Zubár v Trenčíne

lillystranska
22. nov 2017

Baby z Trenčína neviete o nejakom dobrom zubárovi? Čo není moc dráhy? Chodila som k Bognerovi už je na dôchodku, teraz som u Krísla ale som s ním nespokojná. Do us center nechcem ten Arab bláznivý mi chcel vytrhat 4 zdravé zuby a zhodil mi všetky plomby bez môjho vedomia. Dakujem

mischelin89
22. nov 2017

@lillystranska ja sa vtierknem, tiez tu potrebujem zubara. Manzel chodi k Vlnovi na Skalku, on je mega super lekar, ale za navstevu tam nechava 50 - 200 e...to nas rozpocet dvojmo nezvladne :D

lillystranska
autor
22. nov 2017

@mischelin89 fuu to je strašné veľa :(

pieksamaki
22. nov 2017

dr.hrcka

lillystranska
autor
22. nov 2017

@pieksamaki u neho som bola ale zabil ma že vstupná prehliadka 50€

pieksamaki
22. nov 2017

@lillystranska
Nemas nejaku poistovnu,to preco?
ja som uz dost vytocena tym,ze tam nema cennik...vlastne malokedy vidim cwnnik u zubarov. Ked osetruje nase deti,tak plombu ratal sko u dospeleho a vieme,ze mnozstvo musel pouzit mensie.inak je esteticky a,pedantny,mne robil nahrady este 15 rokov dozadu...

pieksamaki
22. nov 2017

@pieksamaki
Vzdy tam nechame od 50 do 100 eur,aj ked robi iba deti,ale mame tam tri, vacsinou robil max dve deti, neviem,no aj tak som nic lacnejsie nenasla, len sme uz prestahovani,tak budeme musiet riesit niekoho blizsie.

pieksamaki
22. nov 2017

@lillystranska
Neviem nic ine poradit,sama by som sa chcela vyznat v tom,koho a kde si najst zubara s primeranym cennikom,kedze sa zamyslam nad tym,ze to bude neunosne, kedze cakame piate dieta, ze preco deti do 18 nemaju hradene poistovnou tieto ukony (aspon raz rocne nejaky kaz a pod),ale musime my za nich platit... mozno uz nestiham sa viac o to zaujimat...

maminuska
23. nov 2017

Dievčatá , dobrý zubár a lacný jednoducho neexistuje. Dobrý zubár je často aj drahší zubár. Ja chodím do Vitadentu , som spokojná . Preventívka je zadarmo, rengén , plombovanie , dentálna hygiena , to všetko sa platí .
Jednoducho si je potrebné zvyknúť že takého služby sú drahšie.

lillystranska
autor
23. nov 2017

@maminuska a ten vitadent je kde?

rusalkablack
23. nov 2017

no kvoli Krislovi som prisla o 2 zuby, lebo ma boleli a on ze - tam mate odhaleny krcok, to vas boli, dajte si na noc zubnu pastu na krcky 🙂 tiez som u Araba, ale nie u neho , ale u takeho ceskeho lekara, co u neho robi. Ten mi tie 2 zuby vytrhol, kazdy 100 eur..Ale boli pokazene az do kosti...A plomba minimalne 50- 60 eur.
Ten Vitadent je na tej istej ulici ako US center