Znáte dobrého dětského psychologa v Bratislavě?

shall
15. apr 2009

Muže mi někdo poradit dobrého dětského psychologa v BA?
Mám 5letou dcerku a je nenormálně tvrdohlavá a ,,rozmazlená,,.
Vynucuje si, mluví se mnou jak s podřízeným a je absolutně nezlomná.
Dá se říct, že je taková od malička, ale mám obavu, když pujde do školy, jak to zvládnem.
Teď chodíme jenom na logopedii a je to pro mě očistec. Když jí něco nejde, tak s tím hned sekne.

bubca
17. apr 2009

ahoj: vynikajúca je Dr. Špotáková v Centre detskej psychológie na Cyprichovej v Krasňanoch.

zuz11
1. dec 2009

Ahojte, aj ja hladam dobreho a overeneho psychologa pre moju 3 rocnu dcerku, dik za vsetky referencie

zuzadlo
2. jan 2010

ahojte ,ja som velmi spokojna s doktorkou Gresovou na stredisku rovniankova ulica v petrzalke

babulka
2. jan 2010

Z vlastnej skúsenosti odporúčam PhDr. Kornéliu Dibarborovú, je na ZS Strečnianska - Petržalka. Výborná odborníčka s milým, ľudským prístupom.
Moja kamoška je detská psychologička, len je dlhodobo v španielsku, tak ma upozornila, že návšteva destkého psychológa môže, ak natrafíte na nesprávneho, veci zhoršiť. Odporučila mi pani Dibarborovú a oplatilo sa

bleee
10. feb 2010

Ahojte, odporúčam vám PhDr. Kordovanovú, neda sa k nej dostať normálnou cestou, lebo robí v nemocnici na detskom oddeleni a berie len pacientov, ktori tam lezia. Konecne vsak zacala radiť aj cez internet na www detskypsycholog.sk.

bleee
10. feb 2010

Ahojte, odporúčam vám PhDr. Kordovanovú, neda sa k nej dostať normálnou cestou, lebo robí v nemocnici na detskom oddeleni a berie len pacientov, ktori tam lezia. Konecne vsak zacala radiť aj cez internet na www.detskypsycholog.sk.

zuzana2706
6. sep 2010

maminy, platite nieco u psychologa alebo idene cez pediatra?

uznetusim
6. sep 2010

Ahojte, ja chodím so synom do Centra psycholog. prevencie a poradenstva na Drieňovú v BA. Je tam veľa psychologov a deti si triedia podľa regiónov, podľa toho kam chodia deti do školy/škôlky., každý z nich má na starosti tú ,,svoju" Je to bezplatné a napríklad naša psychologička, pod ktorú spadáme - Mgr. Detvanová - je super. Práve vo štvrtok k nej ideme po prázdninách. 🙂

habibi78
2. mar 2011

obnovujem temu... k detskemu psychologovi tiez potrebujem asi vymenny listok od lekarky, nie? Potrebujem ho aj ked idem do sukromnej ambulancie? Dakujem 😉

hilal
12. sep 2011

Ahojte,
hladam dobreho detskeho psychologa v BA (muza) pre mojho 10 rocneho syna. Neviete mi niekto prosim poradit? dakujem

saranina
27. feb 2012

Ahojte,
no ja som dnes bola s dcerkou u pani doktorky Mudr. Alici Bulasovej. Mozem len a len odporucit. Po rozhovore sa ma dcerka opytala, kedy tu prideme znova a uz sa tesi a chce k nej ist cim skor... A to dcerka je hanbliva a bojazliva. Tak myslim, ze dieta to charakterizovalo najlepsie. Mudr. Bulasova sidli na Strečnianska 13, 851 05 Bratislava - Petržalka
http://www.azet.sk/firma/639853/mgr-alica-bulas...

rainee
19. apr 2012

@babulka @saranina
ahojte, mozete mi prosim napisat ako to tam funguje, kolko sa vopred objednava a ci sa sedenia platia? treba papier od pediatra? obe su na strecnianskej, neviem sa rozhodnut ku ktorej lekrarke ist, takze uvitam vsetky postrehy.

saranina
19. apr 2012

@rainee
Ahoj, no s objednavanim to je isto, lebo je to na cas a viac-menej pani doktorka ho presne dodrzuje, cize da sa povedat, ze takmer na minutu presne Vas vezme dnu (jasne nejaku minutku si pripocitaj, ale fakt je to len minutka, aspon my sme to stale tak mali)....A da sa k nej objednat aj telefonicky. Papier od pediatra sme nemali. S tym platenim Ti nepomozem (maminka pozna pani doktorku, tak ja som neplatila, aj ked maminka mi spominala, ze pojde sa za nou vyrovnat, tak ja ti neviem, nepytala som sa na to🙂)). Ale je fakt velmi mila. Moja dcerka je velky bojko, nerada chodieva k lekarom a tu ako som pisala, chcela ist zas a zas.... A dokonca sa tak rozhovorila, ze som nechapala 🙂
No vyber je na Teba.

kikina84
3. feb 2014

@shall poradite mi nejakeho dobreho psychologa v BA? nieco aktualne..niekto kto by nas vysetril na ADHD..neviete pripadne ci k tomu aj odporucenie od prakt. detskeho lekara? dakujem

babulina
5. mar 2014

@kikina84 my sme na dnes objednany k dr. bulasovej, tak potom mozem napisat referenciu a papier od pediatra potrebujes

kikina84
5. mar 2014

@babulina my sme u nej boli minuly tyzden,je dobra..som s nou spokojna..ale dakujem 🙂

bebe02
12. mar 2014

@babulina Ako ste boli, prosim spokojni s dr. Bulasovou?

bebe02
12. mar 2014

@kikina84 Ahoj, ako ste pochodili u dr. Bulasovej? Vysetrila ADHD? Aj poradila, co dalej?

kikina84
12. mar 2014

@bebe02 mna spomenula? 😀 ako to?

bebe02
12. mar 2014

Nieee, len nadvazujem na tvoj predchadzajuci prispevok, ked si hladala niekoho na vysetrenie kvoli ADHD. 🙂
Tiez mame mozno podobny problem, preto ma to zaujima. 🙂

kikina84
12. mar 2014

@bebe02 ahhhhaaaaa,lebo teraz chodia nejake nove upozornenia,ked sa odpoveda na prispevky..a mi prislo ze ťa spomenula..ja som myslela ze to je od teba,ako ze nas dr.spomenula 😀 a ono to je ako koment ze ma niekto spomenul v prispevku.. 🙂 bize vymyslaju admini furt hovadiny..hehe
No my ideme este na jedno vysetrenie koncom mesiaca a tam sa uvidi.Tak dam potom vediet 🙂

bebe02
12. mar 2014

@kikina84 A chodite stale k nej? Ci aj niekde inde? Ako ste s nou spokojni?

babulina
13. mar 2014

@bebe02 bolo to velmi prijemne, zatial som tam bola len sama, najblizsie uz idem aj s drobcom, tak som zvedava ci ho zlomi a bude ochotny sa s nou bavit, ale pride mi velmi empaticka a chapava voci detskej dusi

bebe02
13. mar 2014

@babulina Dakujem. 🙂 Potom daj, prosim vediet, ako dopadla navsteva aj s drobcom.

zuzca80
8. apr 2014

@babulina
@kikina84 ja tiez hladam psychologicku pre moju dceru. Je velmi uzkostliva a submisivna. Ako ste teda spokojne s p. doktorkou? Kolko sa u nej plati? Je to normalna ambulancia alebo nejaka izba prijemne pre deti zariadena? Moja dcera neznasa doktorov a celkovo sa s cudzimi moc nechce bavit.

kikina84
8. apr 2014

@zuzca80 ahoj.s dr sme spokojny,je skromna a je vidiet ze ma vela za sebou,starsia pani,ale velmi prijemna,s detmi to vie.Ambulancia sa nachadza na poliklinike,cize doktorskému prostrediu sa celkovo nevyhnete,ale jej ambulancia (myslim priamo vnutro),je v duchu skôr nejakej izby,ma tam aj hracky ,urcite to nepripomina dojmom klasicku doktorsku miestnost.Neplati sa nic za konzultaciu a prve sedenie s dietatom.Bude najprv volat vas (bez dcery) po vopred dohodnutom termine..tam vam zalozi kartu,poopisujete problem dietata,vsetko spisete,ona sa bude vela pytat.trva to cca 40 minut..Potom vam da dalsi termin uz aj s dcérkou a bude vysetrovat ju,tiez to trva cca do 1 hodky to vysetrenie..Pokial uzna ze je to na dlhsiu liecbu,tak za dalsie sedenia sa uz plati,ale kolko to uz neviem,este sme sa tak daleko nedostali..predpokladam ale ze bude dost uhradzat aj poistovna,nakolko niefiguruje ako sukromna osoba. 🙂

babulina
9. apr 2014

@zuzca80 pani doktorka bola velmi prijemna, dneska som bola na poslednom tretom sedeni, syn aj ked dost hanblivej povahy spolupracoval, zvladol bez problemov iq test a pristup pani dokorky bol naozaj vhodne zvoleny, co sa tyka problemu s ktorym sme prisli ten sa neporiesil aj ked nam dala rady, ktore asi nebudeme ochotni previest do praxe ale za pokus to stalo, ale to je uz mimo kompetencie pani dokorky, vrelo ju vsak odporucam aj ostatnym mamickam

milkac
14. jan 2015

S psychologmi v BA je to dost tazke, hlavne co sa tyka terminov to maju plne. My sme s dcerou chodili kusok od Bratislavy do Dunajskej Luznej. Dcera je tiez velmi uzkostliva, no pani psychologicka je velmi mila, nie je doktorka (t.j. ziadny biely plast 🙂 ) a ani kancelaria v ktorej sedi neposobi ako ambulancia, takze dcera sa s nou velmi rychlo skamaratila. Najdes ju na www.detsky-psycholog.sk

buba13
14. okt 2015

@milkac dobry den, pomohla vam pani doktorka? je dobra. bojim sa nech nahodou nema este vacsi stres nez ma teraz maly. dakujem

milkac
14. okt 2015

@buba13 dobry, ano pomohla, podla mna je dobra. ale vsak skuste jej najskor napisat/zavolat - tak ci tak si musite dohodnut termin navstevy tak sa rovno aj poradite so svojou obavou