Používame cookies. Viac informácií tu. OK
adrienka180
1. mar 2019

U niekoho to nemusí byť nič u niekoho koniec, hlavne nestresovať, oddychovať pozitívne myslieť.... bohužiaľ to my nevieme ovplyvniť, ale aj psychika vplýva veľmi . Ak bude krvácanie pokračovať zavolať do centra

lapaloma1987
autor
1. mar 2019

@adrienka180 nooo dakujem...uvidime co a ako 😭

nini1010
1. mar 2019

Každé špinenie v tehotenstve treba riešiť s dr. Pre jednu špinenie znamená spustenie potratu, ja som krvácala masívne v 8tt a bábo si spokojne kopkalo. Proste to treba riešiť vždy s dr.

lapaloma1987
autor
1. mar 2019

@nini1010 ja som ale 7 den po umelom oplodneni....

renat04
1. mar 2019

Mala by si kontaktovat lekara. Spinenie nemusi znamenat nc, no vieme ze aj moze, ale snaz sa zachovat si chladnu hlavu a verit, oki 🙂

zanetkafilipko
1. mar 2019

@lapaloma1987 co opisujes mohlo byt vysledkom vkladania, mierne podrazdenie okolia instrumentami...mna do hodiny po vklade chytila panika, ze sa to nechyti a neopustila ma do krvnych testov..cize 2 tyzdne maximalneho stresu a presvedcenia, ze z toho nic nebude...testy boli pozitivne😉
urcite vies posudit co je ok a co uz nie. nestresuj, vychutnavaj si pokoj a klud, mas poslednych 9 mesiacov kludu😂

janulka257
1. mar 2019

@lapaloma1987 ahoj, ja som mala presne to isté po KET... tiež cca 7 dní po vklade. Aj s bolesťami. Plakala som, bála som sa a teraz som už v 21. týždni ❤️ hore hlavu, netráp sa, nestresuj, dopraj babenku kľud nech sa pekne usalasi 🙂 dobre bude, musíš tomu veriť ❤️❤️❤️
Dokonca sa mi to stalo 2 dni po sebe. Ja si myslím že to bolo uhniezdovanie. Čakame dvojky 😊
Veľa síl ti prajem, viem že to je psycho.. treba to čakanie len vydržať ❤️ kľudne mi napíš keď sa budeš potrebovať vykecať. Držkaj sa

lapaloma1987
autor
7. mar 2019

Tak mame to pozitivne dievcata 😊

janulka257
8. mar 2019

@lapaloma1987 tešíme sa 😍❤️

lapaloma1987
autor
8. mar 2019

@janulka257 dakujem 😍

Tu začni písať odpoveď...