Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

kejla
16. nov 2007

Tak-tak.....Asi musia na niecom zarabat....Ta chata je lepsi napad 😉

akatka
16. nov 2007

jj, chata nie je zly napad, len mna to uz na chatovacky moc nelaka... aj ked romanticky to znie, to je fakt... mozno keby som sa vratila o par rokov dozadu, tak by som padila hned 😀 vy ste ako dlho s manzelom spolu?

akatka
16. nov 2007

skusala si pohladat nejake info na konikovi? tu sa od kociek dozvies vselico 😉

sloto
19. nov 2007

ahojte my sa snazime s manzelom len sice pol roka ale uz buduci tyzden ideme spolu na spermiogram. Bola som totiz u gynekologicky a ta mi povedala ze mam podla vsetkeho asi syndrom PCO - zobrala mi vzorky, ktore som zaniesla na gendiagnostiku a este do nemocnice na testy kvoli mykoze a kvasinkam a ze mame ist na ten spermiogram a podla vysledkov zacnu liecit aj mna - ze nam odporuci gyndoska stimulacizu ci co...no som z toho vsetkeho velmi zmatena - co myslite? dufam ze dopadneme dobre a ze aj nam sa podari babenko ☹

albertova
8. jan 2008

ahojky bambulky, poradíte mi????? Ako to prebieha????? Mne dnes doktor povedal, že ako prvé musí ísť môj priateľ na speriogram...... fajn, a ako to funguje???? My to tam prinesieme, alebo?????? 😀

sue13
8. jan 2008

Ahojte baby. Moj priatel bol na spermiograme uz 2x 🙂 a nie je to nic narocne. Daju mu kelimok, zavru do miestnosti a potom spermijky 😀 daju pod mikroskop a cca za pol hodku budu vysledky. Nesmiete vsak mat pred odberom min. 3dni styk....
U mojho draheho to na stastie dopadlo na vybornu, tym padom zistili ze problem je vo mne ☹ .
Keby sme my mali take jednoduche vysetrenia to by bolo super, no nie????? 😉

albertova
8. jan 2008

Sue to máš pravdu.....

A to Ti dal doktor nejaké odporučania na kliniku, alebo????? Bola si s ním? Mne dnes môj nový doktor, povedal, že to bude ako prvé čo spravíme a potom budeme pokračovať so mnou!!!! Fúúúúú tak uvidím čo ma čaká???? A Vy sa už koľko snažíte ????? 😒

sue13
8. jan 2008

Uz skoro 2 roky ☹ . Mojej polovicke to vysetrenie urobil moj gynekolog. To je ale sukromna ambulancia sterility a tam ma poslala moja gyekologicka. Bola som s nim ale vnutri radsej nie, aj ked je taka moznost 😉 . Tam vnutri bolo pustene dvd a dostal aj "zaujimave casopisy". 😅
S tebou sa potom (teda ak bude manzel OK) roztoci kolotoc vysetreni. To Ta nechcem strasit, ale aspon trosku pripravit na to..... Ale co by sme neurobili pre babatko 😵 . Uz dlho sa Vam nedari?

albertova
8. jan 2008

My sa snažíme už rok a 3/4 ☹ a nič ☹ , čiže asi rovnako ako Vy! A aj Ti na niečo prišli???? Alebo je všetko OK?

Na tom vyšetrení - spermiograme ste boli kde? Si z okolia BA, alebo????? To je len taká podotázočka 😅 😅 😅

.......možno už sme tehuľky.... 😀 😀

sloto
9. jan 2008

ahojte baby. tak moj muz je uz po druhom spermiograme. a neviem teraz ci vysiel tento druhy dobre alebo nie ☹

Ma sice cca 106 mil. pohyblivych ale len 1% tych zo spravnym tvarom hlavicky. Doktorka nam vysvetlovala, ze je treba aspon 3% a ze ked je takyto vysledok tak ze to bude vyzerat na inseminaciu. Akurat ze ja mam PCO a nemam ovulku.

andreya
9. jan 2008

ahojte babenky, tak som to tu trosku citala, aj my ideme v piatok na spermiogram, no "materiál" si mame doniest uz zo sebou, nesmie by vecerny ale ranny, a udrziavany v teple - Dr. povedal, ze najlepsie pod pazuchou, no a este 5 dnová pauza...a ze nas to bude stat 300,- Sk
som zvedava ako to dopadne 😅

asmk
9. jan 2008

Ahojte kocky na sermiogram moze ist chlap aj z vlasnej iniciativy ( teda po doporuceni od manzelky 😀 😀 ) alebo iba ked to odporuci iny lekar. Je mozne proste niekde kde to robia prist a povedat chcem kontrolu sermii, spravte mi spermiogram? Ak ano kde v BA a kolko to stoji. ( korun, nervov a presvecovania to bude stat asi viac 😀 )

albertova
9. jan 2008

asmk....to neviem, mne to teraz povedal nový doktor a do teraz to žiaden doktor nepovažoval za dôležité, že určite je všetko OK?! 😒 Tento dr. mi hneď povedal, že to je prvá vec ktorú spravíme a uvidíme potom čo somnou..... 😉 ale neviem ani ja kde to je v BA, ale musím to zistiť, na to som zabudla sa spýtať....ale keď tak dám vedieť 😉

albertova
9. jan 2008

andreya a kam idete??? ako ste sa tam objednali???

lia
9. jan 2008

albertova,co chces vediet??kde robia spermiogram??

albertova
9. jan 2008

napríklad???? ďakujem.... či sa tam treba objednať, alebo???? kde to je presne???? 😀

sue13
9. jan 2008

Ahojte baby 🙂 .
Albertova ja nie som z ba ale z TN. A nasli mi tam toho viac nez dost.
Na spermiogram nemusite mat odporucenie, teda aspon u mojeho dokyho to tak je 🙂

Andreya my sme neplatili vobec nic, to ste boli v nejakom sukromnom centre?
Inak v BA Vam to vysetria na poziadanie urcite napr. vo Ferticente.

albertova
9. jan 2008

aha, ďakujeeeeeeeem.... 😀

sue13
9. jan 2008

😀 Nemas zacooooooo.... 😀 Vy sa uz skoro 2 roky snazite a doteraz Vas nikto neposlal na spermiogram??? 😲
Tak ryyyychlo by som vymenila lekara. To bolo prve co nam robili... aby mna netrapili 🙂 ....ale dlho im to nevydrzalo 😀

albertova
9. jan 2008

no preto som aj vymenila doktorku.... 🙂 nový doktor hneď ako som mu povedala, že sa tak dlho snažíme povedal, že ako prvé pôjde priateľ na speriogram a mne musí zmraziť ranku.... ☹ au au au.... stále len trpíme, každý mesiac bolesti brucha, mrcha,.... snažíš sa, snažíš .....

a vy sa koľko snažíte???? a čo ti všetko robili????

ešte mi vravel, aby som hneď začala merať teplotu 😅 a mám si zapisovať aj kedy sme sa snažilkovali 😀 😀 😅

sue13
9. jan 2008

Ako to myslis zmrazit ranku? Tomu nerozumiem 😅 .
Chapem ze trpite ☹ , ja mam tiez stale bolesti. 😠
Snazime sa skoro 2 roky....... 2 x laparka.....2x prefuk vajcovodov, 1 x odstranovanie zrastov. 1x vyoperovana cysta a nedavno 2x samovolne prasknuta cysta ☹ a dalsia cysta je este vo vajickovode ☹ . Po mrske idem na kontrolu 😠

Keby toto mali zvladnut nasi muzickovia..... 😀 .....neviem ci by nas bolo tolkoto 😀

gregy
9. jan 2008

Babulky my máme verdikt z prvého spermiogramu azoospermia - 0 spermií vo vzorke ☹ . Ešte nás čaká urológia, genetika a druhý spermiogram a uvidíme čo sa s tým dá robiť ... Máte to niekto tiež?

sue13
9. jan 2008

Gregy ja s azoospermiou nemam vobec ziadne skusenosti ☹ . A je mi to velmi luto ☹ . Na obrazku su 2 deticky, to teda nie su tvoje? ☹

gregy
9. jan 2008

Ahoj to sú mojej sestry - moje nádherné krsniatka 😵 ale túžim aj po vlastnom, no po tej dnešnej správe neviem či sa niekedy dočkáme 😢 dúfajme že máme šancu ...

sue13
9. jan 2008

Gregy sanca je vzdy, hlavne treba verit!!! A z coho to tvoj drahy ma? Aky dovod Vam povedaki? ☹

gregy
9. jan 2008

Ešte nič viac nevieme bolo to len prevé vyšetrenie, v pondelok nás ešte čaká druhé a tá urológia. To by malo ukázať či sa mu vôbec spermie tvoria a len nejdú von alebo sa netvoria vôbec čo by bola katastrofa 😢 😢 😢 Do pondelka veríme že sa tvoria len sa zašívajú a nechem ani pomyslieť že by to malo byť ináč! Veľmi túžim po našom dieťatku 😔

andreya
16. jan 2008

babenky trosku vam odpoviem
nas poslala moja dokyna - asi k svojmu kamaratovi - sympaticky doktor a dala mi aj vymenný listok - ktorý od noveho roku už treba. Platilo sa asi preto, lebo nas objednal na určitu hodinu.
Manželovi ešte skontroloval vajička sonom, a mal by ešte poslat spermie na biochemiu.
sukromne centrum? nie, obycajny urolog a sexuolog v Dolnom Kubine.
a k doktorovy som manžela objednavala telefonicky,
pri vyšetreni som nebola s manželom lebo som čakala u ineho doktora na kontrolu

google
16. jan 2008

andy a ty preco uz nechodis k nam snazilkam? 😨

gregy
16. jan 2008

andreya a čo sa zisťuje na biochémii spermií?

andreya
16. jan 2008

gregy viež že nieviem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre