8 dní mi mešká menzes a test je negatívny

nyiragonga19
10. mar 2014

ahojte žienky...už 8 dní mi mešká menzes no robila som si tehotenský test a bol negatívny. Je to citlivý test a možno ho robiť už v piaty deň oplodnenia. A pohlavný styk sme mali pred dvoma týždňami takže ak by som bola tak by bol pozitívny... čítala som si dôvody prečo mi môže meškať menzes aj som sa objednala gynekologičky na prehliadku ale tá ma objednala až na 19 marca vraj až vtedy je 6 týždňov po poslednom menzese a dá sa až vtedy zistiť či som alebo nie.....ale mám hrozné nervy pretože bábo neplánuje a používame vždy ochranu...stalo sa už niektorej že jej vynechal menzes a nebola tehotná???

micikatka
10. mar 2014

@nyiragonga19 ano stalo. presne tento mesiac. dokonca som mala uz 10 dni spinenie, kym sa ms spustila. a testy biele.

nyiragonga19
autor
10. mar 2014

ale ja nič žiadne špinenie mám len biely výtok ako vždy pred menzesom a cítim ako keby mi tiekli ale nejde žiadna krv....

zuzi0911
10. mar 2014

Mne raz neprisla no koli cyste...skus este testovat..niektorym ikaze test az ked im meska 2 tyzdne zalezi od hormonu...skus tak v stredu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre