Zubár Viktor Varmus z Procare Central Bratislava

helen111
20. aug 2016

Ahojte, mate niekto skusenost so zubarom MDDr. Viktor Varmus z Procare BA? Ja som k nemu zacala chodit, no mam troska zmiesane pocity. Robil vam zakroky ako napr. plomby, je precizny? dakujem

cherinna
20. okt 2016

@helen111 chodis k nemu este? aky je? ja mam ist zajtra prvy krat k nemu...

helen111
autor
21. okt 2016

Je to mlady zubar, co by nevadilo no prekvapilo ma, ako chcel riesit moje problemy v 7.mesiaci tehotenstva. Prisla som tam s tym, ze mam velmi citlive zubne krcky na 3 zuboch a ci mi moze dat na ne taky desinzibilizacny lak, ktory by mohol tie zuby znecitliviet /ten lak mi poradil kamos-zubar/. Dr Varmus mi aj napriek tomu dal len taku desinzibilizacnu vodicku a tvrdil mi ze to je rovnaky princip. Tiez sa ma pytal, ci mi treba urobit preventivku - povedala som mu ze netreba,nakolko som mesiac pred tym bola u svojho stareho zubara. Aj napriek tomu mi to preventivku spravil, pri odchode mi to dal podpisat. Ako tehotna mam tusim narok na 2 preventivky, takze preco si to nedat na poistovnu. Povedal mi, ze ked mi vodicka nezaberie, ze sa mam k nemu objednat a urobi mi plomby na zubne krcky. Obnasa to aj vrtanie zubov, z coho som v 7.mesiaci tehotenstva nebola prilis nadsena. A hlavne som dost citala skusenosti viacerych tehotnych a problemy s citlivymi krckami vsetkym po porode same odzneli. Najviac ma zarazil, ked mi povedal, ze sa mam objednat na rtg zubov, vzhladom na to, ze mam amalganove plomby a bolo by ich treba vybrat. Hovorim mu - ved som tehotna - a on ze "no ved to by Vam dali taku specialnu vestu, ale dobre, to pocka po porode". Odisla som teda s tym, ze ked vodicka nezaberie mam sa objednat na to vrtanie plomb na krcky. Vodicka nezabrala, no vyhladala som sukromnu zubnu kliniku ako samoplatca a tam mi dali ten desenzibilizacny lak. Ten zazracne zabral, aj ked nemusi kazdemu. Teraz mam par dni pred porodom a s citlivymi krckami ziaden problem. Chvalabohu som si tie zuby/krcky vrtat nedala. Budem rada, ked mi napises svoju skusenost, nechcem mu nejako krivdit, ale za mna sklamanie.

helen111
autor
29. okt 2016

@cherinna Bola si u neho? Aky mas ty dojem?

cherinna
2. nov 2016

@helen111 No bola som u neho minuly tyzden v piatok...ja neviem...dojem mam taky vselijaky. Vrtal mi jeden zub, ale asi hodinu!!! Neviem ani co mi robil, nic mi v priebehu co som bola u neho, nepovedal. Len zaverecny ucet bol 109 EUR!! Cely tyzden ma ten zub pobolieva.... Aj sa bojim ist tam znova, ze co by ma tam zase cakalo.... Podla mna zubar o nicom. Idem si asi najst ineho, ale uz nie v Procare. Za tie peniaze, co som u neho nechala za jeden zub, mi urcite spravia plombu/kaz aj na hocijakej specializovanej dentalnej klinike.

helen111
autor
6. nov 2016

@cherinna Fuha, tak snad bolest po case prejde. Mozno ta potesim, ale ja som si bola dat v piatok urobit ulomenu stolicku v sukromnej klinike, umrtvovala mi tam aj kanaliky a vysledny ucet bol 550 eur 🙂 Na dalsi den ma to dost bolelo, dnes je to uz velmi slabe tak dufam, ze to za tu cenu urobila dobre. Tiez som tam sedela viac ako hodinu. Drzim palce

cherinna
8. nov 2016

@helen111 Fiiiha tak to je dost teda 😉 mna to uz menej boli ale neviem neviem, ci dalsie zuby si dam u neho robit... Ale velmi dobre referencie su na MUDr, Jitku Lukacovu v Procare Bory... Rozmyslam, ze sa skusim prehodit k nej.

jakika
19. jan 2017

Ja som bola u tohto zubára už viackrát a vždy som bola veľmi spokojná. Nemenila by som. Každý výkon mi urobil profesionálne a na vysokej úrovni. Zuby ma prestali bolieť, a to som mala s nimi veľké problémy. Všetky otázky mi zodpovedal ochotne, poučil ma, takže žiaden nečakaný problém nenastal. Ceny boli štandardné. Vrelo odporúčam!!!

helen111
autor
19. jan 2017

@jakika Tak to som velmi rada, ze si spokojna. Ja 3 mesiace po porode musim zhodnotit, ze o zubnych krckoch neviem, takze bolesti co som mala v tehu boli ozaj hormonalne, precitlivele dasna. Vdaka nemu by som uz mala zbytocne vrtane zuby a plombovane zuby v tehotenstve. Ale tesi ma, ze ma aj spokojnych pacientov 👍🏾

jakika
15. mar 2017

Minulý týždeň som bola u MDDr. Varmusa a zase som bola vybavená k spokojnosti. Mal síce veľa ľudí, trochu meškal, ale vôbec mi to nevadilo, pretože ma dosť bolel zub.
Veľmi dobre mi ho ošetril, nemám žiadnu bolesť. Chválili ho aj ostatní pacienti ,

helen111
autor
15. mar 2017

@jakika Ako som si vsimla, a nie som jedina, v januari si si zalozila profil a hned na to napisala pochvalny prispevok na pana doktora. Dokopy mas v celom MK jedine dva prispevky a oba na pana doktora. Nic v zlom, ale posobi to trocha zvlastne.

jakika
25. mar 2017

ja

jakika
25. mar 2017

Túto stránku mi odporučila moja kamarátka. Nechodím sem často, mám dôležitejšie veci na práci. Nemusím prispievať do každej diskusie, chcela som si len prečítať názory a rady od iných ľudí, keď sa už fakt veľmi nudím. Tak som narazila na komentáre o lekárovi, ktorého poznám a viem, že tvoje závery o ňom sú nesprávne. Mne je to v zásade jedno, ale podľa toho, čo opisuješ - len jedna návšteva, bez akéhokoľvek operačného zákroku - na základe toho nemôžeš posúdiť kvalitu lekára. Ty teda nehodnotíš odbornosť, ale len svoj osobný postoj k nemu na základe dojmov. Poviem ti len jedno - ty tu riešiš takú banalitu ako citlivé krčky, ale ostatné ženy majú v živote úplne iné problémy, a hlavne priority.

helen111
autor
26. mar 2017

@jakika Neviem ci si zubarkova frajerka, sestra alebo zubarko sam,ale mozno si necitala moje prispevky. Takze ti zhrniem fakty /nie dojmy/:

1. faktom je ze tento zubar ma chcel rengenovat tehotnu
2.faktom je ze mi spravil preventivku aj ked som mu povedala ze mi ju robit nema /mala som ju pred mesiacom/
3. faktom je, ze mi s mojim problemom nepomohol ba co viac, navrhol mi ako dalsi krok vrtanie krckov a robenie plomb
4. a faktom ze, ze keby som bola taka blba a nenavstivila by som este ineho lekara, dnes mam zbytocne vrtane dva zuby a som lahsia o nemalu sumu

Toto su fakty. Naopak praveze tvoje vety mi pridu nekonkretne, vseobecne citujem "vždy som bola veľmi spokojná. Nemenila by som. Každý výkon mi urobil profesionálne a na vysokej úrovni. Zuby ma prestali bolieť, a to som mala s nimi veľké problémy. Všetky otázky mi zodpovedal ochotne, poučil ma, takže žiaden nečakaný problém nenastal..." bla bla bla

Pises, ze bez operacneho zakroku za neda posudit kvalita lekara. NO CHVALABOHU ze som sa na ten operacny zakrok nedala nahovorit, bol by totiz uplne zbytocny, kedze ma zuby prestali poliet po osetreni inym lekarom a po porode uz to bolo uplne top.

A mila moja, neprajem nikomu tu bolest,ktoru som musela v tehotenstve kvoli zubom zazivat, niekedy som nespala aj cele noci, tak ma tie zuby boleli a nehovoriac o tom ake bolo utrpenie jest. Okrem porodu to bola asi jedna z najvacsich bolesti, co som si zazila, boli to viac ako kaz. Ty povazujes sa banalitu riesit taketo problemy, hlavne ked nosis pod srdcom babatko? Hadat sa s tebou nejdem

Ja ti samozrejme neberiem to, ze mas dobru skusenost tak prosim nesud ani ty tu moju. Ja som len poukazala na to, ze je trosku zvlastne zalozit si profil a hned na to, napisat dva /dost vseobecne/ prispevky na tohto zubara ktore su jedine,ktore tu na koniku mas.

de21062011
3. sep 2019

Nové skúsenosti s týmto zubárom niekto???

kvetinka2505
19. okt 2020

@de21062011 ahojte.Ja k nemu chodim resp som u neho uz par rokov.Posledne roky som bola tehotna resp.som kojila takze som neabsolvovala okrem preventivkx ziadne zakroky.Ale v minulosti vy osetroval par zubnych kazov a tiez riesil odumrety zub.No musim suhlasit s helen 111,ze mam z neho zmiesane pocity a pride mi,ze nema dost skusenosti.Tiez som sa ho pytala,ci mi bude vediet osetrit zuby ak nahodou ked som tehu alebo ked budem kojit.Snazila som sa snazil zistit ci vie pouzit take pripravky proti bolesti ktore sa mozu v tehu su setrnejsie kedze viem,ze mi o nich hovorila znama,ze jej zubar ju na ne upozornil.On sa tvaril,ze nevie o nicom takom😳.Tak som bola dost vyplasena aby som to nepotrebovala.Okrem toho ten zub odumrety co mi vyplnal kanaliky mi neurobil dobre.Hned ma pobolieval ked mi ho spravil a to nie je dobre a o nejaky cas tusim do dvoch rokov sa mi vytvorili hnisaveblozisko pod nim a musel von.Nedal mi atb na to aj ked som sa ho na to vyslovene pytala s musela som ist o par dni na pohotovost kde mi atb dali.Takze tak...