Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

mirasierra
4. mar 2007

Diky moc šikulka, odlahlo mi. Síce ešte neviem či pojdeme na UO, ale podla manželovho spermiogramu a gynekologičkinho vyjadrenia to tak vyzera. Aspoň viem, že si nemusím robiť starosti kvôli peniazom

mimusiacik
4. mar 2007

🙂 😵 😀 LALUPKA ,bohuzial nie som VEDKO VSEVEDKO - skoda pre mna i inych,neviem vsetko,co viem,poviem:MUZOM na zlepsenie pohyblivosti a kvality spermii sa odporuca:uzivat ZINOK,selen (s mierou kvoli zvhnutiu na CA),karnitin - karnitargin?,neprehrievat miesok!!!Pouzivat najlepsie volne trenky "VOLNOST,BRATSTVO,SLOBODA!",eventualne boxerky,uzke slipy - rifle - pohromou!!!Tak isto i dlhe trate na bicykli a sedenie napr.v aute za volantom!Elektomagneticky smog z PC,TV a mobilov (nonstop pri uchu).Eliminovat dlhe horuce kupele,uprednostnit sprchu.Na zlepsenie tvorby ejakulatu - bielkoviny,(erotomani piju vela mlieka,rychlejsie sa vraj tvori),soju,maso...Bylinky a diet.podrobnosti nemam.Samozrejme VYLUCIT ALKOHOL,CIGARETY,viac ako 3 KAVY nie!!!Co najviac farieb na tanieri,zdrava zivotosprava,vela zeleniny,ovocnych stiav,ZELER!Koenzym Q10,na lepsi prenos kyslika v bunkach,vit.C,vitaminy skupinyB,vit.E.POHYB v prirode,relax... 🙂 😀 😵

mimusiacik
4. mar 2007

🙂 Niektori prirodovedci tvrdia,ze netreba sexovat "VELA",ked sa snazis o baby,t.j.kazdy den od menstruacie az po nastup druhej,radsej zvysit PRAVDEPODOBNOST na najvacsiu moznu mieru,3 dni za sebou,pocas OVU,pred ,V a po OVU (vraj vajicko zije 6-12 hod,spermie dokazu prezit v tele zeny i 3 dni),tak uz len trafit,ten spravny okamih!)Ale ani 2 mesacne abstinovanie nie je vhod,ejakulat sa velmi zahusti,problem s prestupom cez hlien zeny...Bambulkovia - vsetko s mierou,niekedy nam vyskumy nepomozu a ZAZRAK sa stane i pocas menstruacie,vynimky existuju!!!Kazda funkcia zanika Ak sa nepouziva,takze sexovat i kvoli prostate,aktivovat tvorbu,cinnost zlenivenych zliaz,niekomu pomoze rychlovka vo vytahu,inemu na trave s mravcekami a ich stipancami,proste ZMENA nie RUTINA a VYROBA...RADOST!!!BABY ma byt splodene z LASKY,nehy,vasne,zmyselnosti - zvadzajme a budme zvadzany ako pocas chodenia...VYLEPSENA technika pocas OVU,ale inokedy to ,co prave chceme...a co nas najviac potesi... 🙂 😀 😵

mimusiacik
4. mar 2007

🙂 😀 😵 Je uplne jasne,ze su bambulky,kt nemeraju BT,alebo necitia ovulacnu bolest vajecnikov,nevnimaju zvysenu tvorbu hlienu (nie chorobny vytok),maju velmi kolisavy cyklus tak tymto toto info asi malo pomoze...no nevesat hlavku... 🙂 😀 😵

lalupa
4. mar 2007

mimi, dikes, nechcem negatívne info, že s tým sa veľa robiť nedá ☹ , ale také riadky, ako píšeš, veď spolu s kačenkou nás hrozne motivujete, ako nevešať hlavu. Človek je v strese, keď veci nevychádzajú tak, ako si ich naplánujeme, je to o niečom inom, ako dostať sa na vysokú... Je fakt dosť podstatná psychika, netreba dovoliť hlave, aby sa trápila a rozmýšľala o nespravodlivosti na tomto svete (veci tu už niekoľko x boli písané - UPT a ženy, ktoré len zakašlú, nechcú a otehotnejú).
Teraz mám pocit, že sa naše intímne veci dajú zvládať o niečo ľahšie, lebo ide jar a tá asi každého naladí a dodá energiu a nádej, ja som teda na tom tak...
Ak môžeš, píš nám čo najviac, pomáha to 😀 😉

mimusiacik
4. mar 2007

🙂 😀 😵LALUPKA... Na chirurgii lezia 2 pacienti:1 po slepaku - hypochonder,totalne vykolajeny,nervozny,kriciaci na vsetkych a vsetko,neprijemny odlud...druhy pacient v poslednom stadiu rakoviny - smejko,tesitel vsetkych na vokol,chrlic vtipov,bavic personalu...
Ked telo trpi ,ale dusa je fit - este je dobre!!!,ale ked uz i dusa pokulhava...je zle...nedovolme jej to !MOZOG je centrom,on organizuje REVITALIZACIU (kym sa clovek neopusti!)V hlave je program - RESETUJ a znovu nainstaluj!Akoby povedal MAXIM M.MATKIN - ma skvele internetove bestseleri - NAJ je :LASKA JE CHYBA V PROGRAME,prvy bol POLNOCNY DENNIK (o sexe,vztahoch,radostiach),ako sa nebrat prilis vazne!!!V hlave je spustac potrebnych hormonov,staci 1 zly spoj a vsetko dalej nefunguje,ako vianocne sviecky z blchu...UROBIM VSETKO PRETO,ABY SME BABY MALI!!!(prirodz.,IVF,adopt.= to je jedno),ale sami nebudeme,lebo lasky v srdci na rozdavanie 🙂 😀 😵

mimusiacik
4. mar 2007

🙂 A ked uz ozaj nic,tak aspon zakrsly trpaslici zajko... 🙂 😀 😵

veva55
5. mar 2007

Govi, podla mna vysledky SPG tvojho draheho nie su az take zle, takze by som asi s UO este par mesiacov pockala. Moj drahy mal ovela horsi SPG. Nedavno bol na kontrolnom SPG, vysledky sice este nevieme, ale som zvedava. Vzdy ked je prvy SPG zly, po urcitom case sa robieva kontrolny SPG. Takze o nejaky ten mesiac chodte znova a uvidite. Jedna baba tu pisala, ze jej manzel bol na SPG uz 3x - z toho prvy x bol vysledok zly, druhy x bol dobry a treti x taky na hranici. Takze ako vidis, moze to kolisat vseliako. Zavisi to od mnohych faktorov, napr. od choroby, stresu, alkoholu.......
Tak nevesaj hlavu....
Ale ak by sa nepodarilo ani po roku snazenia sa, tak by som asi zvazovala aj nad radikalnejsimi rieseniami. Zatial je vsak skoro, 6 mesiacov je kratka doba.

govinda
5. mar 2007

Ahojte kočky. Tak dnes som so správou z toho centra šla k svojmu lekárovi, on to prečítal, pozrel na mňa a pýtal sa, no čo? A ja na to, že či je to až také strašné. Povedal, že po Clostile by mi mala ovu nabehnúť, potom mi dal ešte Duphaston. Povedal, že vôbec to nie je také zlé, že by som mala hneď teraz utekať na UO. Povedal, že on má ďaleko horší spermiogram, a má 2 deti, takže nech sa zbytočne nestresujem a nech teraz ani nerozmýšľam nad umelým oplodnením. Tak som teraz kľudnejšia, Clostil a Duphaston nakúpený, takže teraz už budem čakať na mrchu a uvidíme. Ten môj úžasný lekár ma ukľudnil 🙂

mimusiacik
5. mar 2007

🙂 😀 😵 GOVI - snad Ti ta najhorsia tazoba poslednych hodin z ramien opadla po vylakani Dr.v centre,nedovysvetlovani...a naslednom pozitivnejsom informovani svojim obv.gynek...+ kociek z fora...viac ustretovych hlavok,viac info...a hned nie je svet iba CIERNY a info NEMENNE...Gratulujes,tesis,povzbudzujes na vokol...tak na oplatku nieco od nas pre teba...DRZ SA!!! 🙂 😀 😵

andulik
6. mar 2007

Ahojte babenky, okrem vitáminov nepoznate nahodou dake hormonalne lieky na zlepsenie tvorby spermii?V centre pre neplodnosť vravia ze neexistuju, ale podla mna chcu len 😒 zarobit.poradte

mimusiacik
6. mar 2007

🙂 Andulik,muzsky hormonalny profil(hladinu testosteronu a ine)by mal pozriet androlog-urolog a ten i pomoct s liecbou tvorby spermii.V KE dr.Horvath (ma cely vychod),a Dr.Hrivnak...teraz si uvedomujem,ze su vsetci odbornici v Ke na "H" - Herman,Hredzak,Horvath,Hrivnak...bez dvojzmyslov na to "h"...tak to myslene nebolo... 🙂

govinda
6. mar 2007

andulik, aj mne lekár povedal, že urológ by mohol predpísať nejaké lieky 😉

Mimusiacik, áno, máš pravdu, lekár ma trochu ukľudnil a tak sa vrhnem pekne krásne na liečbu. Drahý už papaá zinok, selén a vitamín E 🙂

lalupa
6. mar 2007

baby, pozerala som dnes v lekarni ten multak cem M pre muza, mne sa to zda byt celkom ok, obsahuje to vsetko potrebne, nieco aj vo vyssich davkach- prave zinok, c, e, selen, je tam dokonca kys.listova a nejake bylinky, ktore mi ani v lekarni nevedeli prelozit. Stoji okolo 170 sk. Co vy na to?

veva55
7. mar 2007

Mojmu manzelovi predpisal urolog Agapurin + este 1 liek, ale nepamatam si jeho nazov. Je to liecba na 3 mesiace. Samozrejme uziva vitaminy. Ale pravdu povediac, neverim, ze by to malo nejaky velky ucinok. Mozno sa jeho spermie nepatrne zlepsia, ale urcite to nebude nejaka zavratna zmena. Povedal mi to aj moj gynekolog aj doktor v centre AR. Ale aspon pre dobry pocit to uziva.

Lalupa, ja som o takom multaku este nepocula (komplexne vitaminy pre muzov???? 😨 ), ale dobre vediet, kupim ho manzelovi.

domcek
7. mar 2007

Veva tie vytaminy su novinka na trhu moj ich uziva a pochvalije si. 😉

mimusiacik
7. mar 2007

🙂 Lalupka,pred tym ako kupis skus mrknut na obsah napr.Zinku ,kt kupis solo a na tom multikomplexe (ci nie je velky rozdiel),aby ste na pozit.efekt nemuseli cakat dlho..,niektore multaky,maju zo vsetkeho,ale po menej..nechaj poradit v lekarni,nie na darmo roky studovali...ale niektore vitaminy je lepsie brat spolu,kvoli lepsej vyuzitelnosti a vstrebatelnosti napr.tak ako pri horciku s vapnikom u zien. 🙂 😀 😵 Krasny slnecny uz skoro jarny dnik! 🙂

lalupa
7. mar 2007

veva, hej, existuju 😉 , ale tiež som ich našla iba podla reklamy v telke...
mimi, praveže som sa divala na zloženie,a zinok,e a ostatne potrebne su vo zvysenej miere, takze ok, len som chcela pocut skusenosti... 😎

mimusiacik
7. mar 2007

🙂 Tak to je supeeerrr,dalsia skvela vec na trhu,pre Tuziacich.Vrucna vdaka za info!Dobru noc 🙂

mimusiacik
7. mar 2007

nie presne som sa vyjadrila k Mg,ak si dobre pamatam tak horcik znizuje hladinu vapnika,tak preto v lekarnach su preparaty prave Mg+Ca.

veva55
8. mar 2007

Domcek a co konkretne si tvoj drahy pochvaluje?

domcek
8. mar 2007

Veva no byval casto chory a aj herpesy sa mu robili veeelmi casto teraz ma klud. Inac asi pred rokov bral vitamin E lebo sa mu zacali robit modriny a pomohlo.

deina
8. mar 2007

Nevadi, ked mu kupim selen, zinok a ten E vitamin, aj ked nevieme, aky ma spermiogram? On stale tvrdi, ze by kludne dake vitaminy bral, navyse je aj fajciar. Ale zase aby sa nepredavkoval... pravdou je, ze takmer ziadne ovocie a zeleninu neje, neviem ho prinutit, aby to jedol.

veva55
8. mar 2007

Aha, no, moj manzel nebyva chory, takze mojmu by asi nemalo co pomoct. I ked vitaminy nikdy nie su na skodu. Ale my ich papame v dost velkom mnozstve v cerstvom ovoci, tak tabletky uz ani nepotrebujeme.

mimusiacik
11. mar 2007

🙂 tak,tak - veva55...priroda...naj liek... 🙂 😀 😵

mimusiacik
14. mar 2007

🙂 ZELER - vyborny ako hranolceky,alebo lupienky na tenke platky az na to vyprazanie... (zaujimava korenista prichut)alebo ako SALAT so zeruchou:
200gr zeleru,100gr mrkvy,50gr rajcin,1/2 pomaranca,1/2 kapie,cervene hrozno,100gr zeruchy,1 biely jogurt,1 lyzica citronovej stavy,1 lyzicka oleja,1 lyzicka cukru.Zeler a mrkvu uvarime v okyslenej vode temer do makka a spolu s ostatnou zeleninou nakrajame na asi 1/2cm hrube pasiky.Pomaranc rozoberieme na mesiaciky a stiahneme z nich supku,hrozno oberieme zo stonky a vlozime do zeleniny.Z jogurtu,oleja,cukru a citronovej stavy si pripravime dressing,ktorym zmes polejeme a vsetko zlahka zmiesame.Na zaver salat hojne posypeme zeruchou.DOBRU CHUT ,dobry spermiogram, mrstne chvostiky a krasne babenka!!! 🙂 😅 😵

veva55
15. mar 2007

Ahojte, takze opat sa hlasim. Manzelov kontrolny SPG bol este horsi ako ten prvy, tak ideme na UO. Takze vsetky tie lieky, co bral 3 mesiace a tiez vitaminy vobec nepomohli. My sme sice necakali ziadne zazraky, ale ani zhorsenie. Teraz som uz presvedcena, ze ziadne vitaminy a lieky na skvalitnenie spermii vobec nepomozu. No co, dali sme zarobit farmaceutickym firmam, aspon mozeme povedat, ze sme pre to spravili co sa dalo.
Tym vas samozrejme nechcem odhovarat od vitaminov, v kazdom pripade, aj ked nepomozu, urcite neuskodia.

pipka
15. mar 2007

Vevi, velmi drzim palceky, nech to mate co najrychlejsie schvalene 😉

veva55
16. mar 2007

Pipka diky.

pipka
16. mar 2007

vevi, v akej si poistovni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre