustave detskej psychologie a patopsychologie v krasnanoch, patria pod ministerstvo školstva, ponukaju psychologicke sluzby pre deti bezplatne... pred tym sme boli aj u sukromnych psychologov, ale v VUDPaP nam pomohli najviac, treba kontaktovat ich detske centrum...

mimikas
9. nov 2017

@mia551 ahoj dakujem, a ku komu ste tam presne chodili a kolko sa tam asi caka? a potrebujeme vymenny listok?

mia551
9. nov 2017

@mimikas netreba nič, my sme chodili k szamaranskej, ale všetci sú dobrí. Keď tam zavoláš a popises o čo ide, tak vyberu odborníka podľa problému, neviem ako dlho sa teraz čaká, my sme tam boli pred rokom

ciusinka
19. jún 2018

Ahojte,chcela by som obnoviť túto tému a spýtať sa,aké máte skúsenosti s pani psychologickou Bulasovou? Ďakujem 🙂

staga
6. nov 2018

@mimikas ahoj. Prepáčte môžem sa opýtať kde ste nakoniec išli a či ste spokojna

staga
6. nov 2018

@mimikas či ste boli spokojná? Mám 5rocnu dcéru s menším problémom. Ďakujem za odpovdd

mimikas
6. nov 2018

@staga boli sme par krat u p. Simcakovej, ale zajtra ti poslem kontakt na lepsie centrum.

staga
7. nov 2018

Ďakujem. Veľmi by mi to pomohlo.

wikynka126
6. jan 2019

@staga môžem ta poprosiť kontakt a skúsenosť tiež? Ďakujem moc. Mam 4 ročnú dcérku a problémom je nespavosť a na viazanosť.

staga
6. jan 2019

@wikynka126 ahoj. Este som nedostala kontakt od mimkas. My sme este neboli. Inac aj moja mala 5rokov je tiez velmi na mna naviazana ked sme v cudzom prostredi musim jej drzat ruku. Aj ty mas nieco podobne?

wikynka126
7. jan 2019

@staga vieš čo to nie. Zo začiatku v cudzom prostredí je na mne na lepená ale potom sa otuka. Problémom je spanok. Nedokáže si predstaviť späť bezo-mna. A kedykoľvek sa to začneme oducat začnú okamžite nočné mory. Nespi aj pol noci. Budi sa a stále kontrolu je som pri nej. Neje... Proste psychika. A rada by som sa poradila ako na tu jej hlávku, nech nenarobim ešte viac škody. Ona je taka naša malá citlivá. Od malička hrozne senzitivna a empaticka... Všetko proste hrozne prežíva. A prenáša si to do nespavosti.

staga
9. jan 2019

@wikynka126 uz som stala cislo 0905 557899 PhDr Eva Hargasova

babiolla
4. dec 2019

Jana Zemandl milujucirodicia.sk

vrculka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz